14 Nisan Günlük Burç Yorumları

191

14 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

14 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Uzun süreli bağlılık gerektiren işlere imza atmış olmanız sizi bir takım mücadelelerin içine sokmuş olabilir. İlişkiler ön plana çıkarken adli davalar, mahkemeler, hukuksal konularda sorunlarla baş etmek durumunda kalabilirsiniz.

14 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Aşkınızla ilgili fikirlerinizi bilinçaltına gizleyerek söze dökmemek içinizde bunların birikmesine neden oluyor. Rahatlamanız açısından partnerinizle karşılıklı konuşmalı ve içinde olduğunuz duruma netlik kazandırmalısınız.

14 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Geleceğinize yönelik planlar yapmak isteyeceğiniz bu süreçte dostlarınızdan destek bulabilme ümidindesiniz. Bazı dost bildiklerinizin gerçek yüzünü görerek şaşkınlığa düşebilirsiniz.

14 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Kariyer planlarınızı gözden geçireceğiniz bir süreçtesiniz. Farklı pozisyonlarda görev almak isterken başarınızın değerlendirilmemesi sizi fazlasıyla sıkıntıya düşürebilir.

14 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Sizden farklı düşünen kişilerle fikir alışverişi yaparak geleceğinize dair aydınlanma yaşayabilirsiniz. Kendi inançlarınızı karşı tarafa empoze edici bir tutum sergilemeniz tepki almanıza neden olabilir.

14 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Sahip olduğunuz ortaklaşa kaynaklarınızı idare edebilme ve bunları kullanma arzunuzu gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu durum manevi anlamda sizi sıkabilir. Takıntılı düşünce ve davranışlarınızı dizginleşmeye çalışmalısınız.

14 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Evlilik ve ortaklık konularının altının çizildiği bu günde konuşarak anlaşmada zorlanacağınız durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız durumlarda soğukkanlılığınızı elden bırakmamalısınız.

14 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Sizi ara ara rahatsız eden, ihmal ettiğiniz sağlık meselelerini ele alarak gereken tetkikleri yaptırmalısınız. İşinizle ilgili değişik alternatif çözümlere yönelerek daha pratik çıkış yolları bulmanız söz konusu.

14 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Sevgiliniz, çocuklarınızla ilgili konularda her zamankinden daha fazla ilgilenmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Spekülasyonla ilgili işleri olanlar zihinlerini daha çok kullanacakları vakalarla karşılaşabilirler.

14 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Aile fertlerinizle düşüncelerinizi daha rahat ifade etme ve aranızdaki sorunları konuşarak halletme yoluna gitmeyi tercih edeceksiniz. Ebeveynlerinizle ilgili mesuliyetlerinizin artacağı bir süreçtesiniz.

14 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Yakın çevreniz, kardeşlerinizin size her zamankinden daha çok ihtiyaç duyacakları bir süreçtesiniz. Gereksiz tartışmalar canınızı sıkabilir. Uyumlu ve uzlaşmacı olmaya önem vermelisiniz.

14 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Parayı kullanmak ile ilgili becerilerinizin arttığı bir süreçtesiniz. Finansal anlamda hangi yola gireceğinizi hislerinizi kullanarak belirleyebilirsiniz. Kendi değerinizi sorgulayacağınız bu dönemde abartıya kaçmamaya dikkat edin.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu