17 Nisan Günlük Burç Yorumları

174

17 Nisan Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim. 

17 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Ortaklaşa elde edilen kazanımlarda ciddi kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde davranarak hareket etmeniz son derece önemli. Karamsar düşüncelerin esiri olmayın.

17 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Sizden yardım bekleyen partnerinize el uzatmak isteği içindesiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde davranarak hareket etmeniz güven kazanmanıza neden olacak. Hayat dersleri aldığınız bu süreçte ilişkilerin altı çiziliyor.

17 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Detaylı çalışmalar gerektiren işlerde son derece yoğun bir şekilde konuları ele alarak bitirmeniz söz konusu. Angarya işleri sabah saatlerinde bitirerek öğleden sonrayı rutin işlerinize ayırmalısınız. Sağlığınıza dikkat edin.

17 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Çocuklarınızın sağlığına gününüzü ayırabilir, yaptırmanız gereken tetkikleri ile ilgilenebilirsiniz. Mesuliyetinizin artmış olması size bir takım konularda engellenmeler getirebilir. Her şeye rağmen mutlu hissediyorsunuz.

17 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ev ve yerleşime ait almış olduğunuz sorumluluklarda bugün her zamankinden daha fazla ciddi düşüncelere dalabilirsiniz. Geleceğinizin temellerini atmış olduğunuz bu süreçte kariyerinizle ilgili mücadeleye devam ediyorsunuz.

17 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Eğitim ya da araştırmalarla ilgili konularda ağır projelerin altına girmeniz muhtemel. Çok çalışmanız sizi geliştirirken sorumluluklarınızın fazlasıyla bilincindesiniz. Kardeşleriniz ve yakınlarınızla alakalı bazı konular gündeme gelebilir.

17 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Nakite duyduğunuz ihtiyacın her zamankinden fazla olduğu bu dönemde, gereksiz harcamalarınızı kısmanızı ve kontrollü olmanızı öneririm. Riskli adımlar atmaktan kendinizi uzak tutmalısınız.

17 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Hayatla ciddi bir mücadele içinde olmanız sizi son derece disiplinli, kararlı yapıyor. Farkındalığınızla doğru orantılı gelişecek olaylar yaşayacağınızı, çalışmalarınızın karşılıksız kalmayacağını bilmelisiniz.

17 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kaynağı belli olmayan endişe ve kuruntular  özgüveninizi sarsabilir. Belli bir kitle içerisinde kendinizi ispatlama durumları söz konusu. Özgürlüğünüzün kısıtlanmış olduğunu hissettiğiniz bir gündesiniz.

17 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Geleceğinize umutla baktığınız evde hareket eden Ay, sizi realist düşüncelere itiyor. Toplumsal konulara duyarlılığınız ciddi işlerin altına imza atmanıza neden. Başarılı olmanın temelinde çok çalışmak olduğunu biliyorsunuz.

17 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Mesleki anlamda işlerinizi yönetme yeteneğiniz, işinize duyduğunuz tutku ile hedeflediğiniz noktaya doğru ilerliyorsunuz. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket edeceğiniz bugünde realist düşünceler içindesiniz.

17 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Yurtdışına yönelik yapmış olduğunuz bağlantılar, eğitim öğretim konularında her zamankinden daha ciddi düşüncelere kapılabilirsiniz. Hukuksal konularda realist davranacağınız durumlar söz  konusu.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu