18 Ocak Günlük Burç Yorumları

163

18 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

18 Ocak 2014 Gökyüzü;  Aslan Burcu’nda ilerleyen Ay gün boyunca seyrini devam ettirecek. Öğlene doğru Ay’ın Satürn ile sert açısı sebebiyle duygusal desteğe ihtiyacımız olabilir ve psikolojik olarak kendimizi yalnız ve her şeyden soyutlanmış hissedebiliriz. Yaşama sevincimizin yükseltmek için hayattan keyif aldığımız hobilerimize, çocuklarımızla mutlu bir hafta sonu geçirmeye yönlenebiliriz. Öğleden sonra bu sert açılar dağılacağı için günü daha keyifli geçirmemiz mümkün görünüyor.Dikkat etmemiz gereken saat 10:50’de başlayan ve gece 03:20’ye kadar Ay’ın boşlukta kalmasıdır. Bu saatler arasında kendimizi dinlenmeye alarak ruhsal ve bedensel rahatlamaya ayırmalıyız.

18 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Ay’ın boşlukta olması, gün içerisinde duygusal destek ihtiyacınızın yüksek olması sebebiyle bugünü kendinize ayırarak sevdiklerinizle beraber küçük bir tatile çıkabilirsiniz. Eşinizle ilgili gerilen ilişkinizi toparlamak ve bir neticeye varmanız için uygun bir gündesiniz.

18 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Yuva içinde aile fertleri ile ilgili konularda bir takım gerginlikler yaşayabilir, duygusal anlamda kendinizi yalnız ve her şeyden soyutlanmış hissedebilirsiniz. Çocukluk dönemlerinden kalma eski kötü anıların aklınıza gelmesi ruhunuzu sıkabilir. Bu duyguların geçici olduğunu bilmeli kendinizi günün akışına bırakmayı denemelisiniz.

18 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Gün içerisinde yakın çevre ve akrabalarınız ile ilgili konularda canınızı sıkan olaylarla yüzleşebilir, kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Bugünü biriktirdiğiniz ama yapamadığınız işlerinize ayırarak yoğunluğunuzu azaltabilirsiniz. Başkalarının fikirlerini dinleyerek ve onların hayata bakışlarını özümseyerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

18 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Çocuklarınız ile ilgili almış olduğunuz sorumluluklar sizi ciddi anlamda zorlarken sosyal çevrenizle birlikte vakit geçirmeniz kısıtlanmış olabilir. Maddi anlamda yaşadığınız güçlükler sizi sıkabilir. Zaman zaman kendinizi dinlendirmeli ve ruhsal anlamda dingin olmaya çalışmalısınız.

18 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Aile içi yaşantınız, ebeveynlerinizle ilgili almış olduğunuz sorumluluklar sizi ciddi anlamda zorlarken duygusal anlamda kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Bakış açınızı değiştirmeli ve olayları farklı yönden değerlendirmeyi denemelisiniz. Bu hislerin geçici olduğunu, her türlü güçlüğün üstesinden geleceğinizi bilmelisiniz.

18 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Organize olabilme ve kısa zamanda zorlu işlerin altından kalkabilme yeteneğinizi kullandığınız yoğun işleriniz zihinsel anlamda sizi çok zorlayabilir. Kendinizi her şeyden uzaklaştırarak bir başınıza kalma isteği içinde bulabilirsiniz. Bu durumun geçici olduğunu bilmeli, sakinliğinizi korumalısınız.

 18 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim):  Arkadaşlarınızla olan duygusal ilişkilerinizde aldığınız tatmin size yeterli gelmeyebilir ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bakış açınızı değiştirerek olayları farklı yönden algılamayı seçmelisiniz. Parasal anlamda sorumluluk aldığınız işler sizi zorlarken gelecekle ilgili kaygılarınızın esiri olmamalı, olayları akışına bırakmalısınız.

18 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Kişisel anlamda artan sorumluluklarınız kariyerinizde yükselmenize neden olurken kendinizi son derece yorgun ve bıkkın hissedebilirsiniz. Bir an önce projelerinizi bitirmek isteğindesiniz. Olayları büyütmeden farklı yönleri ile değerlendirerek akışta kalmaya çalışmalısınız.

18 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Hayatınıza yön vermekte zorlandığınız bir dönemdesiniz. Geleceğinize ait yapmak istediklerinizi planlamak size ileriye yönelik bir vizyon oluşturacaktır. Korkularınızın esiri olmadan karamsar düşüncelerden uzak durmalı, olaylara farklı yönden bakmaya çalışmalısınız.

18 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak): Finansal kaynaklarınızla alakalı yaşadığınız duygusal çalkantılar sizi sıkabilir. Bu nedenle mal, mülk edinme, para kazanma yolları üzerinde derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Olaylara farklı bakış açısı ile yaklaşmalı, kendinizi ruhsal anlamda rahatlatmalısınız.

18 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Kariyer anlamında gelişmeler yaşarken almış olduğunuz sorumluluklar hayatın zorlukları ile yüzleşmenize neden olabilir. Kontrolünüzün dışında gelişen olayları direnmeden kabullenmeli, farklı açılardan değerlendirmeye çalışmalısınız.

18 Ocak Balık ve Yükselen Balık (19 Şubat – 20 Mart): İş ortamınızda dengenizi bozan olaylarla muhatap olmanız sizi son derece depresif yapabilir. Kendinizi sorgulayacağınız bugünde akışta olmalı, olayları farklı açıdan değerlendirmeye çalışmalısınız. Yapabiliyorsanız bugünü kendinize ayırarak ev işlerinizi toparlayabilirsiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın