22 Mart Günlük Burç Yorumları

146

22 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

22 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bugün sabah saatlerinde kendinizi keyifsiz, duygusal açıdan biraz karmaşık hissedebilirsiniz. Aile ve yuvanıza ait konularda çözülmemiş hususlar gündeme gelebilir. Dalgınlıktan dolayı yapacağınız hatalar söz konusu.

22 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Yakın çevre, akrabalarınızla aranızda bir takım hayal kırıklıkları yaşayabilir, duymak istemediğiniz sözleri onlardan işitebilirsiniz. Eğitim hayatınızda bitirilmesi gereken ödevlerinizi sonlandırmakta zorlanırken bu tarz işleri öğleden sonraya ertelemenizi öneririm.

22 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Bugün finansal konularda size yeni imkanlar sağlayan anlaşmalara imza atarken geleceğinizi inşa ettiğinizi bilerek hareket etmelisiniz. Eş ve ortaklarınızla diyaloglarınızda hayal kırıklıkları yaşamamak adına dikkat etmelisiniz.

22 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Gündelik hayat içerisinde yapılması gereken işlerin fazlalığı sizi bugün gereğinden fazla zorlayabilir. Kendinize vakit ayırmakta güçlük çekiyorsunuz. Sorumluluklarınızı eşinizle paylaşmaya çalışmalı, moralinizi yüksek tutmalısınız.

22 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ekipçe yapılan işlerde birbirinize karşı toleranslı davranmalı, gereksiz çıkışlar yaparak kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Finansal konularda meşgul olan zihniniz alternatif yollara sizi yöneltirken bir takım fırsatlar arayışına girebilirsiniz.

22 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Bugün herkesten uzaklaşarak içinize çekilme ihtiyacı içindesiniz. Evinizde yapılması gereken angarya işlerinize el atmak ve onları düzene koymakta zorlanabilirsiniz. Öğleden sonra bu işlerinizi tamamlamaya yönelebilirsiniz.

22 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Bugün her zamankinden daha fazla duygusal hissedebilirsiniz. Yeni şeyler öğrenme ihtiyacı içinde olan ruhunuzu geliştirmek için çeşitli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Şehir içi kısa seyahatler yaparak gününüzü değerlendirebilirsiniz.

22 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Çocuklarınızla ilgili konularda bir takım endişe ve kaygılar ruhunuzu ele geçirirken duygularınızın esiri olmamaya dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşarken bilinçaltınızdan gelen olumsuz düşünceleri duymazdan gelin.

22 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kişisel konuların ön plana çıktığı ve kendinizi daha fazla ifade etmek durumda kaldığınız ortamlarda bulunmanız söz konusu. Kendinizi kasmamalı, olayların akışına göre rahat bırakmaya çalışmalısınız. Empati yeteneğinizi kullanmanız son derece önemli.

22 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : İçinize çekilme ihtiyacınızın fazla olacağı bir gündesiniz. Sosyal ortamlarda bulunmak size keyif vermeyebilir. Sizin için en uygunu hayatınızla ilgili yapmak istediklerinizi gözden geçirerek bir plan yapmaktır. Olayları fazla irdelemeden karşı tarafı da düşünerek hareket etmelisiniz.

22 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Bugünü evde oturarak geçirmek istemeyecek ve kendinizi erkenden dışarı atmak arzusu içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek size her zamankinden daha fazla keyif verirken diyaloglarınıza son derece dikkat etmeli, kırıcı sözlerden kaçınmalısınız.

22 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Geleceğinize yönelik hedeflerinizle ilgili bir takım kararlar verirken ortak hareket etmekte zorlanabilir, hangi yola gideceğinizi bilemeyebilirsiniz. Yanlış adımlar atmanız sonradan başınızın ağrımasına neden olacağı için bilirkişilerden destek almalısınız.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu