15 Şubat Günlük Burç Yorumları

144

15 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 

15 Şubat 2014 Gökyüzü;  Saat 01:50’de Aslan Burcun’da gerçekleşecek olan Dolunay Kova Burcun’daki Güneş ile 180 derecelik karşıt açı içerisinde bulunacak. Sonlanmalar ile alakalı olan bu enerjiler altında, yeni başlangıçlar yapmak adına bir takım kararlar almak durumunda kalabiliriz. Potansiyelimizde var olan yaratıcı yönlerimizi ortaya çıkartmamız da mümkün olabilir. Kova Burcun’da ilerleyen Güneş, toplumsal alanda faydalı olmak adına yapmamız gereken görevlerimizi hatırlatmakta. Özellikle sabit burçlarda etkisi daha yüksek hissedilecek. Gökyüzüne baktığımızda, Retro Merkür’ün Güneş ile yakın teması geçmişe ait bir takım konuların gündeme gelmesi mümkün.  Olaylara objektif bakmak zor olabilir. Sabah 05.10 ile 19:30 arası Ay boşluğa gireceği için yeni atılımlar yapmamak çok önemli. Ay/Mars arasındaki 60 derecelik açı olaylar karşısında sessiz kalamayacağımızı, mücadeleci yönümüzü ortaya çıkaracağımızı gösteriyor. Tansiyonun yüksek olacağı bu günde öfkemizi kontrol etmeliyiz. Sonradan pişman olacağımız tavırlar sergilememek önemli. Ay/Merkür arasındaki 180 derecelik açı nedeniyle duygularımıza yenik düşerek, mantıklı davranmakta zorlanabiliriz. Karşıt fikirli kişilerle bir arada olmamız ve tartışmaya girmemiz karşısında sinirlerimiz gerilebilir. Herkesin düşüncesine saygı göstermeye dikkat etmeliyiz. Sabah saatlerinde Başak Burc’una geçecek olan Ay daha analitik, detaycı, titiz ve eleştirel olacağımızın habercisi. Öğlen saatlerinde  Ay/Neptün karşıt açısı dalgınlıktan dolayı yapabileceğimiz hatalara karşı temkinli olmamız gerektiğini vurguluyor.

15 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Aşk hayatınızda artan duygular tansiyon yükseltirken, sevgilinizle beraber ekstrem sporlar yapabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olması karşı tarafı motive edecek. Yaratıcı bir alanda çalışıyorsanız çok üretken olacağınızı bilmelisiniz. Çocuklarınızla tartışmalardan uzak durmalı ve onları anlamaya çalışmalısınız.

15 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Geçmişte yaşamış olduğunuz sizi rahatsız eden olaylar bilinçsiz bir şekilde zihninizi kurcalamaya başlarken, kendinizi son derece moralsiz hissedebilirsiniz. Ebeveynlerinizle alakalı konularda arka plana atılmış mevzular gündeme gelebilir. Mantıklı olmaya çalışmalısınız.

15 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Yakın çevre, kardeşlerle ilişkilerde beraberlik daha fazla artarken uzak akrabalardan alacağınız haberler sizi mutlu edecek. Eğitim ve iletişimle bağlantılı olaylar hızlanırken, gereksiz konuşmalar ve dedikodular canınızı sıkabilir. Yuva hayatınızla ilgili konularda gereğinden daha fazla zaman geçirmelisiniz.

15 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Bugün kulağınıza gelen dedikodular sizi derinden etkileyerek, üzülmenize neden olabilir. Size bunları anlatan kişinin dostunuz olup olmadığına dikkat etmelisiniz. İletişimin yoğun olacağı bugünde sakinliğinizi korumakta zorlanmanız mümkün. Bitirmek zorunda olduğunuz projeler sizi strese sokarken, bilginizi genişletecek seminlerlere  katılabilirsiniz.

15 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Sahip olduğunuz birikimlerinizde aniden ortaya çıkan ve sizi tedirginliğe sokacak olaylar karşısında endişeli olabilirsiniz. Yapacağınız yatırımlarda güvenmediğiniz insanlarla masa başına oturmamanızda fayda var. İçsel anlamda kendinizi acımasızca eleştirmekten kaçınmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

15 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Yeni başlangıçlar yapacağınız bir gündesiniz. Geçmişten ders alarak hareket etmeniz son derece önemli. Özellikle eşinizi veya ortağınızı fazla idealize etmişseniz hayal kırıklığı yaşamanız söz konusu olabilir. Kariyere yönelik yapacağınız her türlü adımda dikkatli olmalısınız.

15 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Toplumdan uzaklaşarak kendinizle başbaşa kalıp içsel gözlem yapmak isteyeceksiniz. Kariyerinize ait gelişmeler sizi sevindirirken, aile hayatında değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. İş hayatındaki belirsizlikler karşısında bilir kişilerde yardım almayı ihmal etmemelisiniz.

15 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Zor geçen bir haftanın ardından kendinizi iyi hissetmenize neden olacak olaylarla karşılaşabilir, sosyal çevre içerisinde boy gösterebilirsiniz. Özel hayatınızda yada ebeveynlerinizle ilgili konularda vermiş olduğunuz mücadele devam etmekte. Olaylara farklı pencerelerden bakmaya çalışmalısınız.

15 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kariyerinizle alakalı konularda titiz ve detaylı çalışmalar yapacağınız bir gündesiniz. İşlerinizin yoğun olması nedeniyle bu hafta sonunda tatil yapamamanız muhtemel. Zihinsel anlamda hareketli ve tempolu olmanız sizi stresli yapabilir. Kendinize vakit ayırmaya çalışmalısınız.

15 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Yabancılarla ilgili konularda yapmış olduğunuz işlerde daha derin ve titiz çalışmalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. İşle alakalı konularda yapmak istediklerinizi sıraya sokmalısınız. Elinizden çıkmak zorunda olan paralardan dolayı kendinizi köşeye sıkışmış hissetmeniz mümkün.

15 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Maddi anlamda yaşamış olduğunuz sıkıntılar artarken, kendinizi depresif ve yorgun hissedebilirsiniz. Olmasını beklediğiniz işlerin olumsuz bir şekilde geri dönmesi sizi derinden sarsabilir. Akışta olmaya dikkat etmeli ve kendinizi rahatlatmaya çalışmalısınız.

15 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Özellikle eş ya da ortaklarınızla ilgili konularda bir takım çözemediğiniz durumlar söz konusu olabilir. Olayları irdelemeden önce açıkça konuşmayı denemelisiniz. Aile hayatı ile ilgili mevzularda bir takım kararlar almak ve kendinizi  içsel anlamda sorgulamanız mümkün

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın