21 Şubat Günlük Burç Yorumları

183

21 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

21 Şubat Cuma Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 

21 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Ortaklaşa kazançlardan elde edilen gelirlerdeki artışlar sizin maddi anlamda rahatlamanıza neden olabilir. Gayrimenkule yönelik yapacağınız yatırımların faydasını ileride görebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar egonuzu törpüleyerek ruhsal anlamda gelişmenize imkan verebilir.

21 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Yüksek konsantrasyon gerektiren projelerinizi başarıyla bitireceğiniz bir gündesiniz. Hedefinize odaklanarak çalışmalarınıza sıkı bir şekilde devam etmelisiniz. Eşinizle birlikte gruplar içerisinde yer alarak keyifli vakitler geçirmeniz söz konusu.

21 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Sağlığınızla ilgili çıkabilecek rahatsızlıklar karşısında kendinizi manen kuvvetli ve güçlü hissedeceksiniz. Ailenizden göreceğiniz destek sizin en büyük moral kaynağınız olacak. Parasal anlamda kazançlarınızı arttırmaya yönelik yeni imkânların karşınıza çıkması söz konusu.

21 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Partnerinizden şüphelenmek yerine olayların perde arkasını görmeye çalışmalısınız. Duygularınızı dile getirerek yaratmış olduğunuz gerilimden kurtulabilirsiniz. Hobilerinize yönelerek stresinizi azaltabilirsiniz. Borsa, spekülasyon alanlarındaki girişimlerinizde olumlu gelişmeler meydana gelebilir.

21 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ev içinde eskiyen eşyalarınızı yenilemek isteyebilir, yaşadığınız ortamı güzelleştirebilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalarda bazı aksamalar, gecikmeler olması muhtemel olduğu için dikkatinizi açık tutmalısınız. Aile büyüklerinizle vakit geçirerek duygusal anlamda mutlu hissedebilirsiniz.

21 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Var olan yeteneklerinizi kullanarak geleceğinizi inşa ettiğiniz bir süreçtesiniz. Yüksek konsantrasyon gerektiren çalışmalar yaparak ilerleme kaydetme imkanı bulacaksınız. Zihinsel faaliyetleriniz yoğun olmasına rağmen sosyal çevre içerisinde vakit geçirmeniz ruhunuzu rahatlatıyor.

21 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Değişen ailevi koşularınız iç dünyanızda yeni yapılanmalara neden olurken manevi anlamda büyük bir arınma yaşayabilirsiniz. Maddi olarak sıkıntıda olmanız sizi zorlamaya devam ediyor. Yeni iş tekliflerine açık olmalı, karar verirken Retro dönemini dikkate almalısınız.

21 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Eğitim, öğretim, uluslararası işler ile ilgili konularda yapmış olduğunuz girişimlerde başarı göstermeniz söz konusu. Aldığınız görevlerin altından kalkabilme gücünü kendinizde bulacaksınız. Aniden ortaya çıkabilecek rahatsızlıklara karşı önlem almalısınız.

21 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Parasal konularda kendinizi köşeye sıkışmış hissetmeniz bilinçaltınızda baskı yaratabilir. Harcamalarınızı ne kadar kontrol etmeye çalışsanız da bu dönem yaşadığınız maddi sıkıntıyı hafifletmeniz zor görünüyor. Olayları bir süreliğine akışına bırakmaya çalışmalısınız.

21 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Büyük organizasyonlar düzenleyerek kolektife yönelik yapacağınız hizmetlerde kararlı ve iş bitirici tavırlarınız nedeniyle başarılı işlere imza atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir arada olmak ve onlarla sosyal aktivitelere katılmak sizi mutlu edecek.

21 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Kariyerinize yönelik yaptığınız çalışmalarla ilerleme kaydederken bilinçaltınızda yaratmış olduğunuz korkularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı geliştirmek adına alternatif yollar arayacağınız bir dönemdesiniz.

21 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Uluslararası yapmış olduğunuz işlerinizden kazanç sağlamanız söz konusu. Bugünün enerjisini kullanarak sevgilinizle romantik ortamlarda baş başa vakit geçirebilirsiniz. Çocuklarınızın idealize ettiğiniz başarıları kazanmaları ebeveyn olarak sizi gururlandıracak.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın