20 Nisan Günlük Burç Yorumları

170

20 Nisan Pazar Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim. 

20 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Otorite figürleri ile ilişkilerinizde son derece dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Güç çekişmeleri yaşamanız söz konusu. Daha büyük kırılmalar yaşamak istemiyorsanız ev ve kariyeriniz arasındaki dengeleri korumak zorundasınız.

20 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Toplumsal konulara hassasiyetinizin artması ve yeniden yapılandırmaya yönelik çalışmalarda bulunmanız sizi farklı yönlere itebilir. Gücünüzü etkili bir şekilde kullanarak yükselmeniz söz konusu.

20 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Ortaklaşa kazanımlar yoluyla yaşamış olduğunuz deneyimler sizin bir takım işlerin altına imza atmanıza neden olmuş olabilir. Kişisel dönüşüm açısından olanı kabullenmek ve teslimiyet son derece önemli.

20 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Karşınızdaki eş ya da ortaklarınızdan onların yapabileceklerinden daha fazla beklenti içinde olmanız tepki almanıza neden olabilir. Sürekli hesap sormayı bir kenara bırakmalısınız.

20 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): İş ortamınızda verimliliğinizi son damlanıza kadar kullanacağınız bir gündesiniz. Sağlık konularına her zamankinden daha fazla eğilmeli, gerekli tetkiklerinizi yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

20 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Yaratıcı faaliyetlerinizi ortaya çıkarmak için gece gündüz çalışıyor olmanız sizi bir takım mücadelelerin içine sokarak bazı konularda kısıtlanmalar yaşamanıza neden oluyor. Bu baskılara dayanarak bilinçli olarak hareket etmelisiniz.

20 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Ebeveynlerinizin sıkıntılarına yardımcı olma  konusunda yetersiz kaldığınızı hissetmeniz sizi derinden üzebilir. Elinizden geleni yapıyorsanız gereksiz yere kendinize eziyet etmemelisiniz.

20 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Düşüncelerinizi açıkça ifade etmekte zorlandığınız kardeş ya da yakın çevrenize karşı tutumunuzu değiştirmekte olduğunuz bir süreçtesiniz. Yapmış olduğunuz işte derin araştırmalar yapmanız söz konusu.

20 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık):  Paranızı daha yükseltme ve daha rahat yaşam koşullarına ulaşma arzusu içinde olmanız size hırslandırabilir. Tutkulu ve takıntılı tavırlar içinde olmanız kırılmalar yaşamanıza neden olabilir.

20 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Hayata karşı kontrolcü bir şekilde davranmaya devam ederseniz eşinizden tepki almanız söz konusu. Ev içinde hareketlilik artarken yapılması gereken tadilat, tamirat işleri ile uğraşabilirsiniz.

20 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 20 Nisan): Bilinçaltınızda kendinizi derin ve yoğun analiz ederken bulabilir, rahatsız olduğunuz noktaları keşfederek bunların sebeplerine ulaşabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmelerin yaşanacağı bu günde iyi haberler sevindirici olabilir.

20 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Arkadaşlarınızla birlikte katılmış olduğunuz gruplar içerisinde duygudaşlığın yoğun olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Sizi anlamakta zorlanan kişilere kendinizi anlatma çabasından vazgeçmelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu