17 Ocak Günlük Burç Yorumları

147

17 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

17 Ocak 2014 Gökyüzü; Ay Aslan Burcu’nda ilerlemeye devam ederken kendimizi ortaya koyma konusunda özgüvenimiz yüksek olacak. Hayatın keyifli taraflarına yönelmemiz, çocuklarımızla diyaloğumuzun olumlu şekilde artması söz konusu olabilir. Yaratıcı yönümüzü ortaya çıkaracak faaliyetler ilgimizi çekebilir. Ay / Uranüs olumlu açısı isteklerinizi gerçekleştirmek üzere bizi motive ederken heyecan verici güzel değişiklikler yaşayabilirsiniz. Enteresan gelişmelere hazır olmalıyız. İlerleyen saatlerdeki Ay /Merkür karşıtlığı bizi karşımızdaki insanlarla fikirsel anlamda zıtlaşmaya itebilir. Kırıcı olmamaya dikkat etmeliyiz, ağzımızdan çıkan kelimeleri seçerek konuşmalıyız. Ay’ın Mars ile kuracağı uyumlu açı gece saatlerine denk gelirken kendimize ve başkalarına olan güvenimiz artarak yapmak istediklerimizi hayata geçirmek üzere planlar kurabiliriz.

Merkür Uranüs arasındaki sekstil açı zekamızı kullanmakta ve yaratıcı yönümüzü ortaya çıkarmakta bize destek olurken, zihnimiz sıradışı, orijinal fikirlerle dolacak. Bu süreci yeni ve farklı konuları öğrenmek adına kullanabilir, kendimizi geliştirecek aktivitelere, seminerlere katılabiliriz. Uranüs teknoloji ile alakalı olduğu için hayatımızda bu alana daha fazla yer verebiliriz. Ani ve beklenmedik olayların gündeme gelmesine hazır olmalıyız.

17 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Duygusal ilişkiniz, arkadaşlarınız, sosyal çevrenizle hareketli bir gün içerisinde olacaksınız. Dile getirmek istediklerinizi söyleme cesareti göstereceğiniz bu günde konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Fikirsel zıtlaşmalara girmeyin. Evli olanlar çocuklarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaran faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

17 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): İş ve kariyer yaşamınız ile birlikte aile hayatınızın ön planda olacağı bir gündesiniz. İşinizle alakalı yapacağınız her türlü görüşmelerde fikir ayrılıklarından dolayı anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Aile üyelerinize söylemekten kaçındığınız konuları dile getirebilirsiniz.

17 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Yabancılarla ilgili yapılacak  sözleşmeler, anlaşmalar ile ilgili hareketli bir gündesiniz. Eğitim hayatında olanlar yaratıcı yönlerini ortaya koyarak tezlerini hazırlayabilirler. Yapacağınız bütün çalışmalarda karşınızdaki insanlarla diyaloglarınıza dikkat etmeli, kırıcı olmamaya önem vermelisiniz.

17 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ortaklarınızla beraber yapmış finansal kaynaklarınızla ilgili hususlara eğileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Yapacağınız her türlü  yatırım için görüşeceğiniz insanlarla diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Zekanızı kullanacağınız fırsatların ortaya çıkması söz konusu olabilir.

17 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Burcunuzda ilerleyen Ay özgüveninizi daha yükseltirken yaratıcı yönünüzü kullanarak çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz. Yabancılarla yapacağınız her türlü bağlantıda önünüze çeşitli fırsatlar çıkabilir. Özellikle ikili ilişkilerinizde kibirli tavırlarınızdan dolayı karşınızdaki insandan tepki alabilirsiniz.

17 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Gururunuzu kıran ve içe çekilmenize neden olan olaylar sizin kendinizi sorgulamanıza neden olabilir. Finansal kaynaklarınızı değerlendirirken sizi heyecanlandıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda fikirsel anlamdaki ayrılıklardan dolayı kırıcı olmamaya özen gösterin.

17 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim):  Sosyal çevreniz içinde boy göstereceğiniz bu günde değişik ve farklı insanlarla tanışabilir, sizi heyecanlandıran ortamlara girebilirsiniz. Sevgilinizle iletişiminizde düşünce farklılıkları, anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Motivasyonunuzu yükseltecek anlaşmalar karşınıza çıkabilir.

17 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Bulunduğunuz ortamda yaptıklarınızla dikkat çekebilir, övgüler alabilirsiniz. Sizi heyecanlandıran olaylarla karşı karşıya gelmeniz mümkün. Karşınıza sizi anlamayan insanlar çıkabilir. Onlara karşı toleranslı olmaya ve kırıcı davranmamaya dikkat etmelisiniz. Kendinize olan güveninizin yüksek olması altından kalkamayacağınız işlerin üstesinden gelmenize neden olabilir.

17 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıran durumlarla yüz yüze gelirken ilişkilerinizdeki temponun yükseldiğine tanık olabilirsiniz. Sosyal çevre içerisine girmek ve kendinizi eğlenceye bırakmak isteyebilirsiniz. İletişimin yüksek olacağı bu günde kırıcı olmamak adına sözlerinize dikkat etmelisiniz.

17 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak): Finansal kaynaklarınızı arttıracak bir takım imkanlarla  karşılaşmanız sizi heyecanlandırırken her türlü anlaşmaya karşı temkinli olmalı, güvenmediğiniz kişilerle masaya oturmamalısınız. Kariyerinize yönelik yapacağınız atılımlarda kendinize olan güveninizin yüksekliği sebebiyle hata yapabilirsiniz.

17 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat):  Eş ya da ortağınızla ilişkilerinizde sizi heyecanlandıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Beraber çıkacağınız günlük kısa yolculuklar gündeme gelebilir. Aranızda çıkabilecek tartışmaları göz önünde bulunarak sözlerinize dikkat etmeli, kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.

17 Ocak Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): İş hayatınızda artan sorumluluklarınızın kolaylıkla üstesinden geleceğiniz bu günde  sürpriz gelişmeler yaşayabilir, yaptığınız işten keyif alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla diyaloğunuza dikkat etmeli, kırıcı olmaktan kaçınmalısınız. Sağlığınız ile ilgili konularda sizi evhama düşürecek hislerden uzak durmalısınız.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın