14 Ocak Günlük Burç Yorumları

170

14 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

14 Ocak Salı 2014 Gökyüzü; Ay Pazartesi gecesi saat 02:20’de Yengeç Burcu’na geçerek boşluktan çıkıyor. Ay Yengeç’te iken duygusal güven ihtiyacımız fazladır, kendimizi duyarlı, hassas, kırılgan, alıngan hissederiz. Aileye karşı bağlılık duygularımızda artış gözlemleriz. Ay Yengeç’te olduğu zaman duygularımızı daha kolay ifade eder, empati yapmakta zorlanmayız. Anaç tarafımız ortaya çıkacağı için sevdiklerimizi daha fazla koruma içgüdüsü ile dolu oluruz.

14 Ocak’ta İlk açısını Neptün ile yapan Yengeç Burcu’ndaki Ay duygusal anlamda hassaslaşmamıza neden olurken, fedakarlık temalarını ön plana çıkartarak bizleri yardımlaşmaya yöneltecek. Daha sonra Ay Uranüs ile sert açı yaparak olaylar karşısında sakinliğimizi korumakta zorlanacağımızı, ani ve tepkisel davranabileceğimizi göstermekte. Kararsızlık ve şaşkınlık duygularına kapılabiliriz. Akşam üstü saatlerinde Ay’ın Plüton ile 180 derecelik açı yapmasıyla karşımızdaki insanlarla zıtlaşabilir, maniple, tartışma yaşayarak duygusal olarak kendimizi baskı altında hissedebiliriz. İçsel çekişmeler söz konusu olabileceği için bu etkinin geçici olduğunu bilerek sakin olmaya çalışmalıyız.

14 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Manevi yönde güçlenmek için bugün kendinize vakit ayırarak iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Bu şekilde farkındalığınızı arttırmanız mümkün olabilir. Sezgileriniz yüksek olacağı için işinizle alakalı ortaklaşa yapılan önemli atılımlarda hislerinize güvenin.

14 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Eğitim hayatı içerisinde olanlar için fikir alışverişinin yüksek olacağı ve arkadaşlardan destek alınacak bir gün. Önsezilerinizin yüksek olması sebebiyle yabancılarla yapılan işlerinizde hislerinize güvenerek hareket edebilirsiniz.

14 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Finansal anlamda fikirleriniz yoğunlaşırken kariyerinize yönelik yapacağınız atılımlarda önsezilerinizin yüksek olması sebebiyle hislerinize güvenerek hareket edebilirsiniz. İş hayatınızda gelişmenize yardım edecek etkiler altında olacaksınız.

14 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Ay Burcu’nuzda ilerlerken kendinizi son derece hassas ve duygusal hissedebilir, çocuklarınızla ilgilenmek, onları koruyup kollamak her zamankinden daha fazla sizi mutlu edebilir. Yakın çevre, akraba ziyaretleri ile duygusal güvence ihtiyacınızı tatmin edebilirsiniz.

14 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Duygusal anlamda kendinizi endişe ve kuruntu içinde bırakmak  yerine, iç dünyanıza yönelerek korkularınızla yüzleşebilirsiniz. Önsezilerinizin yüksekliği sebebiyle hislerinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Kendinizi olumlu yönde motive ederek moralinizi yükseltin.

14 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Arkadaşlar ve gruplar içerisinde yer alarak duygusal anlamda güven ihtiyacınızı tatmin edebilirsiniz. Fedakarlık temalarının ön planda olması sizi hassaslaştırırken, gelecekle ilgili yapmak istediklerinizi hayata geçirmek üzere adımlar atabilirsiniz.

14 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): İşinizle alakalı karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken artan önsezilerinize güvenerek hareket edebilirsiniz. Özellikle ortaklaşa kazançlar açısından gelişime açık bir gün olduğu için meydana gelebilecek olayları değerlendirmek açısından olumlu bir gündesiniz.

14 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım):  Uzaktaki akrabalarınızla kuracağınız kontaklar duygusal anlamda sizi tatmin ederken, onlara elinizin uzanamaması, yanlarında olamamanız içsel anlamda huzursuz edebilir. Eşiniz ile konularda gelişime açık bir gün olduğu için sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

14 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): İçsel anlamda korkularınızla yüzleştiğiniz bu süreçte bu günü kendinize ayırarak sizi huzursuz eden konulara eğilebilir, onları çözmek için adımlar atabilirsiniz. Günlük hayatınızda sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu.  Finansal anlamda atacağınız adımlarda hislerinize güvenin.

14 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak): Eşiniz ile birlikte olmaktan aldığınız haz ile duygusal anlamda kendinizi güvende hissedebilir, yakın çevreniz, kardeşlerinizle vakit geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili tatmin edici gelişmeler yaşamanız mümkün. Kısa seyahatler gündeme gelebilir.

14 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat):  İş ortamında ekip halinde yapılan işlerden aldığınız tatminin yüksek olduğu bir gün. Duygusal anlamda iş arkadaşlarınızla birbirinize verdiğiniz destekle kendinizi değerli hissedebilirsiniz. Ailenizle güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

14 Ocak Balık ve Yükselen Balık (114 Şubat – 20 Mart): Aşk hayatınızdaki birlikteliğinizde duygusal anlamda kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Eğitimle ilgili alanda kendinizi geliştirmek için work-shoplara katılabilirsiniz.  Ortaklaşa yapılan işlerde şans sizden yana olacak.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun.

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın