19 Mart Günlük Burç Yorumları

130

19 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

19 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Sabah saatlerinde Ay boşlukta olacağı için önemli toplantılarınızı, iş görüşmelerinizi bu zamana denk getirmemelisiniz. Mühim kararlar almak için öğleden sonrayı beklemelisiniz.

19 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Eğitim hayatınızla ilgili konularda yapacağınız önemli projelere başlamak için sabah saatlerini tercih etmeyin, öğleden sonra bu çalışmalarınıza yönelebilirsiniz.

19 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Finansal konularda yatırımlar yapmak için sabah saatlerini tercih etmemelisiniz. Sevgiliniz ile beraber alacağınız ortak kararlar varsa öğleden sonra bunları ele almaya özen gösterin.

19 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Evinizde yapacağınız tamirat tadilat işleri için sabah saatlerini tercih etmemeli, öğleden sonraya bırakmalısınız. Kişisel kararlarınızı alırken de bu ayrıntıya dikkat edin.

19 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Kısa yollarda yapacağınız seyahatlerde  olası kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Zihinsel faaliyetinizin yüksek olması sebebiyle zamanın size yetmediğini düşünebilirsiniz.

19 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Parasal konulardaki değişiklikler sizi duygusal olarak huzursuz ederken kaynaklarınızı arttırmaya yönelik alternatif yollar bulma arayışına girebilirsiniz.

19 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): İşinizle ilgili vermiş olduğunuz kararlarda titiz bir şekilde çalışmanız söz konusu. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; fazla fedakar davranarak sömürüye maruz kalmamaktır.

19 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Bugünü kendinize ayırarak yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Sevgi ve şefkate ihtiyacı olan ruhunuzu sizi rahatlatacak arkadaşlarınızla giderebilirsiniz.

19 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kolay arkadaşlık kuran yapınız sizi gruplar içerisinde aranılan kişi yapıyor. Geleceğinize yönelik alacağınız kararlarda sabah saatlerini seçmemeli, öğleden sonrasını beklemelisiniz.

19 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Kariyerinize yönelik yapacağınız adımları, işinizi ilgilendiren önemli görüşmeleri sabah saatlerine denk getirmemenizi, öğleden sonrasını tercih etmenizi öneririm.

19 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Yüksek eğitim, din, felsefe konularında kendinizi geliştirmek ve bu konularda öğrendiklerinizi özümsemek  arzusundasınız. Yaptığınız çalışmaların kaynağını irdelemeniz son derece önemli.

19 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Değişim dönüşüm temalarını içinde barındıran bu dönemde krizlerle baş etmeniz daha kolay olacak. Düşüncesizce harcamış olduğunuz paralar varsa onların ödemeleri için bir mücadele içine girmiş olabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu