15 Ocak Günlük Burç Yorumları

147

15 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

15 Ocak 2014 Gökyüzü; Ay Yengeç Burcu’nda seyrini devam ettirirken her zamankinden daha fazla sezgilerimiz yüksek olacak. Bizim için önemli olan kişilere karşı hassaslığımız artacak ve onlara karşı kendimizi daha fazla sorumlu hissedeceğiz. Sabah saatlerinde Ay Jüpiter ile kavuşum yapacağı için kendimizi coşkulu, içi içine sığmaz bir modda bulabiliriz. Abartılı tavırlardan uzak durmalıyız. Empati yeteneğimiz aktif halde olacak. Ev, aile, çocuk konuları bizim için ön plana çıkacak. Öğlene doğru Ay Mars ile sert açı altına gireceği için bitirmekte zorlandığımız işlere yönelebiliriz. Bugün her zamankinden daha alıngan olmamız mümkün olduğu için olaylar karşısında kendimizi bırakmamaya önem vermeliyiz.  Ay’ın bir diğer zorlayıcı açışı Retro olan Venüs ile olacak. Özellikle ilişkilerimizde geçmişe ait konular gündeme gelirken gereksiz tartışmalar içine girmemeye dikkat etmeliyiz. Akşamüstü Ay Satürn ile olumlu açı içerisine girerek kendimizi tekrar dengede hissettirecek ve duygusal dalgalanmalarımızı dindirecek.

15 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Aile temalarının ön plana çıktığı bu günde ev içindeki huzurunuzu bozmamak adına iş ile yuvanız arasındaki dengeyi korumalısınız. Evinizin içinde zaman geçirmek, yapılması gereken işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgili konularda aldığınız sorumlulukları yerine getirebilirsiniz.

15 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Geleceğiniz ile ilgili arzu ettiğiniz hedeflerinize ulaşmanız için gereken fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun için sezgilerinize güvenmeniz yeterli olacaktır. Özellikle eşinizden alacağınız destek sizi tatmin edici olacaktır. Sizi zorlayan günlük işler için efor sarf etmeniz gereken bir gün.

15 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Parasal konularda atılımlar yapmak için kendinizi son derece coşkulu hissedebilirsiniz. Bunun için kontrollü davranmalısınız. Aşk hayatınızda gerilen ipler sizi tepkiselliğe ve duygusallığa iterken kendinizi dizginlemelisiniz. Gün içinde yaptığınız işe konsantre olarak  negatif düşüncelerden kurtulabilirsiniz.

15 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz): Sürekli değişen ruh haliniz karşınızdaki kişiyi zorlarken kendinizi öğleden sonra daha kontrollü bulacaksınız. Coşkulu tavırlarınız sevgilinizin size bağlanmasına neden olurken bir anda modunuzun düşmesi ilişkinizi dengesizleştirebilir. Aile içi tartışmalara dikkat etmeli, uzlaşmacı davranmalısınız.

15 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Günlük hayatınızdaki işlerinizde yoğunluklar devam ederken sizi zorlayan işlerinizi öğleden sonra toparlayabilirsiniz. Yakın çevreniz ile ilişkilerinizi dengede tutarak olası tartışmalardan kaçınmalısınız. Tepkisel davranarak haklı iken haksız duruma düşebilirsiniz.

15 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Gruplar içerisinde sosyalleşerek kendinizi aktif hissedeceğiniz bir gündesiniz. Aşk hayatınızda problem yaşamamak için abartılı tavırlardan kaçınmalısınız. Aksi taktirde olası tartışmalar canınızın sıkılmasına neden olacaktır. Finansal konularda riskli yatırımlardan uzak durun.

15 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Sizin için önemli olan ofis içindeki işlerinizi toparlarken acelecilikten dolayı bir takım düzensizliklerin ortaya çıkması mümkün olabilir. Dengenizi korumakta zorlanacağınız durumlarla karşı karşıya gelebilir, kendinizi kontrol edemeyebilirsiniz. Duygularınızı doğru zaman ve yerde dile getirmeye çalışmalısınız.

15 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Zihinsel olarak aktif olduğunuz günün yetmediğinden yakındığınız bu dönemde kendinizi organize etmeniz çok önemli. Yoğun trafiğinizden biraz olsun rahatlamak adına kısa seyahatler yapmaya yönelebilirsiniz. Sizi heyecanlandıran kişiler karşınıza çıkabilir ancak Venüs Retro olduğu için ilişki uzun sürmeyebilir.

15 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık):  Finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Büyük miktarda kredi almamaya veya yüksek harcamalarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz.  Aynı zamanda bugün eşyalarınızın çalınmasına karşı uyanık olmalısınız. Gruplar içerisinde olası tartışmalara karşı sakinliğinizi korumalısınız.

15 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Eşinizle aranızda çıkabilecek tartışmalarda küçük şeyleri çok büyüterek aranızdaki saygıyı zedelememelisiniz. Kariyeriniz için vermiş olduğunuz mücadelede duygusal davranıp hata yapmanız söz konusu olabilir.  Alıngan tavırlarınız karşı taraf açısından bezdirici olabilir.

15 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Kendinizi daha zinde hissedeceğiniz öğleden sonranızı yoğun işlerinizi düzene koymak ve organize etmek için ayırabilirsiniz. Sizi zorlayan iş arkadaşlarınıza karşı toleranslı davranmanız ve alıngan tutumlar sergilememeniz çok önemli. Bu sayede gününüzü kendinizi yıpratmadan geçirebilirsiniz.

15 Ocak Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Bugünü çocuklarınıza ayırarak onlarla güzel vakitler geçirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konularda sizi zorlayan problemlerle karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz. Bugünü sakin atlatmaya çalışmalı, gereksiz alınganlıklardan kendinizi men etmelisiniz. 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın