16 Nisan Günlük Burç Yorumları

206

16 Nisan Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim. 

16 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Mali konularda sizden yardım isteyen kişilere el uzatmak durumunda kalabilirsiniz. Onlara destek olmak sizi manevi anlamda tatmin edebilir. Fazla iyi niyetli olmanız suistamal edilmenize neden olabilir.

16 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Bugün tek başınıza karar vermenizin zor olacağı bir gün. Duygusal huzuru yakalamanız için karşı tarafı dinlemeniz son derece önemli. İlişkilerde uyumlu tavırlar sergilemeniz size artı puan getiriyor.

16 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Hizmet temasının ön plana çıktığı bu günlerde sizden yardım bekleyen astlarınız ya da ofis arkadaşlarınızla birlikte hareket etmeniz söz konusu.  Güvenlik ve huzur ihtiyacınızın tatmin bulduğu bir gün.

16 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Hayal gücünüzün kuvvetli olduğu bugün sanatsal konulara önem verebilir, sosyal aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınızda duygusal alışverişin yoğunlaştığı bugünü sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.

16 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Duygusal mutluluğunuz açısından evdeki huzurun önemini anladığınız bugünde, aile üyeleri ile birlikte evinizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Gayrimenkul konularına eğilerek yatırımlarınızı değerlendirmek üzere çalışmalar yapabilirsiniz.

16 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Gündelik hayat içerisinde iletişimin arttığı,  telefon trafiğinizin yoğunlaştığı bir gündesiniz. Bugün içinizden gelen ilhamın yüksek olması sebebiyle yapmış olduğunuz işlere bu duyguları aktarabilirsiniz.

16 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Paranızı arttırmaya yönelik içinizde oluşan istek sebebiyle yatırımlarınızı yönlendirebileceğiniz alternatif kanallar bulabilirsiniz. Hislerinizin yoğun olması sebebiyle iç sesinize kulak vermelisiniz.

16 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Duygularınızla hareket ederek geleceğinizi etkileyecek kararlar almak isteyebilirsiniz. Olaylara realist yaklaşarak hareket etmeniz son derece önemli. Sanatsal konulardaki yeteneklerinizi ortaya dökmeniz söz konusu.

16 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Ciddi bir yapılanma içerisinde olan bilinçaltınız bugün her zamankinden daha fazla umutla dolu olacak. Geleceğe ait yapmak istedikleriniz şu anda mümkün olmasa da ilerleyen zamanlarda yaptıklarınızın meyvelerini toplayacağınızı bilmelisiniz.

16 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Sosyal organizasyonlar, vakıf, dernek gibi  içerisinde olduğunuz gruplarda, uzunca bir süreden beri almış olduğunuz sorumlulukları büyük bir beceri ile yerine getirebiliyorsunuz. Sezgilerinizle hareket etmeniz söz konusu.

16 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): İtibarınızı arttırmak ve toplum önündeki statünüzü güçlü bir şekilde sağlamlaştırmak arzusu içinizde bir tutku. Geleceğe ait umutlarınızı arttırdığınız bir gündesiniz. Çok çalışarak istediğiniz yere gelebileceğinizi biliyorsunuz.

16 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan): Felsefi konulara güçlü bir şekilde yönelim gösterdiğiniz, bilgi edinme ve toplama faaliyetlerine vakit ayırmak istediğiniz bir gündesiniz. Bu birikimlerinizin çevrenizle paylaşmak arzusundasınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu