19 Nisan Günlük Burç Yorumları

167

19 Nisan Cumartesi  Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim. 

19 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): İletişim, eğitim, öğretim konularında akıcı bir şekilde düşüncelerinizi karşı tarafa aktarabilirsiniz. Merakınızın artması ile birlikte ilgi duyduğunuz konularda bilgi sahibi olma arzunuz yükseliyor.

19 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Eşinizin parasal konulardaki sıkıntıları sizi bir takım önlemler almaya itmiş olabilir. Gelecekle ilgili ümitlerinizi yitirmemeli, kendinizi geliştirmekte olduğunuz işinizde ilerlemeye devam etmelisiniz.

19 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Çalışma ortamınızda yapacağınız işlerinizde akıcılık söz konusu. Zor işlerin altından başarı ile kalkacağınız bu enerjiler altında kendinizi dinamik hissedebilirsiniz. Konuşmalarınız arkadaşlarınız tarafından taktir görecek.

19 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Çalışma ortamındaki koşullarınızın sizin lehinizde değişmesi söz konusu. Yaptıklarınızın görünür olması ve astlarınızdan taktir görmeniz sebebiyle kariyerinizde istediğiniz noktaya ilerlemeniz mümkün görünüyor.

19 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Seyahat planları yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkartacak çalışmalar yapmanız mümkün. Çocuklarınızın ihtiyaçlarını gidermeye yönelik bazı işlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz.

19 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ebeveynlerinizin size olan ihtiyacının artması, onlara daha fazla vakit ayırmanız gerektiğinin altını çiziyor. Gerçek duygularınızı açıkça dile getirme arzunuz sonrasında pişman olacağınız durumlar yaratabilir.

19 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Bugün bütün yapmanız gereken işleri bir kenara bırakarak eşiniz ya da  sevgilinizle  birlikte kısa seyahatler yapma arzusundasınız. Hiçbir şeyi ertelemeden hayatı yakalamaya çalışmalı, ruhunuzu biraz olsun dinlendirmelisiniz.

19 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): İşinizle alakalı yapmış olduğunuz çalışmalarla maddi kazançlarınızı arttırmanız söz konusu. Yaptıklarınızın bir çok kişi tarafından fark ediliyor olması mümkün. Dost görünen arkadaşlarınızın gerçek yüzünü görebilirsiniz.

19 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Bağımsızlık ihtiyacınızın yüksek olduğu bu günde özgürce hareket edememek sizi gereğinden fazla sıkabilir. Düşüncelerinizi dahi dile getirmediğiniz ortamlarda olmanız mümkün. Bu dönemin geçici olacağını bilerek kendinizi motive edin.

19 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Size el veren ve arkanızda büyük bir güç olduğunu hissettiğiniz ailenizin desteğini hissettiğiniz bir gündesiniz. Yaptıklarınızın taktir edilmesi sizi içsel anlamda motive ederken kariyeriniz için vermiş olduğunuz mücadele devam edecek.

19 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Düşünme tarzınızın hızlandığı ve bir çok şeyi çabuk algıladığınız bu günde gruplara yönelik çalışmalar, seminerler, work-shoplar yapmanız mümkün. Aniden çıkacak seyahatlere karşı hazırlıklı olun.

19 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan): Kendi yeteneklerinizle para kazanma kapasitenizin sınadığınız bir gündesiniz. Bütçenizi kontrol altına almak istemeniz sebebiyle, maddi güvencenizi arttıracak konulara yoğunlaşabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu