21 Nisan Günlük Burç Yorumları

174

21 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim. 

21 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Geleceğinizle ilgili büyük dönüşümler yaşadığınız bu günde bir yandan kişisel özgürlüğünüzü ele almak, diğer yandan ortaklaşa konularda mücadele etmek söz konusu. Hedefinizi belirlemede zorlanabilirsiniz, vazgeçmeyin.

21 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Yabancı kaynaklı bağlantılar sizi değişik deneyimlere sürüklerken inançlarınız ve değer yargılarınızda bir takım değişimler yaratıyor. Yaşamış olduğunuz krizler vizyonunuzun değişmesine neden olacak. 

21 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Yaşamış olduğunuz maddi ve manevi ölümler vasıtasıyla büyük bir değişim ve dönüşüm yaşamış olduğunuz bir süreçtesiniz. Mücadele etmekte zorlandığınız durumlara akıllıca yaklaşmanız son derece önemli.

21 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Adli davalar, mahkemelerle işi olanlar bugün bir çok koldan mücadele etmek durumunda kalabilirler. Sonuçlanmayan vakaların haberleri gündeme gelebilir. Soğukkanlılığınızı korumaya özen gösterin.

21 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Sizden daha üstün bir performans bekleyen üstlerinize karşı zorlayıcı ve baskı hissiyatı ile dolu olabilirsiniz. Sesinizi duyurmakta zorlandığınız bir süreçtesiniz. Fiziksel dayanıklılığınız test ediliyor olabilir.

21 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Sevgilinizle yakın duygusal ilişki kurma ihtiyacınız, yoğun ve tutkulu sevgi özleminiz günden güne artıyor. Hayatınızdaki kişiye kuşkucu, saplantılı tavırlar sergilememeye dikkat etmelisiniz.

21 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Geçmişte yaşamış olduğunuz  ve bilinçaltınızda bastırdığınız duyguların yüzeye çıkması sonucunda pasif, öfkeli ve saldırgan tavırlarınız aile üyeleri tarafından tepki ile karşılanabilir. Mantıklı olmaya özen gösterin.

21 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koymak ve ele aldığınız konularda derine inme arzunuz bir tutku haline gelebilir. Zihninizi yoğun bir şekilde çalıştırmanız sağlığınıza olumsuz yönde yansıyabilir.

21 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Maddi konularda yeniden yapılanma içerisine girdiğiniz bu süreçte büyük mücadelelerle istediklerinizi elde etme arzusundasınız. Kendi kişisel değerinizi fark ederek manevi yönde de güçlenmeye çalışmalısınız.

21 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Aile içindeki iletişimin yoğunlaştığı bu günlerde duygularınızı direk ifade ederken kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına mantıksız davranmamaya dikkat etmelisiniz.

21 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 20 Nisan): Bağımsızlık isteğinizi ailevi bağlarınızın fazlalığı sebebiyle tatmin edemiyorsunuz. Çocuklarınızın hayatındaki düzensizlik sizi gereğinden fazla strese sokabilir. Endişelerinizi büyütmemeye özen göstermelisiniz.

21 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan): Geleceğinizle ilgili endişeleriniz, yaşadığınız duygusal kargaşalar, takıntılı hisler sizi pençesi altına almadan kendinizi bu tarz düşüncelerden soyutlamalısınız. Temel atmaya çalışarak bu kuruntulardan bir nebze olsun kurtulabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu