20 Mart Günlük Burç Yorumları

109

20 Mart Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

20 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Yabancılarla ilgili yaptığınız çalışmaların daha rahat ve akıcı olacağını hissettiğiniz bir gündesiniz. Sezgilerinizi kullanarak hareket etmeniz mümkün. Ortaklaşa yapılan yatırıma yönelik işlerinizde dikkatli olmalısınız.

20 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Eş ya da ortağınıza ait yaşadığınız problemlerin çözülmesi sizi rahatlatırken banka kredisi, alacak verecek konularında karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Aşırı hassaslıktan kaçınmalısınız.

20 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Adli davalar, mahkemeler ile ilgili konularda işlerin rahat akacağı bir gündesiniz. Aşk hayatınızda gereksiz alınganlıklardan uzak durmalı, abartılı tavırlardan kaçınmalısınız. Sağlığınızla ilgili sorunlar yoluna giriyor.

20 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz): Sağlığınızla ilgili yapmış olduğunuz tetkiklerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Ev içerisinde duygusal anlamda yoğunluk yaşarken gereksiz çıkışlar yaparak incir çekirdeğini doldurmayacak olaylardan kalp kırmamaya özen gösterin.

20 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Aşk hayatınızda sizi sevindirecek olaylar yaşayacağınız bir gündesiniz. Partneriniz ile ilgili alacağınız kararlarda olumlu geri dönüşümler almanız söz konusu. Kariyerinize yönelik atacağınız adımlarda dikkatli olmalı, ani karar vermemelisiniz.

20 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Gayrimenkulle ilgili işlerinizde sabah saatlerinde yapacağınız görüşmeler olumlu sonuçlanabilir. Sezgilerinizin yoğun olması doğru karar vermenize neden olacak. Yapacağınız anlaşmalar aradığınız desteğin size ulaşması ile mümkün görünüyor.

20 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Kardeşler veya yakınlarınıza destek olmak adına yardımda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Eğitim hayatınızda fazla hırslı davranmanız sağlığınızı etkileyebilir. Sabırlı olmalı, yapacağınız projelerde kontrollü hareket etmeye özen göstermelisiniz.

20 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Burcunuzda ilerleyen Ay nedeniyle kazançlarınızı arttırmaya, yatırıma dönüştürmeye yönelik işler yaparken sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Eşiniz ile diyaloglarınızda sert bir tutum sergilememeye dikkat etmelisiniz.

20 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kendinizle iç hesaplaşmalar yaparak sürekli geçmişe dönmekten vazgeçmelisiniz. Geleceğinizi şekillendirecek olan düşüncelerinizi pozitif hale getirin. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

20 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Dostlarınızın arasında bulunarak onlardan gördüğünüz ilgi ile kendinizi son derece değerli hissedebilirsiniz. Yuva içerisinde artan tansiyon sizi bazı zorunluluklara iterken geleceğinizi düşünerek hareket etmeye dikkat etmelisiniz.

20 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Kariyerinize yönelik yapacağınız işlerde bunların altından kalkabilecek enerjidesiniz. Ebeveynlerinizin uyarılarına kulak vermeli, gereksiz alınganlıklar göstererek kalplerini kırmamaya özen göstermelisiniz.

20 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Hayat felsefenizi düzene koyduğunuz bu süreçte ağır sorumlulukların altından kalkma çabanız  büyük değişimler yaşamanıza neden oldu. Özellikle yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, öğretim konularında sezgilerinize güvenerek hareket etmeniz önemli.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu