16 Mart Günlük Burç Yorumları

153

16 Mart Pazar Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

16 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Ailenizi ilgilendiren olumlu gelişmeler sizi mutlu ederken  onların varlığı ile huzur buluyorsunuz. Ortaklarınızla ilgili konularda yaşadığınız gelişmelerde karar alırken aceleci davranmamaya dikkat etmelisiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde gruplardan destek görebilirsiniz.

16 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Gündelik hayat içerisinde yüksek tempoda efor sarfetmeniz söz konusu. Bitirmeniz gereken çok sayıdaki işleriniz özel hayatınıza vakit ayıramamanıza neden oluyor. Enerjinizi spor yaparak harcayabilir, kendinizi bu şekilde rahatlatabilirsiniz.

16 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Geçmişte ortaya çıkan tedavi edilmiş rahatsızlıklarınızla ilgili rutin kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin. Aşk ilişkinizde olumlu gelişmeler yaşamanız söz konusu.

16 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Romantik ilişkinizde heyecan artıyor. Çocuklarınızla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Sanatla ilgili mevzularda geçmişe ait bir takım konular gündeme gelebilir. Yaratıcılığınızı ortaya çıkartacak çalışmalar yapmanız mümkün.

16 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): İkili ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşadığınız bir süreçtesiniz. Ortaklaşa girişimlerde şans kapınızda. İş anlaşmaları, yeni bağlantılar gündeminize gelebilir. Ev içinde yapılması gereken tamirat işlerinizi bugün tamamlamak isteyebilirsiniz.

16 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Yakın çevreniz ile ilişkilerinizde bir takım yeni gelişmeler söz konusu. Çalıştığınız işle alakalı yeni bilgiler edinerek aydınlanmaya devam ediyorsunuz. Günlük çalışma ortamınızda astlarınızla birlikte zor işlerin altından kalkabilmenin hazzı içindesiniz.

16 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Kazançlarınızı yükseltmeye yönelik içinizde oluşan istek artarken gereğinden fazla cesur davranmanız söz konusu. Önünüze çıkan fırsatları kaçırmamak adına yanlış adımlar atmamalısınız. Keyif aldığınız ve size huzur veren ilişkinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

16 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Kendinizi ortaya koymak, yeni girişimler yapmak arzusu içindesiniz. Bunları yerine getirememeniz sizi umutsuzluğa düşürmesin. Herşeyin zamanı olduğunu bilerek içinde bulunduğunuz duruma akılcı yaklaşmalısınız.

16 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Sosyal alanda hareketliliğin arttığı süreçtesiniz. Arkadaşlarınızdan destek görebilir, ortaklaşa yapılan işlerden keyif alabilirsiniz. Bilinçaltınızda sizi güçsüzleştiren düşüncelerin esiri olmamalı, meditasyon yaparak kendinizi rahatlatmaya çalışmalısınız.

16 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : İdeallerinizi gerçekleştirmek, geleceğinize yönelik yapmak istediklerinizi hayatınıza geçirmek arzusundasınız. Başarılı olabilmeniz için işinde profesyonel olan kişilerden akıl almanız son derece önemli. Çalıştığınız ortamda şartları zorlamamanız sizin açınızdan önemli.

16 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Dış görünüşünüzle ilgili yapmak istedikleriniz aklınızı kurcalıyor olabilir. Bu dönemde bu tarz konularda uzak durmalı, Retro’ların bitmesini beklemelisiniz. Yabancılarla yapılan işlerinizde bir takım mücadeleler söz konusu olabilir.

16 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart– 20 Mart): Ortaklaşa sahip olduğunuz maddi kaynaklarda artan hareketlilik sizi bazı kararlar almaya yönlendirebilir. Vermiş olduğunuz borçları geri almak üzere bir takım girişimlerde bulunabilirsiniz. Gereken mücadeleyi göstererek hakkınız olanı almayı başarabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu