20 Şubat Günlük Burç Yorumları

153

20 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 

20 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan):  Maddi kaynaklar, gelirler, gayrimenkul ile ilgili konular gündeminizde olacak. Sezgilerinize güvenerek hareket etmeniz, kazançlarınız artmasına neden olabilir. Kararlı tavırlarınız karşınızdaki kişiyi etkileyerek iş birliği yapmaya yöneltecek güçte. Okült alanlara yöneldiğiniz bu süreçte ciddi farkındalık yaşamanız söz konusu.

 20 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Eş ya da ortaklarınızla alakalı konularda hislerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Kendinizden emin tavırlarınız rakiplerinizin geri adım atmasına neden olabilir. Zekanızı ustalıkla kullanacağınız bu günde ikna etme ve karşınızdakini inandırma gücünüz artacak. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

20  Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Almış olduğunuz sorumlulukların altından kalkarken hislerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Bu etkiler altında günlük hayat içerisinde ki zor işlerinizi daha kolay yerine getirmeniz mümkün. Çalışma ortamınızda kendinizden emin tavırlarınız  üstlerinizin dikkatini çekebilir.

20 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Çocuklarınızla her zamankinden daha fazla ilgilenmek onların sorunlarına el uzatmak durumunda kalabilirsiniz. Aşk hayatında artan duygusal yoğunluk, birbirinize daha fazla yakınlaşmanıza neden olacak. Yaratıcı faaliyetlerinizi ortaya çıkartan çalışmalar yapmaya yönelmelisiniz. Gelişiminiz açısından son derece önemli.

20 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ebeveynlerinizle daha fazla vakit geçirerek onların ihtiyaçlarına cevap vermek isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde eşinizle romantik bir ortamda güzel vakitler geçirmeniz mümkün. İçsel anlamda derin dönüşümler yaşamanız kendinizle yüzleşmeniz söz konusu.

20 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Zihninizin yeniden yapılandığı bu süreçte kendinizi, davranışlarınızı, konuşmanızı yenilemek durumundasınız. Yakın çevreniz, akrabalarınız ile ilişkilerinizde hassasiyetiniz artarken onlara destek olmak sizi mutlu edecek. Eğitim hayatı devam edenler derslerini büyük bir hırsla bitirme isteğini kendilerinde bulacaklar.

20 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Finansal alanlarda sezgilerinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Kariyerinize yönelik yapacağınız yatırımlarınızı gerçekleştirirken güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Karşınıza çıkacak yeni iş tekliflerine açık olmalı ve bunları değerlendirmelisiniz. Üzerinize aldığınız sorumlulukların bilincinde davranmaya özen gösterin.

20 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Burcunuzda ilerleyecek olan Ay hassasiyetinizi arttırırken kişisel anlamda yeni başlangıçlar yapma arzusu içinde olacaksınız. Çalıştığınız alanda yaptığınız girişimlerden aldığınız olumlu geri bildirimler, sizi hırslandırıyor. Başarılı olmak için kararlı  davranmanız son derece önemli.

20 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kendinizi gözlerden uzak tutmak ve toplumdan soyutlamak arzusu içindesiniz. Kontrolünüzün dışında gelişen olaylar karşısında soğukkanlı durmalısınız. Tepkileriniz ve dirayetli tavırlarınız ile olayların üstesinden geleceğinizi bilmelisiniz. Bu olumlu enerjileri maneviyatınızı geliştirici çalışmalara yönlendirerek ruhunuzu geliştirmeniz mümkün.

20 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Çeşitli gruplar içerisinde faaliyet göstereceğiniz bu günlerde sizinle aynı misyona sahip kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili gerçekleştirmek istediğiniz konularda hayaller kurarken realiteden uzaklaşmamalısınız. Eşinizle sosyal ortamlarda katılmak sizi mutlu edecek.

20 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat):  İş hayatınızda yapacağınız çalışmalarda sezgilerinize güvenerek hareket etmeniz ve olayları kararlı bir şekilde ele almanız söz konusu. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha olumlu bir havanın esmesi mümkün. Uyumlu tavırlarınız karşınızdaki kişilerle iletişiminizi kolaylaştırdığı için yaptığınız işlerin de kolayca bitmesine neden olacak.

20 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Aşk hayatınızda hislerinizi, sevginizi daha kolay ifade ettiğiniz bir gündesiniz. Çocuklarınızın ihtiyaçlarını daha iyi algılamak için onlarla fikir alışverişinde bulunmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkartacak faaliyetlerde bulunuyorsanız bu enerjileri iyi kullanmalısınız.  

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın