22 Nisan Günlük Burç Yorumları

143

22 Nisan Salı Günlük Burç Yorumları

22 Nisan Salı Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

22 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan):  Çocuklarınızın geleceğini güvence altına almak ve onları daha huzurlu bir ortamda yetiştirme arzusundasınız. Bugün paranızı onların yarınlarına yatırım yapmak üzere kullanabilirsiniz. Kendinizi ispatlama arzunuz bir yandan sizi kamçılarken sahip olduklarınızla gurur duyabilirsiniz.

22 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Kendi kimliğinizi gerçekleştirmek üzere bir takım yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Gerçekte nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu gösterme arzunuz bugünlerde daha fazlalaşabilir. Özeleştiri yaparkenfazla sert olmamaya özen gösterin.

22 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Kendi arzunuz ile bırakmak istediğiniz bağımlılıklarınızın üzerine gidebilirsiniz. Özellikle yakın çevre ve akrabalarla ilgili konulardabir takım gözlemler yaparak kararlar almanız söz konusu. İfade etmekte zorlandığınız hususları içselleştirerek bir sonuca varmanız mümkün.

22 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Geleceğe ait kişisel hedeflerinizi, bazı güçlü insanlardan destek alarak gerçekleştirmeniz mümkün. Özellikle ikili ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşayarak aranızdaki gerginlikleri biraz hafifletebilirsiniz. Çözümlenmesi zor olan konularda ise korkularınızı bir kenara bırakmalısınız.

22 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ulaşmak istediğiniz amaçlarınız için büyük bir hırsla, hedefinize doğru gitme arzusundasınız. Başarmak istedikleriniz, doğal lider özelliğiniz sayesinde gerçekleşebilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; egonuza yenik düşerek sizden daha üst kişilerden tepki almanızdır.

22 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Uzun zamandan beri arzu ettiğiniz yerlere gitmek üzere planlar yaparak biletlerinizi şimdiden ayırmanız söz konusu. Özellikle aşk ilişkilerinizde iyileştirici bir döneme girdiğinizi bilerek hareket etmelisiniz. Karşınıza gönlünüzü ısıtacak biri her an çıkabilir.

22 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Başkalarının kaynaklarını değerlendirmek üzere bir takım işlerin altına elinizi sokabilirsiniz. Size destek olacak ebeveynlerinizin varlığını hissetmeniz size güven veriyor. Her şeyden önce önemli olan sizin kendinize olan özsaygınızı kaybetmemenizdir.

22 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): İkili ilişkilerde kendinizi ön planda tutarak baskın olma arzunuz, tepki ile karşılanmanıza neden olabilir. Güç mücadeleleri ve çekişmeler yaşamamak adına mantıklı davranmayı ihmal etmemelisiniz. Sonradan pişman olacağınız sözleriniz stres yaşamanıza sebep olacaktır.

22 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Başkalarına fayda olacak çalışmalarda bulunma imkanınız her zamankinden daha fazla. Almış olduğunuz görevleri yerine getirmeniz üstlerinizin sizi taktir etmesi ile sonuçlanacak. Değişen koşullara uyum sağlamanız esnekliğiniz sayesinde gerçekleşiyor.

 

22 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Yaratıcılığınızı ortaya çıkartacak teklifler karşısında heyecan duyabilir ve kendinizi bir anda, gerçekleştirmek istediğiniz hayallerin ortasında bulabilirsiniz. Enine boyuna düşünmeden hiçbir adım atmamalı, temkinli davranarak ilerlemeye önem vermelisiniz.

22 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Kendinizi karşı tarafa anlatma arzunuz bugün her zamankinden daha fazla. Kolay etkilenen bir günde olduğunuzu bilerek hareket etmeniz son derece önemli. Önce kendi isteklerinizi fark etmeli, sonrasında karşı tarafa bunları anlatmayı denemelisiniz.

22 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan – 20 Mart): Bütçenizi kontrol etmekte zorlanmanız ve aşırı harcamalarda bulunmanız partnerinizle karşı karşıya gelmenize neden olabilir. Sahip olduğunuz maddi değerleri arttırma isteğiniz sizi yeniden yapılanmaya yönlendirecektir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu