23 Nisan Günlük Burç Yorumları

234

23 Nisan Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

23 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Geleceğinize yönelik projelerde gruplardan destek almanız söz konusu. Kurmuş olduğunuz arkadaşlıkların sağlamlığını bugünlerde test edebilirsiniz. Ummadığınız kişilerin gerçek yüzünü görmeniz sizi üzebilir.

23 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Aile hayatınızdaki sorumlulukların fazlalığı, bir yandan da işinizle ilgilenmek durumunda kalmanız sizi zorluyor. Kariyerinize yönelik yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz.

23 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Bugün her şeyi bir kenara bırakarak uzaklaşmak isteyebilir, doğa ile baş başa bir gün geçirmeyi arzulayabilirsiniz. Düzene koymakta zorlandığınız aşk hayatınızda bir takım mücadeleler söz konusu.

23 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Duygusal anlamda güvenliğinizi sağlamak adına kendinizi maneviyata bırakarak yaralarınızı sarabilirsiniz.Bütünleşme arzunuz sizi derinden içine alırken yaşamış olduğunuz çalkantılı günleri bir nebze olsun hafifletmeniz mümkün.

23 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Duygusal anlamda güvenlik ihtiyacınızı eşinizden görme arzunuz bugün her zamankinden daha fazla olacak. İç dünyanızda kopan fırtınaları söyleyerek rahatlamayı deneyebilirsiniz. Aksi taktirde karşınızdaki kişinin sizi anlaması gerçekten çok zor.

23 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Bugün uzun zamandan beri başlamak istediğiniz diyet programını gündeme getirerek hayatınızı düzene sokmak isteyebilirsiniz. Sizi zorlamayacak egzersiz çalışmalarını yaşamınıza katmak son derece etkili sonuçlar almanıza imkan verebilir.

23 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Romantik ilişkileriniz sizi gereğinden fazla meşgul ederken işlerinize vakit ayıramamanız üstlerinizden tepki almanızla sonuçlanabilir. Yaratıcı çalışmalarda bulunarak kendinizi ispatlamayı denemelisiniz. Bu sayede çevrenizin onayını kazanmayı başarabilirsiniz.

23 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ebeveynlerinizin sizden beklediği yakınlığı onlara vermekte zorlanmanız söz konusu. Sorumluluklarınızın bilincinde davranmanız güzel ama onların da ihtiyaçlarını karşılamayı ihmal etmemeli ve onlara gereken zamanı ayırmaya önem vermelisiniz.

23 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Yakın çevrenizde gelişen olaylar sizi huzursuz ederken akıllıca hareket etmeniz son derece önemli. Fikrinize ihtiyaç duyarak size danışan kişilere karşı pozitif bir yaklaşım sergilemeniz gerekmekte. Gerçekçi davranarak net bir tutum içerisinde hareket etmeyi ihmal etmeyin.

23 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Yaratıcı çalışmalarınızı ortaya koyarak kendinizi ifade etmeye çalışabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan özgüveni içinizde hissetmeniz söz konusu. Romantik ilişkilerinizde olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Net olmaya özen gösterin.

23 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): İçsel anlamda duygusal gelgitlerin içerisinde olmanız sizi son derece derinden etkiliyor. Bilinçaltınızda var olan korkularınızın yüzeye çıkması ve bunlarla mücadele etmeniz mümkün. Sizi anlamayan aile üyelerinize karşı açık olmalısınız.

23 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan – 20 Mart):  Uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediğiniz çalışmalarınızı derleyebilirsiniz. Bu dönemde bilgilerinizi seminerler vererek paylaşmanız söz konusu. Bu sayede bir çok kişinin aydınlanmasına vesile olmanız mümkün görünüyor.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu