23 Ocak Günlük Burç Yorumları

135

23 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

23 Ocak 2014 Gökyüzü; Ay Terazi Burcu’nda ilerlemeye devam ederken enerjiler daha düşük. Sabahın erken saatlerinde Ay/Mars kavuşumu duygularımızı dengelemekte zorlanacağımızı ve tepkisel davranarak olaylara objektif bakmakta güçlük çekeceğimizi göstermekte. Aynı zamanda kazalara açık olabileceğimiz için dikkatli olmamız gerekmekte. Saat 05:50’de boşluğa girecek olan Ay 23: 40’a kadar boşlukta kalacak, bu saatten sonra Akrep Burcu’na geçiş yaparak daha kararlı, azimli, hırslı ve hedefe odaklı olmamıza neden olacak. Ay’ın boşlukta olduğu saatlerde bildiğiniz gibi yeni başlangıçlar yapılmamalı, rutin işlerimize devam etmeliyiz.

23 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için ortaklaşa yapacağınız işlerinizi bugün ertelemenizi tavsiye ederim. Düne göre daha rahatlayan gökyüzü ikili ilişkilerinizi canlandırabilir. Ortaya koymakta zorlandığınız, cesaret edemediğiniz konuları gündeme getirerek ilişkilerinizde daha net olabilirsiniz.

23 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için  iş alanınız ve çalışma hayatınızla ilgili konularda bugün yeni atılımlarda bulunmamanızı tavsiye ederim. Gün içerisinde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Üstlerinizle ilişkilerinizi dengede tutmakta zorluk çektiğiniz için olayları büyütme ihtimaliniz var, bu da tartışmalara neden olabilir.

23 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için yaratıcılığınızı ortaya çıkartarak yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Zevk aldığınız hobilerinizle uğraşabilir günü bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Sevgilinizle tartışmaya girmemeye dikkat etmelisiniz. Çocuğunuzla iletişim problemleri yaşamanız söz konusu olabilir.

23 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için bugünü evinizi derleyip toplamaya, kalan işlerinizi bitirmeye ayırabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgili konularda fazla efor sarf etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Mümkünse bu günlerde gereğinden fazla onların yanında olmaya özen gösterin. Size olan ihtiyaçlarını göz ardı etmeyin.

23 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için bugünü yapacağınız iletişimle ilgili işleri ertesi güne bırakmanızı tavsiye ederim. Yakın çevrenizle vakit geçirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken yanlış anlaşılmama adına konuşmalarınızda tahakküm edici ve baskıcı üsluplardan kaçınmanızdır.

23 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için sizin için önemli olan değer verdiğiniz her ne varsa bu konularla ilgili yeni başlangıçlar yapmamalısınız. Mali konularda vermiş olduğunuz mücadele, sahip olma arzunuz sizi yorarken hesapta olmayan faturalar canınızı sıkabilir.

23 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için enerjinizi harcarken doğru işlere kanalize olmaya önem verebilirsiniz. Eforunuzu sarfetmek için bugün spor yaparak kendinizi rahatlatabilirsiniz. Huzursuz ve aceleci davranmaktan dolayı olabilecek her türlü anlaşmazlığa karşı temkinli olun.

23 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için hoşgörüye ve özgüvene sahip biri değilseniz gerçekten bugün sizin için çok zor olabilir. Bastırmış olduğunuz eskiye ait konuların gündeme gelmesi nedeniyle ruh sağlığınızı korumakta güçlük çekebilirsiniz. Kendinizi sürekli tenkit etmeniz ve başarısız görmeniz en büyük handikabınız olacaktır.

23 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21Aralık): Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için ekip çalışmalarınızdan verim alamayabilirsiniz. Bugünü gruplarla birlikte geçirmeye, projelerinizi tasarlamaya ayırabilirsiniz. Kişisel çıkarlarınızı ön plana çıkarırsanız tartışmalar kaçınılmaz olacaktır. Aşk hayatında gerilen sinirler sebebiyle ilişkide kopma noktasına gelinebilir.

23 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için kariyerinizde başarı hırsı ve yükselme arzusu içindeyseniz bugün kendinizi rolantiye almalısınız. Yapacağınız hiçbir girişim sonuç vermeyecektir. Patronlarınızla ilişkilerinizde son derece dikkatli olmalı, olaylar karşısında tansiyon yükseltici davranmamalısınız.

23 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için zihninizi çok kullandığınız bir alanda çalışıyorsanız bugün çok verim alamayabilirsiniz. Fikirlerinizi başkalarına kabul ettirme çabası yerine kendinizi ileriye taşıyacak bilgilere ulaşmayı seçmelisiniz. Kazalara karşı son derece dikkatli olmanız gereken bir gün.

23 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Ay gün boyunca boşlukta kalacağı için finansal konularda hiç bir atılım yapmamalı ve günü rutin geçirerek yarım kalan işlerinizi yapmaya yönelmelisiniz. Ortaklaşa yapılan işlerde düşüncesizce yapılan gereksiz harcamalar canınızı sıkabilir. Aşk hayatınızda abartılı tavırlardan uzak durmalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın