17 Mart Günlük Burç Yorumları

132

17 Mart Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

17 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Gün içerisinde işinizle alakalı konularda bir takım kararlar almak ve özel görüşmeler yapmak üzere toplantılar düzenleyebilirsiniz. Güven duyduğunuz ve destek göreceğinize inandığınız kişilerden olumsuz geri dönüşler alabilirsiniz.

17 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Sorumluluklarınızı yerine getirme çabasından dolayı gün içerisinde çok yorgun düşebilirsiniz. İş paylaşımları yapmanız ve size ağır gelen görevleri taksim etmeniz bu yükü hafifletmenize neden olacak. Öfke nöbetleri yaşamamak adına bunu yapmak durumundasınız.

17 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Üzerinizdeki gerginliği atmak için spora yönelmelisiniz. Bedensel egzersizler yaparak vücudunuzun gerekli olan esneme ihtiyacını karşılamalısınız. Hoş mekanlarda bulunabilir, çocuklarınızla eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

17 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Bugünü evinizde geçirerek gerekli olan düzenlemeleri yapmaya ayırabilirsiniz. Akşama doğru yuvanıza davet edeceğiniz misafirleriniz, arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Tansiyon yükseltici konuşmalardan kaçının.

17 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Bugün kısa yollarda fazlasıyla vakit geçirebilirsiniz. Yakınlarınızla birlikte güzel zamanlar geçirme arzusu içindesiniz. Onların ihtiyaçlarını karşılamak ve destek vermek durumu söz konusu olabilir. Gereksiz ve boş konuşmalardan kaçının.

17 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Kazançlarınızı arttırmaya yönelik girişimlerde bulunma arzusu içinizde dalga dalga yükselirken para harcama isteğiniz artabilir. Finansal açıdan riskli yatırımlar yapmamalı, aceleci kararlar almamalısınız. Sahip olduğunuz kaynaklarınızı korumanız yeterli.

17 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Burcunuzda hareket eden Ay bir takım girişimlerde bulunma isteği içine girmenize neden olabilir. Özgüveninizin yüksek olması nedeniyle yanlış adımlar atmanız söz konusu olabilir. Düşüncesizce harekete geçmemeli, bilirkişilerden destek almalısınız.

17 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Bugün sizi gerecek ortamlara girmemenizi tavsiye ederim. Mümkün olduğunca herkesten uzak yalnız başınıza vakit geçirmeniz iyi olacaktır. Kendinizi dinlemeye alarak hayatınızı gözden geçirmeli ve geleceğe umutla bakmaya çalışmalısınız.

17 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ekip halinde yapılan işler için size duyulan ihtiyaç gruplara yönelmenize neden olabilir. Sosyal ortamlarda boy göstermeniz söz konusu. Aşk hayatınızda tansiyon yükselirken gereksiz tartışmalardan kaçınmalı, birbirinizi kırmamaya çalışmalısınız.

17 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Hayatınızdaki beklenmedik değişimler devam ederken bunlara ayak uydurma mecburiyetinde olduğunuzu bilmelisiniz. Değiştiremeyeceğiniz olayları kabullenmeye çalışın. Kariyerinize yönelik ani gelişmelere hazır olmalısınız.

17 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Bugün özellikle kardeşler, yakın çevre, komşularınızla ilişkilerinize dikkat etmeli, ani gelişen olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. İşinizle ilgili yolunda gitmeyen olaylar tahammül sınırlarınızı zorlayabilir.

17 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart– 20 Mart): Sahip olduğunuz maddi kaynaklarda değişen koşullar sizi alternatif yollar aramaya sevk edecek. Finansal kayıplar yaşamamak adına temkinli davranmaya özen göstermelisiniz. Aksi taktirde beklenmedik sorunlarla mücadele edebilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu