20 Ocak Günlük Burç Yorumları

167

20 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

20 Ocak 2014 Gökyüzü; Bugün Güneş Kova Burcu’na geçiyor. Eski değerlerimizi bir kenara bırakarak yenilenmek için bu ayı iyi değerlendirmeli, gerçekleştirmekte zorlanacağımızı düşündüğümüz hedeflerimize ulaşmak için daha sıkı çalışmalıyız. Topluma faydalı olacak gruplar içerisinde yer almak hedefimiz olmalıdır. Orijinal ve yaratıcı tarafımızın hareketlenmesi söz konusu. Başak Burcu’nda ilerleyen ay gece yarısından sonra Plüton ile olumlu açı içerisine girerek duygusal anlamda daha kontrollü, güçlendirici hissiyatlar içerisine girmemize neden olacak. İhtiraslarımızın yükselmesi ile birlikte zor işlerin altından kalkabilme gücünü hissedeceğiz. Sabaha karşı Ay Jüpiter ile sekstil açı içerisine girerek günümüzün daha canlı, coşkulu geçmesine neden olurken yaşam sevincimizi de arttıracak. Yardımlaşma temaları gündemimize gelebilir. Öğlene doğru Ay /Venüs ile olumlu açı içerisine girerek özel ilişkilerimiz, arkadaşlıklarımızda duygusal tatmini yakalama imkanı bulacağız. Eğlence ve davetler söz konusu olabilir. Gece 21:00 saatlerinden sonra Ay Satürn sekstil açısı etkisini gösterecek.  Bu zamanı kendi içimize dönmeye ayırabilir, görev ve sorumluluklarımızın bilincine vararak göz ardı ettiğimiz konuları ele alabiliriz. Duygusal anlamda kendimizi daha kontrollü hissedeceğiz.  Ay gece 22:56’dan sonra Salı günü 14:42’ye kadar Başak Burcu’nda boşlukta kalacak. Bu süre içerisinde yapılan işlerden verim almak güçleştiği ve sonuç almakta zorlanıldığı için  yeni başlangıçlar yapmadan rutin günlük hayatımıza devam etmeliyiz.

20 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Güne dinamik bir şekilde başlayarak bitirmeniz gereken işlerinizi disiplinli bir şekilde ele alabilirsiniz. Ofis içinde uyumlu ve neşeli tavırlarınız etrafınızdaki insanlarla aranızda pozitif bir hava yaratacak. Ekipçe beraber yapılan işlerden sonuç alabilirsiniz.

20 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Bugün işlerinizi bir an önce bitirerek ilerleyen saatlerde aşkınıza vakit ayırarak duygusal anlamda tatmin duygusu hissetmeniz mümkün. Yapacağınız paylaşımlar sizi mutlu ederken gerçek duygularınızı ifade etme olanağı bulacaksınız. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracağınız bir gün.

20 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Kendinizi son derece coşkulu ve mutlu hissedeceğiniz bu günde eşinizle birlikte geleceğiniz ile ilgili planlar yapabilirsiniz. Yaşadığınız maddi sıkıntılar sizi zorlasa da bugünün enerjilerini hiç bir şeyin bozmasına izin vermeyeceksiniz.

20 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): İletişim trafiğinin yoğun olacağı bu günde yapacağınız her türlü proje çalışmalarını metodik ve organize bir şekilde bitirebilirsiniz. Kişisel anlamda büyük bir doyum hissedeceği bu günde aşkınıza güzel sürprizler yaparak keyifli vakitler geçirebilir, seyahat planları yapabilirsiniz.

20 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Finansal konularda yaptığınız değerlendirmelerde göz ardı ettiğiniz konuları fark ederek bunları belli bir sistem içerisinde çözmeye çalışabilirsiniz. Kazançlarınızı değerlendirmek ve geleceğinize ait gayrimenkullere yönlendirmek düşüncesi içerisindesiniz.

20 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Bugünü güzelleşmek için kendinize ayırarak değerlendirmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili size umut veren olayların gündeme gelmesi mümkün olabilir. Sosyalliğinizin artması ile birlikte farklı ortamlar içerisinde boy gösterebileceğiniz bir gündesiniz.

20 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ev içindeki olaylardan dolayı hissettiğiniz baskı sizi gerçekçi olmaya zorlarken duygusal anlamda kontrollü davranarak olaylara çözüm aramak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kariyeriniz ile alakalı sizi umutlandıran olayların gündeme gelmesi mümkün.

20 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Bugün sosyalleşmek isteyebilir ve farklı mekanlara giderek vakit geçirmeye ayırabilirsiniz. Ele almış olduğunuz yurtdışı bağlantılı işlerinizde ya da basın yayınla alakalı konularda sizi heyecanlandıran gelişmeler yaşayabilirsiniz.

20 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık):  Kazançlarınız arttırmak adına yapmış olduğunuz yatırımlardan fayda sağlamanız mümkün. Çıkabilecek fırsatlar sizi heyecanlandırırken geleceğe daha umutla bakmanız içsel olarak sizi motive edecek. Sağlık açısından kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gün.

20 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Yurtdışı bağlantılı yapmış olduğunuz işlerde verimli sonuçlar almanız sizi duygusal anlamda mutlu edecek. Yardımseverlik duygunuzun ön plana çıkması sebebiyle gruplarla çeşitli aktiviteler yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda şans sizden yana olacak.

20 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat):  Ortaklaşa yapmış olduğunuz işlerin sonuçlarını aldığınız ve duygusal olarak  mutlu hissettiğiniz bir gündesiniz. Yardımlaşmak adına somut bir şeyler ortaya çıkarma gücünü içinizde hissederken zor işlerin altından kolaylıkla kalkabilirsiniz.

20 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Aşkınızla aranızda sevgiyi yoğun hissettiğiniz, birlikteliğinizden haz aldığınız bir gündesiniz. Bugün çocuklarınıza güzel sürprizler yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı yapacağınız işlerde olumlu bağlantılar kurmanız mümkün.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın