14 Şubat Günlük Burç Yorumları

204

14 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 14 Şubat 2014 Gökyüzü; Aşk dolu bu güzel günde boş olan kalplerin mutluluk ile dolmasını diler, herkesin Sevgililer gününü kutlarım. Bu özel günde Ay’ın burçlar kuşağının aşk evini temsil eden Aslan burcunda ilerlemesi gerçekten çok manidar. Bu etkiler altında her zamankinden daha fazla ön planda olmamız, gösterişli  ve dikkat çekici olmamız mümkün. Kendimize olan güvenimiz bizi cüretkar yapabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Bu derece özgüveni yüksek tavırlar sergilememiz karşımızdaki kişi tarafından antipatik görünmemize neden olabilir.  İçimizde var olan yaşama sevinci, alacağımız can sıkıcı olayları bile aldırmamamıza neden olabilir. Bu arada eğlencenin dozunu da iyi ayarlamaya özen göstermeliyiz. Özellikle gece saat yarımdan sonra Aslan/Kova aksında meydana gelecek olan Dolunay duygusal dalgalanmalar yaşamamıza neden olabilir. İlerleyen saatlerde Ay/Satürn karesi keskinleşirken sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ihmal etmemeliyiz. Kendimizi tembellik moduna sokmamak son derece önemli. Rehavete kapılmamız işlerin birikmesine ve altından kalkamamamıza neden olacağı için disiplinli olmak şart. Arzu ettiklerimizin gerçekleşmemesi karşısında hayal kırıklığı yaşamamız mümkün. Akışta kalmalıyız.

 

14 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan):

Sosyalleşmek, aşkınızla doyasıya beraberliğinizi yaşamak için bir an önce işlerinizi halletmek istiyorsunuz. Sıkı tempoda çalışmanız aile ortamında huzursuzlukların çıkmasına neden olurken bugünü kimsenin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyeceksiniz. Paranızın hesabını yapmaya dikkat etmeli sonradan gereksiz faturalarla boğuşmaktan kendinizi uzak tutmalısınız

14 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) :  Evinizde yapmanız gereken işlerinizi bir an önce bitirerek bu özel günde sürpriz bir kutlama hazırlayarak, sevdikleriniz ile birlikte eşinize güzel bir sevgililer günü gecesi planlamak isteyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta aranızda gereksiz mevzuların açılması ve incir çekirdeğini doldurmayacak konularla gecenizi mahvetmenize izin vermemelisiniz.

14 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Günlük işlerinizi bir an önce bitirmek ve bu özel günde yakın çevreniz, kardeşleriniz yada komşularınız ile bir araya gelerek eşlerinize sürpriz bir sevgililer günü gecesi düzenlemek isteyebilirsiniz. Üniversite hayatında olanlar derslerinin yoğunluğunu altında bocalarken  bir yandan da bu özel günün keyfini çıkarmak üzere planlar yaparken stres altında kalabilirler.

14 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Paranızı dengeli kullanmakta zorlandığınız bir gündesiniz. Artan masraflarla birlikte ödemek zorunda olduğunuz faturalar sizi zorlarken bu özel günde aşkınızla beraber geçireceğiniz romantik gece için hazırlık yapmak isteyeceksiniz. Gecenin sonunda gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız.

14 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Bu güzel ve özel günde güzelleşmek için bakım salonlarında vaktinizi geçirebilir, alışveriş yaparak kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Aile hayatında artan sorumluluklar yada ebeveynle ilgili yaşanan sıkıntılar sürerken, bugün herşeyi bir kenara koyarak akşam için hazırlanmak isteğindesiniz. Gün içinde ofis içinde yaşanacak olaylar stres altına girmenize neden olabilir. Akışta olmaya çalışın.

14 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Bu özel günde yoğun tutkulu yaşadığınız ilişkide pürüzler yaşamanız söz konusu. Kendinizi herşeyden soyutlayarak bir başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Geçmişi sorgulamak yerine geleceğe ait planlar yapmalısınız. Düşüncelerinizin esiri olmamalı, akışta olmaya çalışmalısınız. Gereksiz yere büyüttüğünüz olaylar zihninizin size yaptığı bir oyun olduğunu bilmelisiniz.

14 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Sosyalleşmek ve dostlarınızla birlikte olmak  isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yarınlarınız için yapacağınız planlarda onların desteğini almanız mümkün. Bu özel günde sürpriz bir organizasyon yaparak sevgilinize  hoş bir parti düzenleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; finansal anlamda kontrollü davranmak olacaktır.

14 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Bu güzel ve özel günde bile iş düşünmekten kendinizi alamayabilirsiniz. Kariyerinizde yükselmek adına yapmakta olduğunuz işlerin yoğunluğu altında ezilmemeye dikkat etmeli, sevdiklerinize vakit ayırmaya çalışmalısınız. Pojelerinizi bir kenara bırakarak eşinizle birlikte güzel bir gece için hazırlanmayı tercih etmelisiniz.

14 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Uluslararası bağlantılı işler, yabancılarla yapılan çalışmalar yada akademik alanda boy göstermeniz sizi bu özel günden soyutlamamalı. Bir an önce işinizi bitirmeli ve özel yemek için hazırlanmalısınız . Sizin için düzenlenen süprizlerle dolu bir gündesiniz. Gereksiz tartışmalardan kaçınmaya özen gösterin.

14 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Yarınlarınızı inşa ettiğiniz bu dönemde, finansal konularda kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Bugüne özel herşeyi bir kenara bırakarak aşkınızın tadını çıkarmalı ve başbaşa geçireceğiniz saatler için hazırlanmalısınız . İlerleyen saatlerde gruplar içinde boy göstermeniz mümkün. Gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız.

14 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): Ortaklaşa yapılan işler, kariyere yönelik çalışmalar gündeminizi işgal ediyor. Yoğunsunuz. Ama size ihtiyacı olan eşinize de vakit ayırmalısınız. Bu özel sevgililer gününde istanbul dışında kısa bir tatil yapmak size iyi gelecektir. Başbaşa geçirilen bu romantik günün sonunda gereksiz tartışmalardan kendinizi uzak tutmalısınız. Lüzumsuz kaprisler, kıskançlıklar ilişkinizi yıpratabilir.

14 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Zaruri olarak yapmak zorunda olduğunuz işlerin fazlalığı sizi yorarken, bugüne özel herşeyi bir kenara bırakarak sevgilinizle romantik bir gece geçirmek için hazırlanmalısınız. Vizyonunuzun artması ile birlikte hayata artık daha farklı bakıyorsunuz. Aynı frekansta olduğunuz sevgilinizle birlikte aşkınızın tadını çıkarmalısınız. Aranızda gelişebilecek söz atışmaların dozunu kaçırmamalısınız. İlişkinizin dengesini bozmamak adına toleranslı davranmalısınız

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın