18 Nisan Günlük Burç Yorumları

150

18 Nisan Cuma Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim. 

18 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Akademik kariyerinizde başarılı olmak adına güçlü bir itilim ile hedeflerinize yönelmek ve bunlar için savaşmak arzusunda olacağınız bir gündesiniz. İnandığınız şeyler uğruna geri adım atmadan ilerlemeniz söz konusu.

18 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Ortaklaşa kazançlarda gerçeği görmekte zorlandığınız bir gündesiniz. Kafanızda yaratmış olduğunuz senaryolardan çok uzakta var olan realiteyi fark etmelisiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğunun karmaşasını yaşıyorsunuz.

18 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Size ihtiyacı olan eşinize ya da ortaklarınıza karşı  son derece hassas olacağınız bu günde gerçeklerden uzaklaşmamanız son derece önemli. Size gelen her teklifi irdelemeyi ihmal etmeyin.

18 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Gündelik hayat içerisinde koşuşturmaların yoğun olduğu bu günde dalgınlıktan dolayı eşyalarınızı kaybedebilirsiniz. Size konulan sağlıkla ilgili teşhislerde yanılmalar söz konusu olabilir.

18 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Aşk ilişkinizde sevgiliniz hakkında gerçekleri görmekte zorlandığınız ve kafanızda bir takım soruların oluştuğu bir gündesiniz. Gözünüzle görmediğiniz hiçbir şeye inanmamalı, size söylenenlerin kaynağını araştırmalısınız.

18 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Yeni bir muhite ve eve yerleşiyor olmanız içinizde bir heyecan duygusunu alevlendirebilir. Ev içindeki düzensizlik ve  dağınıklık karşısında kendinizi ruhsal anlamda sıkılmış hissedebilirsiniz.

18 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Akraba ziyaretlerinin yoğun olduğu bu günde gerçekleri görmekte zorlanan ve uzlaşma ihtiyacı içinde olan yapınız bir takım şeyleri fark etmenizi engelleyebilir. Hayal kırıklığı yaşamamak adına bunlardan kaçmanız olayları daha dramatik bir şekilde algılamanıza neden olacak.

18 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Çocuklarınızla ilgili kendi içinizde yaratmış olduğunuz düşüncelerin gerçekçi olup olmadığını sorgulamayı ihmal etmeyin. Aşk hayatınızda sizi yanıltan duyguların doğruluğunu sorgulamanız gereken bir süreçtesiniz.

18 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aile ve yuva içerisinde sizi dalgalandıran ve hayal kırıklığı uyandıran durumlar karşısında neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz. Olaylara gerçekçi yaklaşmanın zor olduğu bu günde akışta kalmaya çalışın.

18 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Her şeyden ve herkesten uzaklaşarak bir başınıza kaldığınız bir gündesiniz. Eğitim ve öğretim ile ilgili konularda yapmış olduklarınızı gözden geçirmeniz ve bazı yanılgılar içerisinde olmanız mümkün.

18 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Geleceğinize yönelik yapmış olduğunuz yatırımlarda bir takım yanılgılar içinizde endişelere sebep olabilir. Olayları iyice irdeleyerek hareket etmeniz son derece önemli. Doğru karar almakta bugün zorlanabilirsiniz.

18 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Kariyerinizle ilgili yaptıklarınızı gözden geçireceğiniz bu günde gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz. Hayatınızdaki başarıları gözardı etmemeli, kendinizi değersiz hissettirecek duygu ve düşüncelerden soyutlamalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu