19 Şubat Günlük Burç Yorumları

168

19 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 

 19 Şubat 2014 Gökyüzü;  Ay Terazi Burcu’nda ilerlemeye devam ederken ilişkilerimiz önemini korumaya devam ediyor. Sizi zorlayanlara karşı toleranslı olmaya özen göstermelisiniz. Ay /Venüs arasında sert açı olmasına rağmen, Venüs benefik etkileri içinde barındırmasından dolayı, sosyalliğimiz artabilir. Kalabalık ortamlarda bulunmak isteyebiliriz. Bugün özellikle fazla yemek yeme isteğimizi kontrol etmeliyiz. İştahımız her zamankinden daha fazla açılabilir. Merkür/Satürn kare açısı ise bizi zorlayacak gibi. Dile getirmek istediklerimizi söylemekte üslubumuza dikkat etmeliyiz. Sebepsiz sinirsel gerginlikler  söz konusu olabilir.  Vesveseli, telaşlı, endişeli tavırlardan kaçınmalı, zihnimizin bize yaratmış olduğu oyunların esiri olmamalıyız. Kendimizi disipline etmekte zorlanmamız mümkün. Sorumluklardan kaçabiliriz. Ay / Mars kavuşumu ise bizi daha da baskılayabilir. Hoşgörülü tarafımızı ortaya çıkarmamızı zor görünüyor. En ufak şeyleri problem yapabiliriz. Tartışmalara sebep olacak tavırlar sergilememiz mümkün. Anlık öfke nöbetlerimiz tutabilir.

Saat 23:50’den – 05.33′ e kadar Ay Terazi Burcu’nda boşlukta  kaldıktan sonra Akrep Burc’una ilerleyecek.

19 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Yönetici gezegeniniz  Mars’ın Ay ile birleşimi özellikle eş ve ortaklarınız ile ilişkilerinizde son derece dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Sakin ve mantıklı davranmanızı zorlayacak olayların gelişmesi mümkün. Hukuksal olaylarda mücadele yaşayabilirsiniz. Sizi geren ortamlardan uzak durmaya çalışmalı,akışta kalarak olayları farklı pencereden değerlendirmeye çalışmalısınız.

19 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Gündelik hayat içerisinde tersliklerin ardı sıra gelmesi sizi yorabilir. Ofis içinde arkadaşlarınız ile gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Akışta kalmaya çalışmalı, olayları farklı pencereden değerlendirerek kendinizi rahatlatmalısınız. Sağlığınıza ise gereğinden daha fazla önem vermeli, zehirlenmeler yaşamamak adına yediğiniz, besinlere dikkat etmelisiniz.

19 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Aşk hayatınızda artan tansiyon, iplerin gerilmesine neden olabilir. Özellikler konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Çocuğunuzun beklediğinizin altında performans göstermesi karşısında, onun özgüvenini sarsıcı konuşmalardan kaçınmalısınız. Hobileriniz ile uğraşmanız bugünün gerginliğini üzerinizden atmanıza neden olabilir.

19 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Yuva  içinde aile bireyleri ile gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Sorunlarınızı konuşarak halletmeniz ise zor görünüyor. Akışta kalmaya çalışmalı, olayları farklı pencereden değerlendirerek kendinizi rahatlatmalısınız. Diğer yandan ebeveynlerinizle alakalı konular gündeme gelirken, canınızı sıkan olaylarla mücadele edebilirsiniz.

19 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Yakın çevre yada kardeşlerle alakalı  konular gündeme gelirken, gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Sorunlarınızı konuşarak halletmeye çalışmalı,akışta kalarak, olayları farklı pencereden değerlendirmeyi denemelisiniz. Eğitim hayatında olan ise derslerin yoğunluğu nedeniyle mücadeleleri daha da artabilir. Disiplinli olmanız çok önemli. Trafikte riskli hareketlerden kaçınmalı, son derece dikkatli olmalısınız.

19 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Bütçenizde dengelerin bozulması sizi zorluyor. Yapmak istediklerinizi hayata geçirememeniz sizi öfkelendirebilir. Olayları farklı pencereden değerlendirerek kendinizi rahatlatmalı, akışta kalmayı denemelisiniz. Alternatif iş alanlarında boy göstermeniz ise son derece riskli. Uzmanı olmadığınız iş tekliflerine karşı temkinli olun.

19 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Sizi zorlayan kişilere karşı dengenizi korumakta zorlanabilirsiniz. Mantıklı davranmaya çalışmanız ise zor olabilir. Akışta kalmaya çalışmalı, olayları farklı pencereden değerlendirerek kendinizi rahatlatmalısınız. Konuşarak anlaşmanız zor ise, ortamdan uzaklaşmanız ise en doğru hareket olacaktır. Gereksiz harcamalar yapmanız eşiniz tarafından tepki almanıza neden olabilir.

19 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Çok çalışıp kendinize vakit ayıramamanız sizi içsel anlamda gerebilir. İşleri biraz olsun kenara koymalı, ruhunuzun ihtiyacı olan dinginliği yakalamalısınız. Yapacağınız tatil planları ise  ruhsal ve fiziksel anlamda çökmekte olan sağlığınızı iyileştirecektir. Dost görünen düşmanlarınızın gerçek yüzünü görmeniz sizi derinden üzebilir.

19 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Gruplar içinde  ilişkilerinize son derece dikkatli olmalı, gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Olaylar karşısında akışta kalmaya çalışmalı, olayları farklı pencereden değerlendirerek kendinizi rahatlatmalısınız. Öfkenize yenik düşmemelisiniz. Yarınlarınızla alakalı yapmak istediklerinizi gerçekleştirememeniz karşısında kızgınlıklar yaşayabilirsiniz.

19 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Mesleki anlamda yapmak istedikleriniz kısıtlanırken, olmasına kesin olarak baktığınız işlerde pürüzlerin çıkması sizi öfkelendirebilir. Akışta kalmaya çalışarak, olayları farklı pencereden değerlendirmelisiniz. Patronlarınızdan tepki almamak adına çalışmalarınızı yaparken işlerinizi iki kez kontrol etmelisiniz. Gereksiz gövde gösterileri ise  yapacağınız en son şey olmalı.

19 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Yurtdışı bağlantılı yapacağınız işlerde sorunların çıkması mümkün. Size vaat edilenlerin yerine getirilmemesi yada  kesin olarak baktığınız anlaşmaların olmaması  sizi öfkelendirebilir. Akışta kalmaya çalışmalı, olayları farklı pencereden değerlendirerek kendinizi rahatlatmalısınız. Basın, yayın, medya sektöründe çalışanlar ise yapacakları iş bağlantılarında problemler yaşayabilirler.

19 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart):  Ortaklaşa kazançlarda beklenmedik sürpriz gelişmeler ortaya çıkabilir. Öfkenizi kontrol etmeniz zor olsa da duygularınızın esiri olmadan mantıklı davranmaya çalışmalısınız. Pasif agresif davranışlar sergilemeniz karşı tarafın tepkisini almanıza neden olacağı için sakin kalmaya özen göstermelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın