2 Şubat Günlük Burç Yorumları

176

2 Şubat Günlük Burç Yorumları

 02 Şubat 2014 Gökyüzü; Balık Burcu’nda ilerleyen Ay romantik bir pazar gününün habercisi. Kendimizi dünyevi olaylardan uzaklaştırarak daha ruhsal, mistik ve manevi olmaya yöneltmeliyiz. Sanatsal alanlarda faaliyet gösterenler için verimli çalışmalar yapabilecekleri bir gün. Ay / Jüpiter olumlu açısı sayesinde kendimizi pozitif neşeli, iyimser hissedebilir, zorlukların üstesinden her zamankinden daha kolay gelebiliriz. Venüs Retro’su düzelmişken bizi kıranlara karşı affedici, empatik davranmamız mümkün, bu sayede dargın olduğumuz kişilere toleranslı olabiliriz. Ay/Plüton olumlu açısı hayatımızda değiştirmek istediklerimizin üzerine gitmemize ve sonuç almamıza neden olabilir. Ay /Venüs 60’lık olumlu açısı barışsever, anlayışlı, sempatik ve sevgimizi karşı tarafa yansıtabilen özelliklerini bize sunacak. Ay / Satürn olumlu açısı ne istediğimizi bilen ve kararlı hareket etmemize sağlayan olayların üstesinden gelebileceğimizin habercisi. Akşam Balık Burcu’ndaki Ay 18:30’da boşluğa düşecek ve Koç Burcu’na girmeye hazırlanacak. Pazartesi gününe kadar kendimizi rahatlatmak, güzelleşmek adına istediğimiz faaliyetlere vakit ayırabiliriz.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

02 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bugün fikirlerinizi herkesten saklayarak iş hayatınızı gözden geçirebilir, yakın çevre akrabalar ile ilgili konularda kendi içinizde muhakeme yapabilirsiniz. Mistik ve manevi tarafınızın uyandığı bu dönemde yalnız kalarak bu yönünüzü geliştirecek çalışmalar yapabilirsiniz.

02 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Sosyal çevre içerisinde sevdiklerinizle birlikte olmak ve onlara verdiğiniz destek kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Eş ve ortaklarla beraber yapılacak çalışmalar söz konusu. Tahammülünüzün yüksek olması olası zorluklara göğüs gerebileceğinizin göstergesi.

02 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Kariyerinize yönelik yapacağınız planlarda son derece pratik bilgiler geliştirerek mesleğinize faydaları teknikler geliştirebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak yükselme ihtimaliniz bu dönemde mümkün. Aileye yönelik eşinizle alakalı olası hayal kırıklıkları yaşamanız söz konusu olabilir. Sakinliğinizi korumalısınız.

02 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Yurtdışı bağlantılı işlerinizde sizi heyecanlandıran durumlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Bugün işlerinizi bir kenara bırakarak sizinle beraber olmak isteyen aşkınızla güzel ortamlarda keyifli dakikalar geçirmelisiniz. Evli olanlar çocukları ile birlikte ailece kısa yollara çıkarak aktivitelere katılabilirler.

02 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Geleceğe umutla bakmanıza neden olacak finansal kaynağa ulaşmanız mümkün. Bu durum olası borçlarınızı kapatmanıza ve ferahlamanıza imkan verecek. Ortaklaşa kaynaklardan çıkan problemlere yeni çözümler üretmelisiniz. Bu fırsatı önümüzdeki günlerde bulabileceksiniz.

02 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Aklınızı kurcalayan partnerizine karşı söylemek istediklerinizi dile getirmek ve olası problemlerinizi çözmek bugün mümkün. Eğlenmek, keyifli ortamlarda bulunma isteğinin yüksek olması sizi heyecan veriyor. Ölçüyü kaçırmadan hayatın tadını çıkarmalısınız.

02 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Bugün evinizde toparlanması, düzene konulması gereken eşyalarınız varsa bir an önce bitirerek sosyal aktivitelere yönelmelisiniz. Beklediğiniz aşkınızın ansızın kapınızı çalması bugünlerde söz konusu. Evli olanlar çocukları ile güzel vakitler geçirerek günlerini değerlendirebilirler.

02 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Sizi heyecanlandıran ve kalbinizin çarpmasına neden olan kişinin karşınıza çıkması söz konusu. Bu güzel günde ilişkisi olanlar beraberliklerini sağlamlaştırmak adına bazı kararlar alabilirler. Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Zihinsel becerilerinizi kullanarak verimli sonuçlar almanız mümkün.

02 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ebeveynlerinizle ilgili konularda onları ihmal etmemeli, gereken yardımı, sevgiyi göstermeye özen göstermelisiniz. Özellikle aşk hayatınızda tansiyonun yüksek olduğu bu dönemi sakin atlatmaya çalışmalı, içinizde kopan fırtınaları dindirmek adına kendinize telkin yapmalısınız.

02 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Şubat) : İletişimin yoğun olduğu bu günde yeni kişilerle tanışabilir, özellikle işinizle alakalı konularda görüşmeler yapabilirsiniz. Zihinsel anlamda yoğun olduğunuz bu süreçte eğitim alanında çok ciddi çalışmalar yapıyor olabilirsiniz. Kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin.

02 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Şubat – 18 Şubat): Manevi değerlerin daha fazla farkındalığına vardığınız bugün hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Ruhsal anlamda köklü değişimlerin yaşıyorsunuz. Ailenize ve ebeveynlerinize yönelik olumlu gelişmeler söz konusu. Kariyerinizde zorlanmalarla beraber gelişen fırsatlar devam edecek.

02 Şubat Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Sevdiğiniz kişi ile birlikte gruplar içerisinde bulunmak, sosyalleşmek arzusundasınız. Evli olanlar ebeveynlerini, akrabalarını evlerinde misafir etmek isteyebilirler. Kariyerinizde meydana gelen dalgalanmalar sizi yıpratırken en büyük desteği yine dahil olduğunuz gruplardan göreceksiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın