13 Nisan Günlük Burç Yorumları

160

13 Nisan Pazar Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

13 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Ev içinde artan stres sizi gereğinden fazla yorabilir. İş hayatınızda değişen koşullarla mücadele etmek fazlasıyla efor sarf etmenize neden oluyor. Eğitim hayatında olanlar için rahatlatıcı bir süreç.

13 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Gün içinde yapılan kısa yollarda gereğinden fazla vakit geçirmeniz bedensel ve zihinsel anlamda yorulmanıza neden oluyor. Ebeveynlerinizin yükünü sırtlamanız ve hayatınızdaki diğer meşguliyetler arasında koşuşturmanız bir süre daha devam edecek.

13 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Ustalaşmak adına sarf etmiş olduğunuz efor sizin çok büyük sorumlulukların altına girmenize sebep oldu. Kendinize olan inancınızı yitirmemeli, görevlerinizi yerine getirmekte bir an bile tereddüt etmemelisiniz.

13 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Kendi şansınızı yaratmış olduğunuz bu süreçte felsefenizin ve inançlarınızın değişmesi söz konusu. Yapınızda var olan anaçlık duygusunu karşı tarafı farzla kıskaçlarınızla sıkmadan, kontrollü bir şekilde tatmin etmeye çalışmalısınız.

13 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Yaşadığınız tecrübeler hayatı sorgulamanıza neden oluyor. Dünyanın kendi etrafınızda dönmediğini fark ettirecek olaylar yaşamanız, egonuzu törpülemenize imkan verecektir.

13 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Zor geçen birkaç haftanın sonunda derin bir nefes alarak bazı olayların çözüme kavuştuğunu görebileceksiniz. Anlaşma yaptığınız kişilerin gerçek yüzünü görmeniz saflığınızı törpülemeye yardımcı olacak.

13 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Huzur ve dinginliğe en çok ihtiyaç duyduğunuz bu süreçte, dengenizi bozacak karşıt fikirlerle savaşmanız söz konusu. İlişkilerde barışçıl yapınızı kontrollü bir şekilde kullanmanız gerektiğini, kendinizi ezdirmemenin önemini kavrıyorsunuz.

13 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Ahlaki değerlerinize uymayan kişilerle muhatap olduğunuz bu süreçte farklı görüşlerle yüzleşmeniz hayata bakış açınızı genişletirken bir yandan da sorgulamanıza neden oluyor. Çocuğunuzdan aldığınız haberlerle mutlu olacaksınız.

13 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Hayatınız için çok önemli olan bir görevi yerine getirmeniz size yepyeni olanakların kapısını açacak. Bu süreçteki kısıtlanmalar ve bir takım gerçeklerle yüzleşmenizin sizi güçlendirdiğini ve hayata hazırladığını bilmelisiniz.

13 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Ev ve iş hayatınızı dengelemekte zorlanmanız aile üyelerinden tepki almanıza neden oluyor. Sorumluluklarınızın fazlasıyla bilincinde davranarak iki tarafı da ihmal etmemeye önem vermelisiniz.

13 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Parasal konularda yatırımlarınızı hangi alana yönlendireceğinizi bilememeniz söz konusu. Karar aşamasında bilirkişilerden destek almayı ihmal etmemelisiniz. Çalışmalarınızı internet üzerinden paylaşmayı düşünerek bu yönde girişimlerde bulunabilirsiniz.

13 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Aşk hayatınızda fazlasıyla fedakarlık yapmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Beklentilerinizi fazla yüksek tutmazsanız daha az hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aşkınızın keyfini çıkardığınız günlerdesiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu