16 Şubat Günlük Burç Yorumları

176

16 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 16 Şubat 2014 Gökyüzü; Ay, çalışkan, detaycı, yetenekli Başak Burcu’nda ilerlemeye devam ediyor. Hafta sonunda çalışma hayatımızla alakalı olmazsa bile evimizde yapılması gereken işlere yönelebilir yada faydalı olmak adına başkalarına hizmet etmek durumunda kalabiliriz. Her zamankinden daha fazla detaylarla uğraşmamız söz konusu. Ay/Jüpiter arasındaki olumlu açı hayattan keyif alarak mevcut sorunlarımızdan bizi uzaklaştırırken, sıcak, samimi ve sempatik tavırlarımız çevremiz ile uyum içinde olmamıza neden olacak. Merkür/Mars arasındaki üçgen açı sayesinde olayları zihinsel anlamda daha rahat ve kıvrak algılayacağız. Bugünün enerjilerinden faydalanmayı ihmal etmemeliyiz. Elimizde yarım kalan işlerimizi bir an önce bitirmemiz mümkün. Ay/Plüton arasındaki olumlu açısı ise; hedeflediğiniz konularda şartları zorlamamıza, kararlı tavırlar sergilemenize sebep.  Sabırlı, gayretli olursak her türlü zorluğun üstesinden gelebiliriz. Ay/Venüs üçgen açısı ise;  ilişkilerde romantizmi işaret ediyor. Bu saatlerin kıymetini bilerek hareket etmeli, sevdiklerimiz ile keyifli vakit geçirmeyi tercih etmeliyiz.

16 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Kendinizi iyi hissetmeniz, sağlığınızı ihmal etmenize neden olabilir. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Çalışma stilinizde daha detaylı ve pratik çözümler bulmanız işlerinizi daha hızlı bitirmenize neden olacak. Parasal konularda rahatlayacağınız bu günlerde endişeleri bir kenara bırakmalısınız.

16 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Çocuklarınızın eğitim hayatıyla ilgili sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz. Onların varlıkları sizi mutlu ederken, yarınlarını düşünerek endişelenmeniz söz konusu. Bugün yakın çevre, kardeşlerle bir araya gelerek onlarla beraber güzel vakit geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda duygularınızı ifade ederken dürüst olmanız ve birbirinize açık olmanız ilişkiniz açısından son derece önemli.

16 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Bugün evde vakit geçirmek isteyebilir, yapmaktan kaçtığınız işlerinizi düzene koymak adına planlar yapabilirsiniz. İlerleyen saatlerde eşinizle birlikte ailecek vakit geçirebilirsiniz. Yaratıcı faaliyetlerde çalışmalar yapıyorsanız, bugünü değerlendirerek çalışmalarınızı bir an önce bitirebilirsiniz.

16 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz):  Yakın çevre ve akrabalarla iletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Şehir içinde yakın yerlere gezmeye gidebilir, haftanın stresini atabilirsiniz. İşlerinizin fazla olması, eve iş getirmenize neden olabilir. Yarım kalan çalışmaları bitirmek üzere masa başına oturarak kısa sürede sonuçlandırabilirsiniz.

16 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Maddi konularda kazancınızı arttırmaya yönelik yapacağınız yeni girişimler söz konusu. Aradığınız desteği bulmanız için uygun bir dönemdesiniz. Özellikle aile hayatında artan sorumluluklar siz yorarken, yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek zor olabilir. Harcamalarınızı yaparken kontrollü davranmaya özen göstermelisiniz.

16 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Bugünü kendinize zaman ayırarak geçirmelisiniz. Yapacağınız alışverişler moralinizi yükseltebilir. Aşk hayatında keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz başlangıçlar kişisel anlamda ilerlemenizi sağlayacak. İlişkilerinizi gözden geçirerek bazı kararlar alabilirsiniz.

16 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Bugün herkesten kendinizi soyutlayarak, gözlerden uzak, bir başınıza kalmak isteyeceksiniz. İç dünyanıza yönelerek aileniz, ebeveynleriniz ve kendiniz hakkında birtakım düşüncelere dalabilirsiniz. Korkularınızla yüzleşmek ve onların üzerine gitmeniz son derece önemli.

16 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Bugün sosyal çevrenizle vakit geçirmek, arkadaşlarla bir arada olmak için ideal bir gün. Kendinizi son derece keyifli ve mutlu hissetmeniz söz konusu. Yarınlarınızla ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek üzere başlatmış olduğunuz işleriniz yoğunlaşarak devam edecek. Sorumluluklarınızın bilincinde olmanız son derece önemli.

16 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık):  Yapmış olduğunuz işlerle görünür olmak ve toplum önünde saygınlık kazanmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Özellikle yeteneklerinizle para kazanma isteğiniz sizi motive ederken, yapmak istediklerinizi gerçekleştirememeniz moralinizi bozabilir. Almış olduğunuz sorumlulukları ihmal etmemelisiniz.

16 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Yabancılarla ilgili yapmış olduğunuz işler sizi daha farklı alanlara yöneltebilir. Aile hayatında yer değişimleriniz söz konusu olması mümkün. Basın, yayın ya da medya kanalıyla birtakım işlerinizi daha kolay bitirmeniz mümkün. Finansal anlamda aklınızı kurcalayan ve değişik alternatif sahalarda görüşmeler yapmanız olası.

16 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Bugün gereğinden fazla harcama yaparak bütçenizi zorlayabilir, gereksiz masrafların altına girebilirsiniz. Sonradan borçlarla boğuşmamak adına temkinli davranmalısınız. Aile hayatında sizi endişelendirecek düşüncelerden uzak durmalısınız. İncelmek için yapmış olduğunuz diyet sizi zayıflatırken, doğal yolları tercih etmeli, sağlığınızı olumsuz etkileyecek uygulamalardan kaçınmalısınız.

16 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): İçsel anlamda sorgulama yaptığınız konular yuva ve eş ile ilgili olacak. İkili ilişkilerde her zamankinden daha fazla duygusal davranmanız söz konusu olabilir. Aranızda oluşabilecek tatsızlıkları konuşarak halletmeye çalışmalısınız. Gerçekleri görmekte zorlanmanız söz konusu. Mantıklı davranmaya çalışmalı, hislerinizin esiri olmamalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın