22 Şubat Günlük Burç Yorumları

166

22 Şubat Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

22 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan):  Ay’ın boşlukta olması sebebiyle öğle saatlerine kadar maddi kaynaklarınızla ilgili yeni bir iş girişiminde bulunmamalısınız. İlerleyen saatlerde kendinizi daha pozitif ve mutlu hissetmeniz mümkün. Seyahat planları yapabilir, sevdiklerinizle bir kaç günlüğüne tatil yapmak isteyebilirsiniz.

22 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Ay’ın boşlukta olması sebebiyle öğle saatlerine kadar eşinizle olan diyaloğunuza dikkat etmeli, olası yeni planlar yapmaktan uzak durmalısınız. İlerleyen saatlerde kendinizi daha pozitif ve mutlu hissetmeniz mümkün. Sosyal çevre içerisinde katıldığınız toplantılarda arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

22 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Ay’ın boşlukta olması sebebiyle öğle saatlerine kadar gündelik işlerinizde yeni başlangıçlar yapmamalısınız. Ofis içinde yapacağınız önemli çalışmaları ilerleyen saatlere kaydırmalısınız. Günün ortalarında kendinizi daha rahatlamış hissederek işlerinizi daha kolay tamamlayabileceksiniz.

22 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ay’ın boşlukta olması sebebiyle öğle saatlerine kadar sevgilinizle yeni bir plan yapmamaya dikkat etmelisiniz. İlerleyen saatlerde ofis içinde bir takım düzenlemeler yapabilir, ertelediğiniz işlerinize yönelebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızın fazla olması sizi haddinden fazla zorluyor olabilir.

22 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ay’ın boşlukta olması sebebiyle öğle saatlerine kadar evinizde yaptıracağınız tadilat varsa ilerleyen saatlere ertelemenizi öneririm. Günün ortalarında sevgilinizle birlikte rahat ortamlarda vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Hobilerinizle uğraşmak sizi rahatlatacağı için hafta sonunuzu sevdiğiniz aktivitelere ayırabilirsiniz.

22 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ay’ın boşlukta olması sebebiyle öğle saatlerine kadar iş konularında yeni anlaşmalar yapmamaya, görüşmelerde bulunmamaya dikkat etmelisiniz. İlerleyen saatlerde bu tarz konularda da akıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde misafir ağırlayabilir onlarla keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

22 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ay’ın boşlukta olması sebebiyle öğle saatlerine kadar yatırıma yönelik hiç bir atılımda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. İlerleyen saatlerde bu konularda girişimlerde bulunmanız daha uygun olacaktır. Bugün evinizde yalnız kalıp sakin saatler geçirmek isteğinde olabilirsiniz.

22 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ay’ın boşlukta olması sebebiyle öğle saatlerine kadar kişisel anlamda yeni kararlar almamaya özen göstermelisiniz. İlerleyen saatlerde ruh halinizi daha rahatlamış ve mutlu hissedebilirsiniz. Parasal kaynaklarınızı arttırmaya yönelik planlar yapabilirsiniz.

22 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ay’ın boşlukta olması sebebiyle öğle saatlerine kadar bilinçaltındaki korkularınız yüzeye çıkabilir. İlerleyen saatlerde kendinizi daha iyi hissedeceğiniz için bu duygularınızı fazla dikkate almamalısınız. Günün ortaları kendinizle ilgili yeni kararlar almanız için daha uygun enerjiler içermekte.

22 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Ay’ın boşlukta olması, öğle saatlerine kadar kolektife yönelik yapmak istediğiniz işlerle ilgili yeni kararlar almamanız gerektiğinin altını çizmekte. İlerleyen saatlerde her şeyden uzaklaşarak kendinizi dinlemek ihtiyacı içinde olacaksınız.

22 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Ay’ın boşlukta olması sebebiyle öğle saatlerine kadar kariyerinize yönelik yeni girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız. İlerleyen saatlerde sosyal ortamlarda bulunmak ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber olmak haftanın yorgunluğunu atmanıza imkân verecek.

22 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Ay’ın boşlukta olması öğle saatlerine kadar uluslararası alanda yapmak istediğiniz girişimlerde, dikkatli olmanız gerektiğini göstermekte. İlerleyen saatlerde bu konulara eğilerek yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki olumlu gelişmeler sizi mutlu etmeye yetecek.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın