13 Mart Günlük Burç Yorumları

116

13 Mart Perşembe Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

13 Mart Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Romantik ilişkilere yelken açmak isteği içindesiniz. Yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak uğraşılardan keyif almanız söz konusu. Sosyal aktivitelerinizi arttırarak çocuklarınızın keyif aldığı hobilere yönelebilirsiniz.

13 Mart Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) : Bugünü evinizde vakit geçirerek yapmanız gereken işlere ayırma isteği içindesiniz. Ebeveynlerinizle beraber onların ihtiyaçlarını karşılamak vaktinizi fazlasıyla alabilir. İçsel bir analiz yaparak yönünüzü tayin etme isteğindesiniz.

13 Mart İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Yakın çevreniz, akrabalarınız, kardeşlerinizle birlikte olarak kendinizi ilgi odağı yapacağınız bir gündesiniz. Paylaştığınız konularla dikkatleri üstünüze çekeceksiniz. Vereceğiniz kararlarda egonuza yenik düşmemelisiniz.

13 Mart Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Kişisel kaynaklarınızla ilgili konularda gel gitler yaşayabilir, paranızı yönlendireceğiniz alanlarda hangi tarafa gideceğinizi bilemeyebilirsiniz. Karşınıza fırsat olarak çıkan her teklife olumlu yaklaşmak gelecekte problem yaşamanıza neden olabilir.

13 Mart Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Burcunuzda ilerleyen Ay kişisel anlamda attığınız adımlarda kararlı olmanız gerektiğini göstermekte. Fiziksel görünümünüzde değişiklik yapma arzunuz yoğun olacağı için bugünü kendinize vakit ayırarak geçirmek isteği içindesiniz.

13 Mart Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Arkanızdan dönen dolaplarla yüzleşmek size ağır gelse de gerçekleri görme zamanı geldi de geçiyor. Kendinize eziyet etmeyi bırakıp ileriye bakmalısınız. Ev içinde üstlenmeniz gereken sorumluluklardan kaçmanız sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

13 Mart Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Sosyal çevrenizle birlikte güzel vakitler geçireceğiniz bir gündesiniz. Sürekli hayatın dengesini yakalama çabanız sizi gereğinden fazla yoruyor. Kendinize fazla yüklenmekten kaçınmalı, olayları akışına bırakmaya çalışmalısınız.

13 Mart Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Eviniz ve işiniz arasında kurmanız gereken dengeyi bir türlü becerememeniz sizi ruhsal anlamda sıkıntıya sokuyor. Hayatınızdaki öncelikleri iyi planlanlamalı, kendinizi fazla kasmamalısınız. Aksi taktirde sağlığınız bozulabilir.

13 Mart Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aile yaşantınız içerisinde yaşadığınız kaos sizi içten içe hırpalıyor olabilir. Olayları farklı yönden algılamaya çalışmalı, gereksiz yere kendinizi sıkmamalısınız. Yurt dışı bağlantılı işlerden gelecek destekle parasal anlamda yaşadığınız sıkıntınızı çözebilirsiniz.

13 Mart Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Başkaları ile ortaklaşa yapmış olduğunuz işlerden gelen kazançlarda dalgalanmalar yaşayabilir, isteklerinizi söylemekte zorlanabilirsiniz. Gereken tavrı koymalı, hakkınızı almaya çalışmalısınız. Ruhunuzu ısıtan aşkınız size güç vermeye devam edecek.

13 Mart Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat): İkili ilişkilerde fazla egosantrik davranmanız aranızdaki iplerin gerilmesine neden olabilir. Gereğinden fazla ilgi görme isteğinizin karşılanmamasından dolayı hırçınlaşabilirsiniz. Duygularınızı ifade ederken gereksiz yere gurur yapmamaya dikkat edin.

13 Mart Balık ve Yükselen Balık (20 Mart– 20 Mart): Ofis içindeki arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz işler üstleriniz tarafından taktirle karşılanabilir ve kendinizi önemli hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken mantıklı olmaya özen göstermelisiniz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu