13 Ocak Günlük Burç Yorumları

138

13 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

13 Ocak 2014 Gökyüzü; Ay İkizler Burcu’nda ilerlemeye devam ederken Merkür’ün Kova Burcu’ndaki seyri başlamış bulunmakta. Pazar akşamı 23:32’den  Salı gecesi 02:20’ye kadar Ay Boşluğa düşecek. Bu süreç zarfında önemli başlangıçlara girişmemenizi, yapmakta zorlandığınız işlere yönelmenizi tavsiye ederim. Retro Jüpiter’in Mars ile kare açısı bize sabırsızlık ve huzursuzluk verirken, istikrarsız hareket etmemize neden olabilir. Adımlarımızı atarken temkinli olmadan, düşünmeden hareket etmemeliyiz. Cesaret veren bu açıyı olumlu kullanmak için mantıklı davranmak ve güveneceğiniz kişilerden destek almak son derece önemli.

13 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Ortaklarınızla birlikte yapacağınız önemli görüşmeler ve size gelecek vaat edecek anlaşmaların gündeme gelmesi söz konusu. Karar verirken aceleci davranmamalı, Venüs’ün Retro’sunu göz önüne almalısınız.

13 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Parasal anlamda kendinizi yatırım yapacağınız ve kariyerinizde size önemli dönüşümler getirecek konuşmalar, anlaşmalar, yazışmalar söz konusu. Venüs Retro’sunu göz önünde bulundurarak dikkatli olmalısınız. Yapacağınız kısa iş seyahatlerinden yeni bilgiler alarak dönebilirsiniz.

13 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Bugünü yurtdışı bağlantılı işlerinize yönlendirerek olması zor gibi görünen kontaklar, anlaşmalar yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yapacağınız her türlü ortaklaşa konularda işlerde Venüs Retro’sunu dikkate almalısınız.

13 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Bugün kendi iç dünyanızda gözlem yaparak sosyallikten uzaklaşabilir, sipirütel konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Meditasyon yaparak ruhsal anlamda sizi zorlayan konulardan uzaklaşarak kendinizi rahatlatabilirsiniz.

13 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos):  Sosyal çevrenizle bir araya gelerek çeşitli aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Parasal anlamda belirsizlikler söz konusu olabilir. Bu günlerde riskli yatırımlara adım atmamalı, Venüs Retro’sunu dikkate almalısınız.

13 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Aşk hayatınızla ilgili konularda ilişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bu günlerde geçmişe ait konular gündeme gelebilir. Düşüncesizce hareket etmeniz karşı tarafın kalbini kırabilir. Venüs Retro’sunu dikkate almalısınız.

13 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Çocuklarınızla ilgili konularda bazı kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Onlar için yapacağınız her türlü atılımda dikkatli olmalı, gereksiz risklerden uzak durmalısınız. Yuva içindeki gerilimi yükseltmemek adına sakin kalın. Venüs Retro’sunu dikkate almalısınız.

13 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Yakın çevrenizle sosyalliğin arttığı bu günlerde düşüncelerinizi paylaşırken olası yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Önemli anlaşmalar, görüşmeler yapmak Venüs Retrosu sebebiyle uygun değildir.

13 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Parasal anlamda yapacağınız riskli girişimlerden uzak durmanız sizin açınızdan olumlu olacaktır. Fırsat gibi görünen teklifler sonrasında canınızı sıkabilir. Venüs Retrosu sebebiyle her türlü paylaşımda temkinli olmanızda fayda var.

13 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : İlişkilerinizi gözden geçireceğiniz bu günde gerekli duygusal güvenceyi partnerinizden almanız zor olabilir. Kendinizi kontrol etmeli, ani çıkışlar yaparak gereksiz çekişmelere girmemelisiniz. Venüs Retrosu’nu dikkate almalısınız.

13 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat): Çalışma ortamınızda iş arkadaşlarınızla yapacağınız toplantılarda orjinal fikirler ortaya koyabilir ve üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Önemli görüşmeler gündeme gelebilir. Her türlü anlaşma, sözleşmeyi Venüs Retro’su sebebiyle dikkatlice incelemelisiniz.

13 Ocak Balık ve Yükselen Balık (12 Şubat – 20 Mart): Ortağınız ile ilgili konularda bir takım kararlar alabilirsiniz. Kariyerinize yönelik yapacağınız yatırımlarınızda risk almamaya önem vermeli, Venüs Retrosu’nu dikkate almalısınız. Ekip halinde yapmış olduğunuz işlerde çıkabilecek problemlere fazla tepkisel olmamalısınız.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın