24 Mart Günlük Burç Yorumları

167

24 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

24 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Geleceğe ait artan ümitleriniz size yaşama sevinci verirken özellikle eşinizle bazı kararlar alma aşamasına gelmeniz söz konusu. Olayların her iki yönünü ele alarak hareket etmeniz son derece önemli.

24 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : İş ve kariyerinize yönelik planlarınız gündeminizi meşgul ederken çok çalışmışsanız bunların mükafatını alıyor olmalısınız. Üstlerinizle iyi ilişkiler kurmanız size bu avantajları getirmiş olmalı.

24 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler gündeminizde. Yapacağınız yolculuklar zihninizde bir takım açılımlara neden olurken yeni şeyler öğrenmek vizyonunuzu genişletiyor.

24 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Müşterek kazançlarınızda bazı kısıtlanmalar söz konusu olurken beklentilerinizi en aza indirerek kendinizi her türlü olaya hazırlamalısınız. Miras konuları gündeminize gelebilir.

24 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): İşiniz nedeniyle kısa yollarda sürekli hareket halinde olmalısınız. Bu yolculuklarda dalgınlıktan meydana gelebilecek kazalara çok dikkat etmelisiniz. Eviniz içinde huzur bulmak adına partnerinizle orta yolu bulmaya çalışın.

24 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): İçinizde yaşadığınız huzursuzlukları arkadaşlarınızla sosyal ortamlara girerek atma ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi gereğinden fazla yıpratıyor olabilirsiniz. Bakış açınızı değiştirerek olayların gerçek yüzünü görmeyi deneyin.

24 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Kişisel hayatınızda yaşamış olduğunuz olaylar sizi derinden etkilerken radikal kararlar almanız köklü değişimler yaşamanızı sebep oluyor. Sizin kuvvetlenmeniz açısından bunları deneyimlemeniz gerektiğini algılamalısınız.

24 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Yakın çevrenize, kardeşlerinize olan bağlılığınız artarken onlarla iletişiminizde yeni kimliğinizle taktir görüyor olabilirsiniz. Fazla konsantrasyon nedeniyle yorulan zihninizi biraz dinlendirmeye çalışın.

24 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kendi paranızı kazanmaya başladığınız ve değerli hissettiğiniz bir süreçtesiniz. Çok çalışarak az kazanmanız motivasyonunuzu düşürebilir. Yavaş fakat temkinli adımlarla ilerlemeniz sizin açınızdan en doğrusu.

24 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Yaşamış olduklarınız kişiliğinizi derinden etkilerken yeniden yapılandığınız bir süreçtesiniz. Eskiye nazaran daha güçlü ve etkili olduğunuzu, sözünüzün dinlendiğini fark etmeniz sizi onore ediyor.

24 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Kontrolünüzün dışında gelişen olaylar sizi sosyal toplumdan uzaklaşmaya zorlarken içe yönelmeniz söz konusu. Bugün kendinizi derin bir şekilde analiz ederek ruhsal anlamda aydınlanma yaşayabilirsiniz.

24 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Değişen idealleriniz farklı kapıları size açmaya devam ederken beklentilerinizi aşağı çekerek hareket etmeniz son derece önemli. Sosyal çevreden destek görmeniz ve yeni gruplara katılmanız devam edecek.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu