15 Nisan Günlük Burç Yorumları

154

15 Nisan Salı Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim. 

15 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Yapmış olduğunuz hatalar yüzünden kendinize kızgınlık duyuyorsunuz. Bu nedenle eşinize karşı hırçın davranıyor olabilirsiniz. Bu enerjiler altında mantıklı düşünmeniz zor olsa da buna gayret etmelisiniz.

15 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Sağlıklı ve formda olmak için beslenmenize son derece dikkat ediyorsunuz. İş ortamınızda sinirinizi bozan olaylarla mücadele etmeniz söz konusu. Sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız.

15 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Sevgilinizle aranızda geçen tartışmalar moralinizi fazlasıyla bozmuş olabilir. İlişkide saygıyı her zaman ön planda tutmalısınız. Kendinizi rahatlatmak adına sosyal aktivitelere, hobilerinize yönelebilirsiniz.

15 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ebeveynlerinizle aile bağlarınızın kuvvetlendiği bu süreçte, eş ya da aile üyelerinden birisi ile aranızdaki gerginlik hat safhaya çıkabilir. Konuşarak anlaşmanız zor olsa da içinizde sakladıklarınızı dile getirmeye çalışın.

15 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Yakın çevre, akrabalar ile ilgili vermiş olduğunuz mücadele bugün en üst noktasına çıkmış olabilir. Eğitim hayatında olanlar projelerinin fazlalığı sebebiyle bunalmış hissedebilirler. Bu dönemin geçici olduğunu bilerek sabırlı olmalısınız.

15 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Maddi kaynaklarınızla ilgili güvenliğinizi sarsıcı olaylar yaşamanız sizi gereksiz bir mücadelenin içine sokmuş olabilir. İnsanlara itimatınızı sarsan durumlar yaşamanız sabrınızı fazlasıyla zorladı. Moralinizi yüksek tutmaya çalışın.

15 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Doğanızda var olan başkalarına ayak uydurma çabanız eş ya da ortağınız tarafından sömürülüyor olabilir. Finansal kaynaklarınızın kısıtlanmış olması sizi büyük bir mücadelenin içerisine sokmuş görünüyor.

15 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Gizli öfke bilinçaltınızda hareketlenmeye hazır bir şekilde dururken sert ve gerilimli durumlarla daha aktif hale geçiyor. Gücünüzün elinizden alınmış olduğunuzu hissetmeniz ve bunla baş etmek zorunda olmanız söz konusu.

15 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Geleceğe dönük projelerde arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Sizinle uzlaşmakta zorlanan kişilerle mücadele etmeniz söz konusu. Kendinizi ispatlamak ve bir birey olduğunuzu göstermek çabasındasınız.

15 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Mesleki anlamda başarıya ulaşmak için büyük bir savaşın içerisine girerken bazı engellemelerle karşılaşmanız, işinizden soğumanıza neden olabilir. Yaptıklarınızın toplum önündeki duruşunuzu şekillendireceğini biliyorsunuz.

15 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Yüksek öğrenim hayatınızda büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz ve bunların altında bocalıyorsunuz. Disiplinli çalışarak sizi dalgalandıran olaylara karşı metanetli davranmalı, ne pahasına olursa olsun yükümlülüklerinizi yerine getirmelisiniz.

15 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Kendinizi her zamankinden daha fazla dinlediğiniz bir gündesiniz. Görünmeyenin arkasındakine olan merakınız sizi okült konulara itebilir. Hisseli paralarınızla ilgili verdiğiniz savaş bugün sizi oldukça yıpratabilir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu