23 Şubat Günlük Burç Yorumları

139

23 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

23 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bu güzel ve keyifli pazar gününü dostlarınızla beraber şehir dışına çıkarak değerlendirmek isteyebilirsiniz. Gezip gördüğünüz yerler vizyonunuzun genişlemesine neden olurken tanıştığınız yeni insanları çevrenize katabilirsiniz.

23 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Yaşadığınız olaylar duygusal anlamda derin tecrübeler edinmenize neden olurken ruhsal anlamda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Aşkınızın sizin için yaptığı sürpriz planlar aranızdaki birlikteliğin kuvvetlenmesine neden olacak.

23 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Eşinizle ve çocuklarınızla birlikte aile dostlarınızla bir araya gelerek, küçük organizasyonlarla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Geleceğinize yönelik atacağınız adımlarda önünüzü görmekte zorlanmanız canınızı sıkabilir.

23 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Bugün ev işlerine ayırmak, düzen ve tertip gerektiren faaliyetlerle yönelmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili aldığınız yeni kararlar beslenme düzeninizi değiştirmenize neden olabilir.

23 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Sevgilinizle birlikte eğlenmek isteyebilir, beraber sportif faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Çocuklarınıza sürpriz organizasyonlar düzenleyerek onları mutlu etmek arzusundasınız.

23 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Kendinizi her şeyden uzaklaştırarak hayatın yorucu temposunu hafifletmek isteyebilirsiniz. Evinizde güzel bir ortam yaratarak iç dünyanızı rahatlatacak , ruhsal anlamda kendinizi motive edecek faaliyetlere yönelmek size iyi gelecek.

23 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Yakın çevreniz, akrabalarınızla birlikte vakit geçireceğiniz bu pazar gününde onları ziyaret etmekten keyif alacaksınız. İlerleyen saatlerde eşinizin size yaptığı sürprizlerle mutlu olabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili endişelerinizi takıntı haline getirmeyin.

23 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Doğal yeteneklerinizi kullanarak alternatif para kazanma yolları arayışı içinde olacağınız bir gündesiniz. Emeklerinizin boşa çıkmayacağını bilerek yoğun tempoda çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Çevrenizden alacağınız destek moralinizi yükseltecek.

23 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kendinizi son derece keyifli ve mutlu hissedeceğiniz bu günde aşkınıza sürprizler yapabilir, günü baş başa geçirmek isteyebilirsiniz. Kişisel anlamda yapmış olduğunuz başlangıçlar sizi motive ederken sevgilinizin de desteğini almak sizi mutlu edecek.

23 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Sosyal ortamlardan uzaklaşarak tek başına vakit geçirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. İçsel anlamda kendinizi sorgulamanız ve bazı hesaplaşmalara yönelmeniz söz konusu olabilir. İlerleyen saatlerde mutlu olacağınız, aile içinde sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

23 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Bugün sosyal çevreniz içinde kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Edindiğiniz tecrübeleri etrafınızdakilerle paylaşmak arzusundasınız. İlerleyen saatlerde yakın çevre, akraba ya da kardeşlerinizle birlikte keyifli planlar yapabilirsiniz.

23 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Kariyerinizi geliştirmek adına yoğun düşünceler içinde olacağınız bir gündesiniz. Yeni planlar yaparak hayatınıza yön vermek arzusundasınız. Girmiş olduğunuz gruplardan destek görebilir, onların yardımını alabilirsiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın