21 Mart Günlük Burç Yorumları

147

21 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

21 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bir ay boyunca burcunuzda seyredecek olan Güneş’in etkisi ile yeni bir dönemin içerisine girmiş bulunmaktasınız. Özellikle eş ve ortaklarınız ile ilgili konularda hassas dengelerin korunmasının zor olduğu bir süreç olacağı için temkinli olmaya dikkat edin.

21 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Bir ay boyunca bilinçaltı evinizde seyredecek olan Güneş’in etkisi ile geçmiş ayın değerlendirmelerini yaparak hayatınızı mercek altına almak isteyebilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili planlar yapmanız ve bir takım farkındalıklara ulaşmanız söz konusu.

21 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Bir ay boyunca sosyal çevre, kolektif alan, grupları temsil eden evde hareket edecek olan Güneş’in etkisi ile güçlü insanlardan destek görebilirsiniz. Oldukça aktif bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Ekipçe yapılan işlerden olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

21 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Bir ay boyunca kariyeriniz ve statünüzü temsil eden evde hareket edecek olan Güneş’in etkisi ile haritanızın durumuna göre olumlu ya da olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çok çalışmışsanız ödül kazanmanız ya da terfi etmeniz söz konusu.

21 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Bir ay boyunca seyahatler, uluslararası işler, basın yayın, dış ticaret konularını temsil eden evde hareket edecek Güneş’in etkisi ile haritanızın durumuna göre olumlu ya da olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ufkunuzu geliştirecek olaylar yaşamanız söz konusu.

21 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Bir ay boyunca ortaklaşa edinilen paralar, alacak verecek konuları, krediler, miras, ameliyatlar, vergiler ile ilgili konuları temsil eden evde hareket edecek Güneş’in etkisi ile haritanızın durumuna göre olumlu ya da olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

21 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Bir ay boyunca ikili ilişkiler ön plana çıkarken güçlü insanlardan destek görebilirsiniz. Haritanızın konumuna göre olumlu ya da olumsuz gelişmeler yaşamanız söz konusu. Bu süreçte alacağınız kararlarda yalnız hareket etmeniz zor görünüyor.

21 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Bir ay boyunca üstünüze düşen görev ve sorumlulukları daha fazla yüklenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durum karşısında fazlasıyla yorulabilir, sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. Sabırla, bıkkınlık göstermeden çalışmalarınıza devam etmelisiniz.

21 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Bir ay boyunca çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz, spor aktivitelerinizi temsil eden evde hareket edecek Güneş’in etkisi ile haritanızın durumuna göre olumlu ya da olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkartacak çalışmalarda başarı görülüyor.

21 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Bir ay boyunca yuvanız, yerleşiminiz, ebeveynlerinizi ilgilendiren evde hareket edecek Güneş’in etkisi ile haritanızın durumuna göre olumlu ya da olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kırgınlıkların çözülmesi, taşınma, tadilat, tamirat konuları gündeme gelebilir.

21 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Bir ay boyunca yakın çevre, akraba, kardeşler, eğitim konularını içine alan evde hareket edecek Güneş’in etkisi ile haritanızın durumuna göre olumlu ya da olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bilgilerinizi paylaşmak, seminerlere katılmak ya da vermek mümkün.

21 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Bir ay boyunca finansal konuları ilgilendiren evde hareket edecek Güneş’in etkisi ile haritanızın durumuna göre olumlu ya da olumsuz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazançlarınızı arttırmaya yönelik adımlar atabilir, kendinizi geliştirici, yeteneklerinizi keşfedici ortamlarda bulunabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu