22 Ocak Günlük Burç Yorumları

99

22 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

22 Ocak 2014 Gökyüzü;  Akşama kadar Ay Terazi Burcu’nda ilerleyecek. Sert açılar altında ilerlemeye devam edecek olan Ay/Uranüs ile 180°’lik gergin açısı duygularımızı kontrol etmemizi zorlaştırarak sıradışı ve orijinal bir şekilde tepki vereceğimizi gösteriyor. Yaratıcılık konularında yeteneği olanlar veya bu alanlarda çalışanlar bu etkiler altında güzel eserler ortaya çıkarabilirler. Ay/Plüton karesi öğlen saatlerinde etkisini göstererek duygusal anlamda yoğun enerjiler altında günümüzü geçirmemize neden olacak. Ay’ın Venüs ve Jüpiter ile kare açışı ise ilişkilerde abartılı gövde gösterileri, gerginlikler ve riskli durumlara neden olacağı için gerilimi azaltmaya çalışmalı, fazla tepki göstermekten kaçınmalıyız. Gece Ay /Merkür arasındaki olumlu açı olayları daha mantıklı ve gerçekçi görmemize neden olacak. Bu saate kadar sakinliğinizi korumanızı tavsiye ederim.

22 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Özellikle eşinizle ilgili yuvanıza ait temalarda temkinli olmanız gereken bir gündesiniz. Ortaklarınızla alakalı kariyerinize yönelik yapacağınız her türlü bağlantılar sizi son derece gerebilir ve kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Abartılı tavırlardan uzak durmalısınız.

22 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): İş ortamınızda dengenizi bozacak ve kendinizi kontrol etmekte zorlanacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yapmış olduğunuz anlaşmalar, yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili konularda zorlanmalar ortaya çıkabilir ve kendinizi stres altında bulabilirsiniz. Riskli durumlara karşı temkinli olun.

22 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Aşk hayatınız ya da çocuklarınızla konularda geleceğe dair yapmış olduğunuz planlarınızda bir takım problemler çıkabilir. Finansal anlamda kendinizi kontrol etmekte zorlanacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal ortamlarda sizin dengenizi bozacak kişilerle muhatap olabilirsiniz.

22 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Yuva içinde aile bireyleri ya da ebeveynlerle ilgili konularda bir takım olaylarla mücadele etmek durumunda kalabilir, özellikle eşinizle alakalı bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Abartılı tavırlardan uzak durmalı risk almaktan kaçınmalısınız.

22 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Eğitim ve öğretim hayatınızla ilgili vermiş olduğunuz mücadele duygusal anlamda sizin zorlanmanıza neden olurken gündelik hayat içerisinde kontrolünüzü elinizde tutmanız zor olabilir. Özellikle kısa yollarda her türlü kazaya karşı temkinli olmalısınız.

22 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Finansal anlamda yapmış olduğunuz riskli yatırımların can sıkıcı haberlerini alabilir, bir takım mücadelelerin içerisine girebilirsiniz. Geleceğinize ait endişeleriniz artarken abartılı tavırlardan kaçınmalı, çocuğunuz ile ilgili kuruntularınızı bir kenara bırakmalısınız.

22 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Kişisel olarak kendiniz için yapmış olduğunuz başlangıçlarda dengenizi bozacak kişilerle muhatap olabilirsiniz. Kariyerinize yönelik gelişen olaylar karşısında kendinizi stres altında bulabilir, kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Olayları kendi haline bırakmayı denemeli, bu dönemi sakin geçirmeye çalışmalısınız.

22 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Zihinsel anlamda kendinizi yorgun hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bilinçaltınızda vermiş olduğunuz mücadele ve kontrol etmekte zorlandığınız benliğiniz sağlığınızı bozabilir. Olayları kendi haline bırakmayı denemeli, hayatın keyifli yanlarını deneyimlemeye vakit ayırmalısınız.

22 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Gruplar içerisinde arkadaşlarınızla aranızda çıkan problemler ya da ekipçe yapılan işlerde çıkan aksaklıklar sinirlerinizin gerilmesine neden olabilir. kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Abartılı tavırlardan uzak durmalı,  özellikle aşk ilişkilerinde temkinli davranmalısınız.

22 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Kariyeriniz ile alakalı konularda yapmış olduğunuz ortaklaşa çalışmalarda duygusal anlamda sinirinizi bozan olaylarla mücadele etmek durumunda kalabilir, öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle eşinizle ya da ortağınızla ilgili yapacağınız her türlü diyalogda abartılı tavırlardan kaçınmalısınız.

22 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat):  Yabancılarla ilgili yapmış olduğunuz yurtdışı bağlantılı konular ya da üniversite hayatınızda verdiğiniz mücadele söz konusu olabilir. Kendinizi yapmış olduğunuz işlerin arasında boğulmuş hissedebilir, içsel anlamda sıkılabilirsiniz. Sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.

9 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Ortaklaşa kazanımlar, miras, alacak, verecek konuları ile ilgili konularda mücadele gerektiren olaylar gündeme gelebilir. Aşk hayatınız, çocuklarınız ile ilgili mevzularda dengenizi korumaya özen göstermeli, kendinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Geleceğe ait planlarınızı hayata geçirmek üzere kendinize baskı yapmamalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın