19 Ocak Günlük Burç Yorumları

211

19 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

19 Ocak 2014 Gökyüzü; Bugün 03:30 itibariyle Ay boşluktan çıkarak Başak Burcu’da ilerlemeye başlayacak. Mükemmeliyetçi duygularımız uyanırken olayları daha detaylı ve analitik bir biçimde analiz etmek isteyeceğiz.  Ay /Neptün sert açısı sabahın ilk saatlerinde etkisini gösterirken hata yapma ve yanlış anlaşılmalara neden olduğu için temkinli olmalıyız. Yeni bir şeye karar vermek ve girişimlerde bulunmak için uygun bir dönem değildir. Hassasiyetimizin artmasından dolayı etrafımızdaki insanların tavırlarına tepkisel davranmaktan kaçınmalıyız.

19 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Gündelik hayat içerisinde yapmanız gereken ev içi düzenlemelerine bugün vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Pratik ve kolay bir şekilde angarya işlerinizi bitirebilirsiniz. Duygusal açıdan kendinizi kararsız, huzursuz hissetmeniz ve çelişkide kalmanız nedeniyle acele karar vermekten kaçınmalısınız.

19 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Romantik ilişkilerinizle her zamankinden daha fazla eleştirel, mesafeli bir yapı sergileyebilirsiniz.Duygularınızı dile getirirken hissettiklerinizi rahat bir şekilde ifade edemeyebilir, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek konuşmalar yapabilirsiniz.

19 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Bugünü kendinize ayırmak ve evde hoş bir atmosfer yaratmak isteyebilirsiniz. Geçmişle alakalı içinizde gizli kalmış duygularınıza eleştirel bir şekilde gözlem yapabilirsiniz. özellikle kariyeriniz ile alakalı konularda yapmak istediklerinizi hayata geçirememenin sıkıntısı içindesiniz.

19 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Eğitim hayatında olanlar detaylı ve metodik bir şekilde  evlerinde ders çalışarak günü geçirmek isteyebilirler. Yapacakları çalışmalarda dalgınlıktan dolayı hata yapmaları söz konusu olabilir. Sizin gelişmenize yardımcı olacak gruplar içerisinde boy gösterebilirsiniz.

19 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos):  Bugün harcamalarınıza dikkat etmeli, yapacağınız alışverişlerde aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Kendinizi fiziksel anlamda gözlem altına alabilir ve özeleştiri yapabilirsiniz. Bugünü sizin için değerli olan kişilere vakit ayırarak geçirmek size iyi gelecektir.

19 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Kendinizi analitik ve mükemmeliyetçi bir şekilde analiz etme eğilimindesiniz. Dışarıdan gelebilecek her türlü eleştiriye karşı hassas olduğunuz için en ufak bir olayda sinirleriniz gerilebilir. Yanlış anlamalar dolayısıyla kendinizi incitmek yerine içinizde var olan özgüveni ortaya çıkartmaya çalışın.

19 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): İşinizle alakalı yaşamış olduğunuz olaylar içinizde kendinizi sorgulamanıza neden olabilir. Özgüveninizi zedeleyen ve huzursuz olmanıza sebep olan bu olayların etkisinden kendinizi soyutlamalı, olayları mantık çerçevesinde esnek bir şekilde değerlendirmelisiniz.

19 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Çocuğunuz ile ilgili kendi içinizde yaratmış olduğunuz sebepsiz huzursuzluklar, kararsızlıklar söz konusu olabilir. Olayları objektif bir şekilde ele almalı, kendi kendinizi yıpratmamalısınız. Gruplar içerisinde yer almak ve hoş mekanlarda vakit geçirmek size iyi gelecektir.

19 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aile üyeleri ile aranızda yaşamış olduğunuz hadiselerden dolayı kılı kırk yararak olayları büyütebilir, pasif agresif tavırlarla evde gerginlik yaratabilirsiniz. Fazla duygusal davranmadan hareket etmeye çalışmalısınız. İş hayatınızdaki sorumlulukları göz önünde bulundurarak hafta başında yapacağınız işlerinizi analiz edebilirsiniz.

19 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Bugünü akraba ziyaretlerine ayırarak geçirebilir, onlarla birlikte kısa şehir içi gezmelerine çıkabilirsiniz. Aranızda yanlış anlaşılmaların olması sebebiyle oluşabilecek her türlü gerilime dikkat etmeli, içinizde yaşadığınız huzursuzluğu üzerinizden atmaya çalışmalısınız.

19 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat):  Evlilik ve ortaklıklar sayesinde elde ettiğiniz kazançlarınız ile ilgili konularda bir takım karmaşalar yaşamanız söz konusu olabilir. Olayları objektif değerlendirmeniz zor olacağı için bu konularda uzak bir şekilde gününüzü geçirmenizi tavsiye ederim. Kendi içinize yönelerek meditasyon yapmak size iyi gelecektir.

19 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): Eşinizle evliliğinizde kendinizi duygusal anlamda güvende hissetmenizin zor olacağı bu günde beraberliğinizi beslemek ve birbirinizden daha fazla keyif almak için birlikte zaman geçirebilirsiniz. Aranızda yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için olayları objektif değerlendirmeye çalışmalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın