15 Mart Günlük Burç Yorumları

135

15 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

15 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Ağırlaşan çalışma koşullarınız sizi bunaltırken ofis içindeki arkadaşlarınızla ilişkilerinize son derece dikkat etmelisiniz. İşlerinizin yolunda gitmemesi, yaşadığınız engellemeler ve gecikmeler herşeyi bırakıp gitme isteğini içinizde uyandırabilir. Fazla detaycı davranmaktan kaçının.

15 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Bugün herşeyi bir kenara bırakarak hayatın keyifli yönlerinin tadını çıkarmalısınız. Sizi üzen ve hayat kalitenizi aşağı çeken duygu ve düşüncelerin esiri olmayın. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle birlikte olmanız ve onlarla güzel vakitler geçirmek size mutluluk verecektir.

15 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Gayrimenkul edinme konuları gündeminizde olabilir. Eğer böyle bir yatırım girişiminiz varsa Retro ve Dolunay zamanlarını dikkate almanızı tavsiye ederim. Ailenizle beraber yuvanızda vakit geçirmek, misafirlerinizi ağırlamak isteyebilirsiniz.

15 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Duygusal güvence ihtiyacınızı karşılamak için akrabalarınızla vakit geçirebilirsiniz. Şehir içinde geziler yapmak, kısa seyahatler ruhunuza iyi gelecek. Bilgi alışverişinin yoğun olacağı bu günde detaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

15 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Bütçenizi dengelemeniz sonrasında sıkıntı yaşamamanız açısından son derece önemli. Yeni başlangıçlar yapma arzusundaysanız Retro ve Dolunay’ı dikkate almanızı tavsiye ederim.

15 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Burcunuza geçen Ay kendinizi mercek altına almanıza neden olabilir. Kişisel anlamda yapacağınız yeni girişimler için uygun bir dönem değil. Bunları zihinsel boyutta projelendirmek, planlamak daha doğru olacaktır. Yeniay zamanında isteklerinizi hayatınıza geçirebilirsiniz.

15 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Yalnız kalmak ihtiyacı içerisinde olan ruhunuzu dinginleştirmek için sakin ve uzak mekanlara gitmek isteyebilirsiniz. Hayatınızla ilgili muhakemeler yapacağınız bir gündesiniz. Kendinize fazla eleştirel davranmamaya, olayları olduğu gibi kabul etmeye gayret edin.

15 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Hayatınızı masaya yatırarak detaylı bir şekilde gözden geçirdiğiniz bir gündesiniz. Gelecekle ilgili kafanızda yapmış olduğunuz planlar sizi gereksiz yere kuruntuya sürükleyebilir. Anı yaşamaya özen göstererek duygularınızın esiri olmamalısınız.

15 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Kariyerinize yönelik yapmış olduğunuz planlar gündeminizde olacak. Yeni bir iş görüşmesi yapmak ya da teklifleri değerlendirmek için uygun bir gün değildir. Olumlu sonuçlar almanızın zor olacağınızı bilmelisiniz. Sizi zorlayan üstlerinize karşı uzlaşmacı olun.

15 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Üstlendiğiniz görevlerin altından kalkmak için var gücünüzle savaşıyorsunuz. Planlı ve organize olmanız işlerinizi daha hızlı bir şekilde toparlamanıza neden olacak. Çalıştığınız alanlarda deneyimlerini paylaşarak size yol gösteren insanların desteğini alabilirsiniz.

15 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Ortaklaşa kazançlar, alacak verecek, kredi konularında beklentilerinizi yüksek tutmanız hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Öncelikle kendinize güvenmeli, başkalarından medet ummamayı denemelisiniz. Sizi zorlayan ortaklarınıza karşı toleranslı olmaya çalışın.

15 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart– 20 Mart): Bitiremediğiniz işlerinizi hafta sonuna sarkıtmanız sizi gereğinden fazla sinirli yapabilir. Detayların arasında kaybolmamanız ve çalışmalarınızı pratik halletmeniz son derece önemli. Eleştirilere tahammülsüz olmanız nedeniyle ilişkilerde gerilim yaşayabilirsiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu