13 Şubat Günlük Burç Yorumları

177

13 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 13 Şubat 2014 Gökyüzü; Aslan Burcunda ilerlemeye başlayan Ay yaratıcı yönümüzü ortaya koymaya başlayacak. Her zamankinden daha fazla kendimizi ortaya koymak isteyebilir, gösterişli ortamlarda bulunmaktan hoşlanabiliriz. Dikkat etmemiz gereken en önemli nokta lütüfkar, kendini beğenmiş ve kibirli tavırlardan uzak durmaktır. Bu enerjiler altında çocuklar ile daha fazla vakit geçirmekten hoşlanabilir ya da kendimizi çocuklaştırarak birtakım etkinliklere katılabiliriz. Ay/Uranüs olumlu açısı coşkulu, hevesli ve dinamik enerjileriyle bizi canlandırırken etrafımızdaki insanları da harekete geçirebiliriz. Günün en önemli olayı geri giden Merkür’ün Kova burcuna girmesi olacak. Yarınlarımıza yönelik işlerimizde geçmişe ait konuları gözden geçirebiliriz. Teknoloji hayatımızda daha fazla yer alabilir. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapılmamalıdır.

13 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıran ve enerjinizi yükselten olaylarla karşılaşacağınız bugünde her türlü sürprize hazırlıklı olmalısınız. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkartacak faaliyetlerde bulunmak sizi sakinleştirecektir. Borsa ve spekülasyon tarzı konulardaki girişimlerinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz.

13 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Aile hayatında sizi heyecanlandıran ve enerjinizi yükselten olaylarla karşılaşacağınız bugünde her türlü sürprize hazırlıklı olmalısınız. Özellikle kariyerinize yönelik çalışmalarınızda disiplinli olmanız son derece önemli. Eğitim hayatında vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını alacaksınız.

13 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Yakın çevre, kardeşler ile ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yurtdışındaki akrabalarınızla yapacağınız konuşmalarda sizi sevindiren olaylar gündeme gelebilir. Finansal anlamda sıkışıklıklar devam ederken gerçeklerden uzaklaşmamaya dikkat etmelisiniz.

13 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Yeteneklerinizi kullanarak yapmış olduğunuz kariyerinize yönelik çalışmalardan kazançlar elde edebilirsiniz. Bunların mutluluğunu ve heyecanını yaşabilirsiniz. Finansal anlamda sıkışık olduğunuz bu dönemin geçeceğini, önümüzdeki ayın daha rahatlatıcı olacağını bilin.

13 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos):  Kendinizi her zamankinden daha fazla ortaya koymak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Doğanızda var olan özgüveni dengelemeye çalışmalı ve etrafınızdaki insanlara hükmedici davranmamaya özen göstermelisiniz. Özellikle eş ya da ortaklarla alakalı sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

13 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Ruhsal yönden gelişime açık olduğunuz bugün herkesten uzaklaşarak tek başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız rahatlatıcı tekniklerle hayatınızdaki problemleri bir süreliğine askıya alabilirsiniz. Önemli olan içsel gözlem yaparak hatalarınızla yüzleşmek olmalıdır.

13 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Aşk hayatınızla ilgili ya da çocuklarınızla ilgili konularda sizi heyecanlandıran konular söz konusu olabilir. Kendinizi her zamankinden daha dinamik hissedebilirsiniz. Özelikle sosyal çevre içerisinde bulunmaktan keyif alacağınız bugün evde oturmak yerine dostlarınızla beraber olmak sizi mutlu edecek.

13 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım):  Evinizin içinde yapmak isteyeceğiniz değişiklikler söz konusu olabilir. Aile üyeleriyle alakalı ya da ebeveyinlerinizle ilgili konularda sizi heyecanlandıran, mutlu eden olaylar gündeme gelebilir. Kariyerinize yönelik yapış olduğunuz çabaların karşılığını alacağınızı bilmelisiniz.

13 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Yakın çevre, akrabalar ve kardeşlerle ilişkilerinizin yoğunlaştığı bugünlerde onlarla ilgili alacağınız haberler sizi mutlu edebilir. Özellikle aşk hayatınızda sizi heyecanlandıran durumlar söz konusu olabilir. Sosyalleşerek yeni ortamlarda boy göstererek bu günün keyfini çıkartmalısınız.

13 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Finansal konularda harekete geçmenize neden olan kaynaklara ulaşmanız söz konusu olabilir. Yapacağını her türlü kariyere yönelik atılımlardan kazanç sağlamanız mümkün görünüyor. Ev içinde yapacağınız değişiklikler ya da masraflar için harcanan paralar gündeme gelebilir.

13 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat):  Eş ya da ortaklarınızla alakalı konularda sizi heyecanlandıran mevzular gündeme gelebilir. Özellikle kendinizle alakalı atmış olduğunuz adımların sonuçlarını almaya başlayacaksınız. Eğitim hayatında kullanacağınız farklı teknikler işinizi kolaylaştırırken, teknolojiden faydalanmanız daha hızlı yol almanıza neden olacak.

13 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart): Gündelik hayat içerisinde kendinize her zamankinden daha fazla ortaya koymak durumunda kalabilirsiniz. Ofis içerisindeki arkadaşlarınızla alakalı sizi heyecanlandıran konular gündeme gelebilir. Özellikle içsel anlamda kendinizi sorguladığınız bu dönemde hatalarınızı farketmeniz mümkün görünüyor.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın