21 Ocak Günlük Burç Yorumları

198

21 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

21 Ocak 2014 Gökyüzü; Ay öğleden sonraya kadar Başak Burcu’nda boşlukta kalacak. Bu saatlerde önemli iş ve görüşmelerinizi yapmamanızı tavsiye ederim. Yapılan işler havada kalır ve sonuçlanmaz. Elinizde olan yarım kalan işlerinizi bitirmek daha uygun olacaktır. Saat 14:40 itibariyle Ay Terazi Burcu’na geçecek ve daha uyumlu enerjiler hakim olacak. Retro halindeki Venüs’ün etkisi altında olan Terazi aramızın gergin olduğu insanlarla diyalogumuzu düzeltebilir. Akşama doğru Güneş ile olumlu açı içerisine giren Ay İlişkilerde barışçı ve arabulucu yönümüzü ortaya çıkartarak hayatın keyifli taraflarına yönelmemize ve kendimizi sakinleştirmemize neden olacak.

21 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Günlük hayatınız ya da iş ortamınızda Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar yeni başlangıçlarda bulunmamanızı, bitirmeniz gereken yarım kalan işlerinize yönelmenizi öneririm. Öğleden sonranızı daha keyif verici aktivitelere ayırabilir, vaktinizi değerlendirebilirsiniz.

21 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Aşk hayatınız ya da çocuklarınız ile ilgili konularda Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar yeni kararlar almamanızı öneririm. Öğleden sonra çocuklarınızla ilgili daha keyif verici aktivitelere ya da beraber olduğunuz kişi ile geçirmeye ayırabilirsiniz.

21 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Ev içinde Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar yeni başlangıçlarda bulunmamanızı, bitirmeniz gereken yarım kalan işlerinize yönelmenizi öneririm. Öğleden sonra yuvanızı güzelleştirmek adına bir takım düzenlemeler yapabilir, arkadaşlarınızı davet ederek güzel vakitler geçirebilirsiniz.

21 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Eğitim öğretim, bilgi alışverişi, medya ile ilgili konularda Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar yeni başlangıçlarda bulunmamanızı, bitirmeniz gereken yarım kalan işlerinize yönelmenizi öneririm. Öğleden sonra kurmanız gereken bağlantılar varsa bunları yapabilirsiniz.

21 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Finansal konularda Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar yeni başlangıçlarda bulunmamanızı, bitirmeniz gereken yarım kalan işlerinize yönelmenizi öneririm. Öğleden sonra ileriye yönelik yapacağınız yatırımlarla ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsiniz.

21 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar hayatınızla ilgili yeni başlangıçlarda bulunmamanızı, önemli kararlar almamanızı, bitirmeniz gereken yarım kalan işlerinize yönelmenizi öneririm. Bu saatleri kendi kişisel bakımınıza ayırabilir, keyifli saatler geçirmeye ve dinlenmeye ayırabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi değiştirmek adına adımlar atabilirsiniz.

21 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ay’ın boşlukta olmasından dolayı bilinçaltınızda olan duyguların tetiklenmesinden dolayı geçmişe ait olaylar gün yüzüne çıkabilir. Duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra 14’e kadar meditasyon yapabilir, kendinizi rahatlatabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi daha rahatlamış hissedeceğiniz için günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

21 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Grup içerisinde arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yaptığınız organizasyonlarda Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar yeni başlangıçlarda bulunmamanızı, bitirmeniz gereken yarım kalan işlerinize yönelmenizi öneririm. Öğleden sonra sosyal çevre içerisinde bulunarak hoş vakitler geçirebilirsiniz.

21 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kariyeriniz ile ilgili  Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar yeni başlangıçlarda bulunmamanızı, bitirmeniz gereken yarım kalan işlerinize yönelmenizi öneririm. Öğleden sonra mesleki anlamda yapacağınız atılımları planlayabilirsiniz. Bu hafta biraz zor olacağı için duygusal anlamda zorlanmamak adına koşulları çok zorlamamalısınız.

21 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Yabancılarla ilgili konular ya da eğitim hayatınızda Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar yeni başlangıçlarda bulunmamanızı, bitirmeniz gereken yarım kalan işlerinize yönelmenizi öneririm. Öğleden sonrayı ilişkinizi canlandırmak adına güzel planlar yaparak değerlendirebilirsiniz.

21 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Ortaklaşa kazanımlar, banka, kredi konularında Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar yeni başlangıçlarda bulunmamanızı, bitirmeniz gereken yarım kalan işlerinize yönelmenizi öneririm. Öğleden sonra yatırım planlarınızı yapmaya devam edebilirsiniz.

21 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Ortaklarınız, eşinizle ilgili ya da mahkeme, adli davalarla alakalı hususlarda Ay’ın boşlukta olmasından dolayı öğleden sonra 14’e kadar yeni başlangıçlarda bulunmamanızı, bitirmeniz gereken yarım kalan işlerinize yönelmenizi öneririm. Öğleden sonra ortaklarınızla beraber kararlar alabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın