17 Şubat Günlük Burç Yorumları

138

17 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 

 17 Şubat 2014 Gökyüzü; Başak burcunda ilerlemekte olan Ay son açısını Satürn ile yaparak akşam saat 20:23’e kadar boşlukta ve daha sonra Terazi burcuna ilerleyecek. Yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat etmeli, elimizde mevcut olan işlerimize yönelmeyi tercih etmeliyiz. Detaylar arasında kaybolmanız mümkün. Ancak Ay Terazi Burcu’na ilerledikten sonra rahatlama olacağı için bu saatlerden sonra harekete geçmek üzere adımlar atmanız muhtemel.

 

17 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Bugün ofisteki arkadaşlarla beraber ekip halinde yarım kalan işlerinize yönelmelisiniz. Yeni işlere başlamak için uygun bir gün değil. Sonuç almanız zor .  Sağlıkla alakalı konular gündeme gelebilir. Gün içinde kendinizi gergin ve eleştirel hissetmeniz mümkün. Akışta kalmaya özen göstererek günü  geçirmeye çalışmalısınız.

17 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Aşk hayatınızda yenilenmeler olurken kendinizi son derece heyecanlı hissetmeniz mümkün. Yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat ederek günü geçirmeye çalışmalısınız. Hoşunuza gitmeyecek tavırlar gündeme gelebilir. Hobilerinize yönelmeniz sizi rahatlatacağı için keyif aldığınız alanda çalışmalar yapabilirsiniz.

17 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Haftanın ilk günü olmasına rağmen işe gitmeyerek evinizde dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Aile büyükleri ile beraber olmak ve onlarla vakit geçirmeniz size iyi gelecektir. Yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat ederek, ev içinde ufak tefek yarım kalan işlerinize yönelmelisiniz.

17 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Yapacağınız işlerin yoğunluğu sizi gergin yapabilir. Elinize almış olduğunuz yeni projeler varsa yarına kadar sabretmeli daha sonra başlamayı tercih etmelisiniz. Sonuç almanız zor olacağı için aksilikler meydana gelmesi yüksek görünüyor.

17 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Bütçenizi ele alarak planlar yapmanız, Finansal anlamda ince eleyip sık dokumanız mümkün . Yeni yatırımlar yapmamaya dikkat etmeli, banka işleri, kredi çekme vs tarzı işlerden uzak durmalısınız. Günü rutin işlerinizi  tamamlamaya çalışarak bitirmelisiniz.

17 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Kendiniz ile alakalı yapmak istediklerinizi yarına erteleyerek, yeni başlangıçlardan uzak durmalısınız. Sonuç almanız zor, aksiliklerin oluşması muhtemel görünüyor. Özellikle diyet yapıyorsanız sağlığınızı tehlikeye atacak uygulamalardan kaçınmalı doğal yolları tercih etmelisiniz. Zayıflayacağım derken sıhhatinizden olmamaya dikkat etmelisiniz.

17  Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Arka planda, haberinizin olmadığı işlerin gün yüzüne çıkması mümkün. Soğukkanlı durmaya çalışmalı, kendinizi akışta bırakmalısınız. Gerçek yüzlerini gördüğünüz dost görünen arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarmanız söz konusu olabilir. Çalışma koşullarında önünüzü görmemeniz ise sizi strese sokabilir. Yarına kadar atılımlardan uzak durarak günü sakin ve yalnız geçirmeniz en iyisi.

17  Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Sosyal çevre içerisinde boy göstermeniz devam ederken, grup halinde yapılacak her türlü yeni organizasyonları yarına ertelemelisiniz. Problemlerin çıkması ve yapılan işlerin sonuçsuz kalması muhtemel. Aşk hayatınızda bir türlü net olamayan partneriniz ile konuşmayı düşünüyorsanız şayet, yarına kadar beklemelisiniz. Akışta kalarak günü tamamlamaya çalışmalısınız.

17  Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kariyer hayatınızda gözünüzü daha yükseklere dikmeniz sizi hırslı yaparken bugüne ait yeni başlangıçlardan uzak durmalısınız. Atacağınız her türlü adımda problemlerin çıkması yada beklenen işlemlerin sonuçsuz kalması söz konusu. Aile hayatında meydana gelebilecek olaylar keyfinizi kaçırabilir.

17  Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Yabancılarla ilgili yapacağınız her türlü yeni iş bağlantılarını yarına kadar askıya almalısınız. Atılacak her türlü adımda problemlerin çıkması yada işlerin sonuçsuz kalması sizi strese sokabilir. Eğitim hayatında mücadele edenlerin ise aynı şekilde temkinli olmaları gerekmekte. Yapacağınız seyahatlerde aksaklıkların oluşması sizi gereğinden fazla yorabilir.

17  Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Ortaklaşa yapmış olduğunuz işlerde olası problemlerin çıkmasını önlemek açısından bugün yarım kalan işleriniz ile ilgilenmelisiniz. Stres altına girmemeniz açısından son derece önemli. Yeni atılacak her adımda pürüzlerin çıkması yada işlerin sonuçsuz kalması mümkün. Eşle ilgili aranızdaki problemleri konuşmak için yarına kadar sabretmelisiniz.

17  Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Hayata bakış açınızın değişmeye devam ettiği bu dönemde eşiniz tarafından anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek için bugünü tercih etmemelisiniz. Yarına kadar beklemeniz ve uygun bir zamanda düşüncelerinizi söylemeniz sizin için daha uygun olacaktır. Akışta kalmalı ve sakinliğinizi korumalısınız.

 

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın