18 Mart Günlük Burç Yorumları

109

18 Mart Salı Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

18 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): İlişkilerinizdeki bir türlü sonuçlanmayan ve üstü kapatılan konuların ortaya dökülmesi söz konusu. Önceden kestirilemeyen sıradışı davranışlarınız karşı tarafı zorlayabilir.

18 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Ofis içinde arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sözlerinize ve hareketlerinize son derece dikkat etmeniz gereken bir gün. Kendinize aşırı güvenmeniz ve inandıklarını dikte etmeniz tepki almanıza neden olabilir.

18 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Bugün ilişkilerinizde agresyonun arttığı bir gündesiniz. Duygularınızı açıkça ifade etmek isterken yanlış anlaşılmalara mahal verebilirsiniz. Net olmanız son derece önemli.

18 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Yuvanıza ait konularda gelişen olaylar bir takım sorumlulukların altına girmenize neden olurken zamansızlıktan dolayı şikayet edebilirsiniz. İşlerinizi yoluna koyabilecek gücü kendinizde bulacaksınız.

18 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Yakın çevre, kardeşlerinizle ilgili yapmanız gereken işler artarken çocuklarınızla ilgili sorumluluklar sizi gereğinden fazla meşgul edebilir.

18 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Finansal konularda yeni çıkacak alternatif teklifler sizi heyecanlandırabilir. Önemli olan paranızı doğru yerlere yatırmanız ve gereksiz harcamalardan kaçınmanızdır.

18 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Burcunuzda bulunan Ay’ın etkisi ile önemli işlerinizi yapmaya yönelebilirsiniz. Bugüne kadar zorlandığınız konuları ele almanız ve onlarla ilgilenmeniz sizi motive edecek.

18 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ser verip sır vermeyen tarzınız nedeniyle içinde bulunduğunuz zor koşulları algılamakta zorluk çeken kişilerden kendinizi uzak tutmalısınız. Çocuğunuzla ilgili hassas olduğunuz bir dönemdesiniz.

18 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Sizinle aynı ideolojiye sahip sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla beraber olmanız ve güzel vakitler geçirmeniz söz konusu. Geleceğinizle ilgili konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

18 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Mesleğinize yönelik yapacağınız çalışmalarda enerjinizin yüksek olacağı bir gündesiniz. Size verilen akılları duymazlıktan gelmeyin.  İnatçı ve geri adım atmayan yapınız sizi zorlayabilir.

18 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Mart): Eğitim hayatında olanlar girmiş oldukları mücadelede aktif ve dinamik tutum sergileyerek başarı elde edebilirler. Başkalarını düşünen ve paylaşımcı yapınız olumlu dönüşümler almanıza neden oluyor.

18 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): Parasal konularda vermiş olduğunuz mücadelede yüksek efor sarf etmeniz ve bazı konulara çözüm bulamamanız söz konusu. Bu dönemin geçici olacağını bilerek akışta kalmaya çalışmalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu