12 Şubat Günlük Burç Yorumları

174

12 Şubat Günlük Burç Yorumları

 

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

 

12 Şubat 2014 Gökyüzü;  Yengeç burcunda ilerlemeye devam eden Ay duygusal ve hassas yönlerimizi harekete geçirerek ailevi konulara yönelmemize neden olacak. Korumacı ve anaç tarafımızı daha rahat kullanacağımız bu enerjiler altında bize ihtiyacı olan kişilere yardım elimizi uzatmamız mümkün. Ay/Uranüs ile olan sert açısı duygularımızı harekete geçirerek tepkisel davranışlar, vesvese, kuruntu, endişeli hareketler sergilememize neden olabilir. Ay/Jüpiter ile kavuşum yapacağı saatlerde duygularımızı dinginleştiren ve mutlu olmamıza neden olan haberler alabiliriz. Olayları büyütmeden ele almamıza ve konuşarak çözüm yollarına ulaşmamıza yardımcı olacak etkiler altında olacağız. Ay/Plüton açısı duygusal açıdan yoğun, derin değişim dönüşümlere neden olabilir. Yaşadıklarımızdan ders çıkarmak son derece önemli. Ay/Venüs açısı ilişkilerde kabullenici tarafımızı kullanmamıza yardımcı olurken töleranslı olmamıza destek olacak. Güneş/Satürn sert açısı sorumluluklarımızı yerine getirmemiz konusunda bizi zorlayacak gibi gözüküyor. Görevlerimizi yerine getirme konusunda tembellik yapmamalıyız. Ay akşam saat 20:50’de boşluğa girerek ertesi gün öğlene kadar yeni başlangıçlar yapmamalı ve rutin işlerimizi devam ettirmeye özen göstermeliyiz.

12 Şubat Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan): Aile üyelerinizle ilişkilerinizde esnek, töleranslı olmakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Özellikle finansal mevzular, eş ve ortaklarınıza ait konularda gerginlikler su yüzüne çıkabilir. Duygularınızı kontrol etmeli, fikir ayrılıklarında karşı tarafı alttan almaya özen göstermelisiniz. Artan mesuliyetlerinizin altından kalkabilecek gücü kendinizde buluyorsunuz.

12 Şubat Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs) :  İletişiminizin yoğun olduğu bugün yurtdışı bağlantılı yapacağınız görüşmelerde esnek davranmanızı zorlayacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda geçmişe ait konuların gündeme gelmesi duygusal anlamda gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. Olayları akışına bırakmalı, sorunları konuşarak çözme yolunu tercih etmelisiniz.

12 Şubat İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Parasal kaynaklarınızı arttırmak için yapmış olduğunuz anlaşmalarda birtakım aksaklıklar meydana gelebilir. Kariyerinizde hedeflediğiniz noktaya ilerlemekte sorunlar yaşamanız mümkün. Esnek davranmakta zorlanabilirsiniz. Olayları akışına bırakmalı, sorunları konuşarak çözme yolunu tercih etmelisiniz.

12 Şubat Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Burcunuzda ilerleyen Ay iç dünyanızda çalkantılar yaşamanıza neden olurken geçmişe ait olaylar zihninizi kurcalayabilir. Kardeşler, yakın çevre, akrabalarla ilgili konularda birtakım yolunda gitmeyen konular gündeme gelebilir. Esnek olmakta zorlanabilirsiniz. Olayları akışına bırakmalı, sorunları konuşarak çözme yolunu tercih etmelisiniz.

12 Şubat Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos):  Kontrolünüzün dışında gelişen olaylar karşısında sakinliğinizi korumakta zorlanacağınız bir gündesiniz. Gruplar içerisinde arkadaşlarınızla iletişimlerinizde birtakım problemler gündeme gelebilir. Finansal konularda alacağınız kararları iki kez düşünmeli ve şartları iyice incelemeden adım atmamalısınız.

12 Şubat Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül):  Aynı görüşü paylaştığınız insanlarla fikir ayrılıklarına düşebilir ve ortak bir noktada buluşamayabilirsiniz. Yaptığınız iç gözlemler sebebiyle canınızı gereğinden fazla sıkabilirsiniz. Kendinizi sevmeli ve hatalı gördüğünüz tavırlarınızı düzeltme yoluna gitmelisiniz.

12 Şubat Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim):  Kariyerinizle ilgili yapmış olduğunuz işlerde birtakım yolunda gitmeyen olaylar canınızı sıkabilir ve bilinçaltınızda baskı hissedebilirsiniz. Ortaklarınızla iletişimde zorlanacağınız bugünde olayları konuşarak çözmeye çalışmalı, esnek davranmaya özen göstermelisiniz. Gün içerisinde planlı hareket etmeli ve sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz.

12 Şubat Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım):  Eğitim hayatında tamamlamak istediğiniz projeler sizi baskı altına alırken kendinizi rahatlatmanın yollarını bulmalısınız. Hukuksal konularda birtakım yolunda gitmeyen olaylar içsel anlamda savaş vermenize neden olabilir. Kendinizi geliştirici ve yaratıcılığınızı ortaya çıkartıcı çalışmalar yapmalısınız.

12 Şubat Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık):  Ortaklaşa kazançlar, miras, banka kredisi vs.. konularında şartlarınızı zorlayan durumlarla mücadele etmeniz söz konusu. İçsel anlamda vermiş olduğunuz savaş sürerken yarınlarınızla ilgili kaygılarınız devam etmekte. Özellikle aşk hayatınızda istikrarsız giden ilişkinizi gözden geçirmeli ve bir karara varmalısınız.

12 Şubat Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) :  Ortaklarınızla ya da eşinizle ilgili konularda mücadele etmeniz gereken birtakım olaylar meydana gelebilir. Aranızdaki konuları masaya yatırarak konuşmayı denemelisiniz. Aksi taktirde biriken öfkenizi kontrol etmekte ve kendinizi sakinleştirmekte  zorlanabilirsiniz. Geleceğinizi inşa ettiğiniz bu günlerde kariyerinize yönelik çalışmalardan kazanç sağlamanız zor görünüyor.

12 Şubat Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Şubat):   İş hayatınızda düzeninizi bozan olaylar gündeme gelirken kendinize olan güvenizin sınanacağı bir gündesiniz. Yapabileceklerinizin üstünde sergileyeceğiniz yüksek performans içsel olarak siz yorarken başarmanın vermiş olduğu hazzı içinizde yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde üzerinize aldığınız sorumlulukların bilincinde ilerliyorsunuz.

12 Şubat Balık ve Yükselen Balık (20 Şubat – 20 Mart):  Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıran durumlar söz konusu olurken bir yandan yurtdışı bağlantılı işlerinizde yolunda gitmeyen olaylar duygusal anlamda sizi yıpratabilir. Kendinizi kontrol etmeye çalışmalı ve finansal açıdan gelişecek sürprizlere karşı hazırlıklı olmalısınız. Ufkunuzu genişletecek yolculuklar yapmak için maddi kaynaklarınızı planlı kullanmalısınız.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın