18 Şubat Günlük Burç Yorumları

194

18 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 

18 Şubat 2014 Gökyüzü; Burçlar kuşağının en zarif ve alımlı burcuna ilerleyen Ay Terazi Burc’una geçiyor. Her zamankinden daha fazla adil, kibar, hoşgörülü olacağız. Karşımızdaki insanları düşünen yanlarımızı ortaya koymamız mümkün. Ay Terazi’de ilerlerken estetikle alakalı her türlü bakım ilgi alanımıza girecek. Alışveriş yapma isteğimiz bizi gün boyu para harcamaya itebilir. Kararsızlık ise en büyük handikabımız olacak.

Ay/Uranüs karşıtlığı sıradışı enerjileri ile ilişkilerde bizi zorlayabilir. Gereksiz çıkışlar yaparak karşımızdaki insanları şaşırtabiliriz. Dengemizi bozacak olaylar meydana gelirken, doğru yerde, uygun davranmak zor olabilir. Diğer bir  olumsuz açı ise Ay/Jüpiter arasında olacağı için, olayları abartmamız  mümkün. Sükut altındır lafını hatırlayarak ilişkiyi yıpratmamak adına, ortamı germeden uzaklaşmanız en mantıklısı. Ay/Plüton kare açısı; sanki sizin ne derece mukavemetli olduğunuzu ölçer gibi. Bilinçaltınızda dalgalanmalar sizi zorlarken, duygusal anlamda büyük bir baskı içinde olabilirsiniz. Bugünün en güzel göksel olayı ise Güneş’in romantik ve hassas Balık Burcu’na geçmesi olacak. Bütün Balık Burc’u arkadaşların doğum gününü en içten dileklerim ile kutlarım. Nice güzel yaşlara..

18 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): İki günlük süreç içerisinde özellikle ortaklarınız yada eşinizle alakalı konular gündemde olacak. Çalışmalarınızın yoğunluğu sebebiyle zamanın size yetmediğinden yakınabilirsiniz. Planlı, programlı hareket etmeli, sıkıcı işleri yarım bırakmamaya dikkat etmelisiniz. Güneş’in bilinçaltı evinize geçmesi nedeniyle yalnız kalmak isteyecek,kendinizi içsel anlamda sorgulayacaksınız.

18 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Ofis içinde artan işleriniz yada gündelik hayat içerisindeki koşuşturmalarınız sizi zorlayacak. Yoğun tempoda çalışmanız,beslenmenize gereken önemi vermemenize neden olabilir. Güneş’in arkadaşlık evine girmesinden dolayı sosyalleşecek, daha fazla gruplar içinde olacaksınız.

18 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Haftanın başı olmasına rağmen, bütün işlerinizi bir kenara bırakarak sevgiliniz ile beraber olmak için program yapabilirsiniz. Güzel resturantlara gitmek, hayatın keyifli alanlarına yönelmeniz mümkün. Güneş’in kariyer evinize geçmesi nedeniyle yaptıklarınız ile dikkat çekmeniz mümkün.

 18 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ebeveynleriniz ile alakalı konular gündeme gelebilir. Özellikle aile üyeleriyle ilişkilerinizde hassas durumlar söz konusu olabilir dengenizi korumakta zorlanabilirsiniz. yurtdışı ve yabancılarla alakalı eve girmesi nedeniyle seyahat etmeniz mümkün olabilir. Bavullarınızı hazırlayın.

18 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): İletişimin yoğun olduğu bugünde tüm zamanınızı masa başında yazı yazarak geçirebilir yada telefon, mail trafiğinde kalabilirisiniz. Apartman sakinleri ile ilişkinize dikkat edin, dengenizi bozacak durumlar söz konusu. finansal kaynaklarınızı ilgilendiren eve girmesinden dolayı parasal konularda beklenen haberler sonuçlanabilir.

18 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Para ile alakalı konular gündeminizde olacak. Yapmış olduğunuz yatırımlarda beklentilerin altında gelir söz konusu olabilir. Gereksiz harcamaları kısmalı, bütçenizi kontrol altına almalısınız. Güneş’in eşinizi ve ortağınızı ilgilendiren eve girmesinden dolayı, aklınızı kurcalayan, söylemekten çekindiğiniz konuları gündeme getirebilirsiniz. İlişkinizin kuvvetlenmesi yada olası problemlerin konuşulması adına uygun bir dönem.

18 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim):  Ay’ın burcunuza geçmesi ile birlikte kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Güzelleşmek için bakım yaptırmanız mümkün. Kendinizi sorgulayacağınız bu iki buçuk günlük süreçte farkındalık yaşamanız mümkün. Güneş’in sağlık evinize girmesinden dolayı ihmal ettiğiniz kontrollerinizi yaptırmalısınız. İş ortamında olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

18 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Kontrolünüzün dışında meydana gelecek olaylar karşısında kabullenici davranmalı, olası problemleri fazla büyütmemelisiniz. İçsel anlamda olumsuz düşünceleri susturmak için kendinizi işinize vermeyi denemelisiniz. çocuklarınızı anlatan eve girmesinden dolayı onlarla daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler meydana gelebilir.

18 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Bugün gruplar içerisinde boy gösterebilir, arkadaşlarınız ile hoşça vakit geçirebilirsiniz. Tanışacağınız yeni yarınlarına yönelik size yol gösterebilir. Aşk hayatınızda ilişkinizi yıpratmamak adına olası tartışmalarda sakinliğinizi korumalısınız. yuva evinize girmesinden dolayı ailevi olaylar gündeme gelebilir. Ebeveynleriniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

18 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Kariyeriniz ile alakalı yapmak istediklerinizi yavaş ama temkinli adımlarla yapmanız sizi daha yükseklere getirecek. Doğanızda var olan lider ruhunuzu hissetmeniz size güç veriyor. üçüncü eve girmesiyle birlikte iş hayatınızda iletişim trafiği artacak. Seminerler vermeniz yada katılmanız mümkün.Kardeşlerle daha fazla ilgilenmeniz söz konusu olabilir.

18 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Vizyonunuzu geliştirecek olaylar yaşamanız mümkün. Yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilgili konular, seyahatler söz konusu olabilir. Basın ,yayın, medya konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güneş’in maddi kaynaklar evine girmesiyle birlikte, bütçenizi artırmaya yönelik işlere yönebilir,  var olan yeteneklerinizden para kazanabilirsiniz.

18 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Eşten gelen maddi kaynaklar, ortaklaşa kazançlar bugünün gündem maddesi olabilir. Bankadan istediğiniz krediyi alamayabilirsiniz. Ödenmesi gereken kartlar canınızı sıkabilir. Akışta kalmaya çalışmalı, olanı kabullenmeye çalışmalısınız. Güneş’in burcunuza geçmesinden dolayı kendinizi her zamankinden daha fazla hassas, kırılgan ve romantik hissedebilirsiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın