16 Ocak Günlük Burç Yorumları

172

16 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

16 Ocak 2014 Gökyüzü; Sabah 06:50 ‘de Yengeç Burcu’nda meydana gelen sert etkili Dolunay ile birlikte duygusal olarak hassaslığımız giderek artacak. 1 Ocak Oğlak Burcu’nda gerçekleşen Yeniay’da ektiğimiz tohumların sonuçlarını aldığımız bu Dolunay’da Venüs Mars arasındaki zorlayıcı açı gerginliklere işaret ederken Retro sebebiyle özellikle estetik ameliyatlardan, para ile ilgili her türlü alışverişten uzak durmamız gerektiğinin altını çizmekte. Aile ve ev konuları gündeme gelirken, gereksiz evhamlar, vesveselere kapılmamaya dikkat etmeliyiz. Mantıklı davranmak ve objektif olmak zor olsa da olayların düğümlenmemesi açısından bu yolu tercih etmemiz son derece önemli. Ay saat öğleden sonra 15:00’a kadar boşlukta kalacak ve daha sonra Aslan Burcu’na geçecek. Ay Aslan’da  ilerlerken kendimize olan güvenimiz artarak olası sıkıntıların üzerinden daha kolay gelmemize neden olacak. Bu süreç zarfında her türlü yeni başlangıçtan uzak durarak günlük işlerimizi yapmaya yönelmeliyiz. Akşama doğru Venüs Mars arasındaki sert açı ilişkilere agresyon getirirken yapıcı tavırlar sergilemek ve olayları yatıştırmamız gerekli.

16 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Duygularınızı saklamakta zorlanmadığınız ve çocuk gibi düşünmeden, tepkisel davrandığınız bir gündesiniz. Aile içinde ebeveynleriniz ile ilişkilerinizde kalıcı bağlar kuracaksınız. Ortaklarınızla olası tartışmalara girmemeye önem vermelisiniz.

16 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Çevrenizle iletişimin yüksek olduğu bu günde fikir alışverişlerinizin çok yoğun olabilir. Bu sıkışıklık içerisinde size destek olan arkadaşlarınızı yanınızda bulacaksınız. Özellikle sizi zorlayan eğitim, öğretim konularında üzerinizde baskı hissetmeniz mümkün. Kendinizi rahatlatmaya çalışın.

16 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Hayatınızda sizin için önemli olan her ne varsa hassasiyetinizin yüksek olduğu bu günde maddi konularda yapmış olduğunuz atılımlardan kazanç elde edebilirsiniz. Maneviyatınızın artması ile birlikte olayları kabullenici bir yapı sergilemeniz daha kolay görünüyor.

16 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Objektif olmakta zorlanacağınız ve kendinize dönük yaşamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kendinize olan güveninizin artması için bugünü aşkınızla geçirmek size iyi gelecektir. Sizi zorlayan ortağınıza karşı alıngan tavırlar göstermekten kaçının.

16 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Korku ve endişelerinizle yüzleşmek, egosantrik yönlerinizi törpülemek açısından vermiş olduğunuz mücadele sizi yorabilir. İçinizdeki çocuksu tarafı aktif olarak ön plana çıkarmak özellikle aile üyeleri tarafından rahatlatıcı olacaktır.

16 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Geleceğinizle ilgili arzularınızı hayatınıza geçirmek üzere içinizde yükselen istekleri dizginlemekte zorlandığınız bir gündesiniz. Sabırsızlık en büyük handikabınız olacaktır. Olayları değerlendirirken objektif olmaya özen göstermelisiniz. Yakın çevrenizin size destek olacağını göz ardı etmeyin.

16 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Sosyal statünüz, kariyeriniz ile ilgili konularda ilerlemek için vermiş olduğunuz mücadele devam ederken aşırı baskı ve hırstan kaçınmalı, duygusal vesveselerden kendinizi uzak tutmalısınız. Sizi zorlayan partnerinize karşı akılcı davranmak sizin açınızdan son derece önemli.

16 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Yaşama karşı artan inancınız ile birlikte öğrenmiş olduklarınızı tecrübe ettiğiniz bu günlerde soyut kavramlara ilginiz artabilir. Öğrenme arzunuzu tatmin etmek için yeni bilgiler edinmeye yönelebilirsiniz. Gerçek hayattan fazla kopmamaya dikkat edin.

16 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Finansal anlamda başkalarının kaynakları ile ilgili konularda yapmış olduğunuz işlerden kazançlarınız artarken risk almaktan uzak durmanız son derece önemli. Sonrasında başınızın ağrımaması için atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda artan tansiyon yavaş yavaş dinecek.

16 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Kendinizi rahat hissedeceğiniz dostlarınızla birlikte vakit geçirebilirsiniz. İkili ilişkiler her zamankinden daha fazla önem taşıyabilir. Duygusal tepkiler vermekten uzak durmalısınız. Çıkabilecek her türlü soruna karşı düşüncesizce davranışlar göstermek karşı tarafı yaralayabilir.

16 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Kendinizi fiziksel anlamda yüksek tutmak için beslenmenize dikkat etmelisiniz. Yapmış olduğunuz çalışmalarda disiplinli olursanız işlerinizi kolaylıkla bitirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili olası problemlere karşı doktor kontrolüne gitmeyi ihmal etmemelisiniz.

16 Ocak Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Yaratıcı gücünüzün yüksek olduğu bu süreçte hobilerinize yönelmek size iyi gelecektir. Çocuğunuzla vakit geçirmek ya da aşkınızla beraber bu günü doyasıya yaşamak isteyebilirsiniz. Kendinizi gereksiz tartışmalara girmekten uzak tutmalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın