23 Mart Günlük Burç Yorumları

158

23 Mart Pazar Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

23 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bugün evinizde dinlenerek vakit geçirmek size iyi gelecek. Yalnız başınıza, sakin bir şekilde işinizle alakalı konularda çalışma yapmanız söz konusu. Öğleden sonra Ay boşlukta olacağı için yeni başlangıçlar yapmamak son derece önemli.

23 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Bugün mistik çalışmalara yönelmek için güzel bir gündesiniz. Meditasyon ya da yoga yaparak rahatlayabilirsiniz. parasal konularda duyduğunuz endişe ve kaygılar zihninizi meşgul ederek ruhsal açıdan dalgalanmalar yaşamanıza neden oluyor.

23 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Harcamalarınızın fazla olması nedeniyle parasal anlamda sıkışık olmanız neşenizi kaçırıyor. Zaruri ihtiyaçlarınız haricinde kontrollü olmanız son derece önemli. Zor koşullar altında çalışmanıza rağmen sağlıklı bir bedene sahipsiniz.

23 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Aşk hayatınızda ciddiyeti ele almanızı isteyen partnerinize karşı net olmak durumundasınız. İlerleyen dönemlerde ruhen rahat olmanız açısından bu noktaya özellikle dikkat etmelisiniz. Ofis içinde detaylı çalışmalar yapacağınız hafta nedeniyle kendinizi dinlenmeye alın.

23 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ailenize karşı artan mesuliyetler sizi zorlarken kariyerinize yönelik yapacağınız her türlü girişim için veri toplama dönemindesiniz. Bugünü çocuğunuz ya da sevgilinizle eğlenceli aktivitelere katılarak değerlendirebilirsiniz.

23 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ev ve aileniz ile ilgili değişen koşullar nedeniyle zamanın size yetmemesi söz konusu. Taşınma işleri gündeminizde olabilir. Ebeveynlerinizin zaruri ihtiyaçlarını karşılayarak onlara yardım eli uzatmalısınız.

23 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Parasal konularda alınan sorumluluklar sizi zorlarken adımlarınıza çok dikkat etmeli, özellikle ortaklaşa kazançlarınızla kayıp yaşamamak adına temkinli olmalısınız. Çok çalışıp meyvelerini ileriki dönemde alacağınızı bilerek kendinizi motive etmelisiniz.

23 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Değişen iş koşullarına ayak uydururken ortaya çıkarmak için çabaladığınız çalışmalarınız sizi zorlayabilir. Evinizi güzelleştirmeye yönelik atılımlarda bulunmanız mümkün. Tamirat, tadilat işleri gündeme gelebilir. Dostlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz.

23 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Dargın olduğunuz akrabalarınızla buluşmak için bugün onların ziyaretine gidebilirsiniz. Duygularınızı dile getirirken net olmaya dikkat ederek düşüncelerinizi söylemelisiniz. Şehir içinde yapacağınız geziler bugün gündeminizde olabilir.

23 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Parasal konularda fırsatların karşınıza çıkması söz konusu. Sizi zorlayan ve bir noktada karar verme aşamasına gelmenize neden olan durumlar yaşayabilirsiniz. Gruplar içerisinde alınan sorumluluklar sizi bu doğrultuda etkilemeye devam ediyor.

23 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Dış görünüşünüzde değişiklikler yapma arzusu içinde olabilirsiniz. Estetik operasyon gibi şeylere yönelecekseniz eşinize danışmadan hareket etmemelisiniz. Yakın çevrenizde sosyalliğin artması ve onlarla beraber vakit geçirmeniz size iyi gelecek.

23 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): İçsel huzurunuzu sağlamak için bir süreliğine yalnız kalmak arzusu içerisindesiniz. İşinizle ilgili aklınızı kurcalayan konularda bazı kararlar alıyor olmanız mümkün. Kariyerinize yönelik geçmişte attığınız adımların sonuçlarını almaya başlayacaksınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu