2 Mart Günlük Burç Yorumları

108

02 Mart Pazar Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

02 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): İç dünyanıza çekilerek sosyal ortamdan uzaklaşmak ve görmek istemediğiniz eksik yönlerinizle yüzleşmek isteyebilirsiniz. Bu mistik enerjiler altında ruhsal çalışmalar yaparak kendinizi rahatlatabilirsiniz.

02 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Yalnız kalmak istemeyeceğiniz sosyalleşme ihtiyacınızın artacağı bir gündesiniz. Güçlü ve etkin insanlarla beraber bir arada vakit geçirebilir, onların desteğini alabilirsiniz. Gruplar içerisinde yer alarak hareket etmeniz söz konusu.

02 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Başkalarının ilgisini üzerinize çektiğiniz bir gündesiniz. Başarı kazanma ve ilerlemenize neden olacak ortamlarda bulunmanız söz konusu. Güçlü kişilerden geleceğinize yönelik destek alabilirsiniz. Terfi, ya da zam gibi taleplerinizi üstlerinize iletmek arzusundasınız.

02 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): İşinizle alakalı yaptığınız seyahatlerde kişisel anlamda bir takım deneyimler kazanmış olmanız mümkün. Hedeflerinize ulaşmak ve kariyerinizde ilerlemek adına  yeni alanlara yönelmek isteğindesiniz. Work-shoplara katılmak ya da seminer vermek üzere girişimlerde bulunabilirsiniz.

02 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Eş ya da ortağınızın gelirleri, borçlar, vergiler, krediler ile ilgili konularda bir takım düşünceler içerisindesiniz. Sağlığınız ile ilgili zaruri olabilecek ameliyatlara karşı kendinizi ruhsal anlamda rahatlatmalı ve bunları göz ardı etmemelisiniz.

02 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Bu süreç zarfında tanınmış önemli insanlar karşınıza çıkabilir. Onlardan göreceğiniz ilgi ile kendinize olan güveninizi tekrardan kazanabilirsiniz. Mars’ın Retro olması nedeniyle yeni tanışacağınız insanlara karşı temkinli olmalısınız.

02 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Hayatınızdaki sorumluluklara gereğinden fazla eğilmek zorunda kalabilirsiniz. İş yaşamınızdaki çözülmesi gereken problemlerle uğraşmanız sizi fazlasıyla yorduğu için bugünü evinizde geçirerek kendinizi dinlenmeye almalısınız.

02 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Aşk hayatınızda tansiyon artarken karşınıza çıkacak yeni insanlara son derece temkinli yaklaşmalısınız. Size boş vaatlerde bulunarak kandırmaları söz konusu olabilir. Çocuklarınız ile ilgili yapmak istediğiniz girişimlerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

02 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Yuva içerisinde aile üyeleri ile ilgili konular gündem maddesi olabilir. Size ihtiyacı olan ebeveynlerinize karşı duyarlı olmalısınız. Ev içinde olabilecek su ile ilgili tamirat tadilat işleri ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

02 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : ilgili olduğunuz konularda kendinizi geliştirmek üzere bazı eğitimler almak isteyebilir, work-shoplara katılabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili yapılması gereken önemli işlerde etkin rol oynayabilirsiniz.

02 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Finansal konularda yapmak istediğiniz atılımlarla ilgili anlaşmaları masaya yatırdığınız ve bu hususlarda derin düşüncelere daldığınız bir gündesiniz. Size destek olacak yetkili kişilerden fikir almayı ihmal etmemelisiniz.

02 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Kendinizle alakalı yapmış olduğunuz yeni başlangıçlar söz konusu. Fiziksel anlamda son derece emin ve girişimci bir tutum içerisindesiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak gruplar içerisinde boy gösterebilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu