14 Mart Günlük Burç Yorumları

213

14 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

14 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkartacak çalışmalar yapmak üzere içinizde güçlü bir motivasyon hissedeceksiniz. İlişkilerinizde fazla ön planda olmak ve duygularınızı açıkça ifade etmek arzusundasınız. Çocuklarınıza vakit ayırmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak size huzur verecek.

14 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Ailenizle vakit geçirmek ve onların ihtiyaçları ile ilgilenmek gündeminizde. Yuvanızdaki huzurun devamı için olayları gereğinden fazla büyütmemeye dikkat etmelisiniz. Eleştiriye tahammülsüz olan aile üyelerinden tepki alabilirsiniz, konuşmalarınıza özen göstermelisiniz.

14 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Yakın çevrenizle ilişkilerinizin yoğunlaştığı, duygusal anlamda paylaşımların arttığı bir gündesiniz. Onların ihtiyaçlarına el uzatmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinize özeleştiri yapmadan önce sizi bu düşüncelere iten kişinin hayatınızdaki yerini sorgulayın.

14 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Kazançlarınızı arttırmaya yönelik yapmış olduğunuz anlaşmalarda kafanızı kurcalayan durumlar söz konusu olabilir. Duygusal açıdan kendinizi huzurlu hissetmeniz finansal açıdan rahat olmanıza bağlı olduğu için yatırımlarınızı yaparken dikkatli olmalısınız.

14 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Kişisel anlamda vermiş olduğunuz kararlar eşiniz tarafından tepki almanıza neden olabilir. Bu sebepten dolayı yapacağınız her türlü yeni başlangıçta karşı tarafın fikrini almaya dikkat etmelisiniz. Gruplar içerisinde duygularınızı dile getirirken temkinli olun.

14 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Geçmiş zamanlarda attığınız adımların sonuçlarını almaktasınız. Olayları bakış açınıza göre yorumladığınız için sizi yıpratacak düşüncelerden uzak durmanızda fayda var. Kendinize vakit ayırarak geçmişten getirdiğiniz, ruhunuzdaki yaraları sarmaya çalışmalısınız.

14 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Gruplar içerisinde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlerin boşa gitmemesi motivasyonunuzu yükseltirken fikirlerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Önemli insanlarla bir arada olabileceğiniz bugünde onların desteğini kazanabilirsiniz.

14 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Sorumluluklarınızın artması ile birlikte ebeveynlerinize ait konular gündeminizde olmaya devam ediyor. Onlara zaman ayırmakta zorlanmanız sizi strese sokarken planlı hareket etmeniz son derece önemli. Değişen iş koşulları ile birlikte sürpriz gelişmelere açık olmalısınız.

14 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Eğitim konularında aktif görev yapıyorsanız bugün oldukça hareketli olacak. Yapacağınız zor işlerin altından kalkmanız mümkün. Size verilen tavsiyeleri dinlerseniz çalışmalarınızı daha kolay yoluna koyabilirsiniz. Ancak bu fikirleri veren kişilerin bilirkişi olmasına önem verin.

14 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Yaşamış olduklarınız sizde derin izler bırakırken geçmişe sünger çekerek yeni hayatınıza adapte olmaya çalışmalısınız. Yaşamınızdaki çıkıntıları törpülemek sizin doğru kararlar almanızla orantılı olduğu için atacağınız adımlara dikkat edin. Dost görünen düşmanlar çok yakınınızda olabilir.

14 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat):  İkili ilişkilerinizde son derece temkinli davranmanız gereken bir gündesiniz. Fikirlerinizi dile getirirken net ve açık olmaya özen gösterin. Çocuklarınızla ilgili yaşamış olduğunuz endişeler eşiniz tarafından tepki almanıza neden olabilir. Olaylara gerçekçi yaklaşmalısınız.

14 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart – 20 Mart): İşinizle alakalı konularda destek göreceğiniz bir gündesiniz. Ekipçe yapılan çalışmalarla görevlerinizi kolaylıkla tamamlamanız söz konusu. Olası problemler karşısında uygun bir dille düşüncelerinizi dile getirmelisiniz. Eşiniz ile ilgili  yuvaya ait konularda dengeyi korumalısınız.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu