12 Ocak Günlük Burç Yorumları

164

12 Ocak Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

12 Ocak 2014 Gökyüzü; İkizler Burcunda ilerleyen Ay, ilk olumlu açısını Uranüs ile yapacak. Hızlı bir gün. Zaman su gibi akacak, gün bize yetmeyebilir. Aklınıza dahi gelmeyen hiç ummadığınız olaylara karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi hazırlamalısınız. Akşamüstü saatlerinde Ay/Mars olumlu açısı duygusal anlamda size cesaret verirken görüşlerinizi cesur bir şekilde savunabilir, çevrenizdekileri etkileyebilirsiniz.

12 Ocak Koç ve Yükselen Koç (21 Mart – 20 Nisan):  Geçirdiğiniz yoğun haftanın stresini üzerinizden atmak için şehir içinde kısa seyahatler yapmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüzü hissetmek için doğada vakit geçirebilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

12 Ocak Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs):  Birikimlerinizi genişletmek ve onları korumak için harcamalarınızı kısmalısınız. Ancak bu şekilde kendinizi güven altında hissedebilirsiniz. Sosyal çevre içerisinde ilişkilerinize dikkat etmelisiniz, duygusal anlamda yaralanmanız söz konusu olabilir.

12 Ocak İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran): Bugünü sizinle aynı düşünce yapısına sahip arkadaşlarınızla bir arada geçirebilir, dostluğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Yurtdışında yaşayan akrabalarınızla iletişim kurabilir, özlem giderebilirsiniz.

12 Ocak Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Geçmişe ait gizli kalmış konular aniden ortaya çıkarak keyfinizi kaçırabilir. Ortaya çıkan bu durumdan dolayı sıkıntıya düşmekten kendinizi alıkoymalısınız. Ailenizle vakit geçirerek onlardan alacağınız duygusal destekle bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

12 Ocak Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos):  Geleceğinizle ilgili yapmak istediklerinizi gerçekleştirmek için ortaya çıkan sürpriz gelişmeler sizi heyecanlandırabilir. Arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz. Hayal kırıklıkları yaşamamak adına beklentilerinizi çok yüksek tutmayın.

12 Ocak Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Aile içinde meydana gelebilecek ani gelişmeler, eşten kaynaklı yaşanan hayal kırıklıklarına karşı kendinizi güçlü tutmalısınız. Finansal anlamda sürpriz gelişmeler gündeme gelebilir. Üstlerinizle yaşamış olduğunuz sıkıntıları gereksiz yere gözünüzde büyütmeyin.

12 Ocak Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim):  Eğitim hayatında olanlar sürpriz fırsatlar yakalarken yapacakları her türlü çalışma, projelerde hata yapmamak adına son derece dikkatli olmalıdırlar. Yapacağınız işleri çabuk bitireceğiniz bir gündesiniz.

12 Ocak Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Aşk hayatınızla ilgili konularda ya da çocuklarınızla ilgili her türlü projede son derece temkinli olmalı, hayal kırıklığı yaşamamak adına dikkatli adım atmalısınız. Gün içerisinde sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

12 Ocak Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aile içinde yapmış olduğunuz fedakarlıklar bugünlerde size ağır gelebilir. Bu sebepten dolayı da eşinizle ilgili bir takım hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bekar olanlar aşk hayatında sürpriz gelişmeler yaşayabilir.

12 Ocak Oğlak ve Yükselen Oğlak (21 Aralık – 20 Ocak) : Bugünü ev içinde düzenlemeler yapmaya ayırmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız günlük rutin işleri çok hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Akraba ziyaretlerinde hayal kırıklığı yaşamamak adına temkinli olmalısınız.

12 Ocak Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 18 Şubat):  Bekar olanlar bu gün sevgilileri ile şehir içi turlara katılabilir, romantik vakitler geçirebilirler. Evli olanlar çocukları ile beraber akraba ziyaretlerine gitmeyi veya çeşitli aktivitelerde bulunmaya ayırabilirler. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

12 Ocak Balık ve Yükselen Balık (12 Şubat – 20 Mart): Evinizde misafirlerinizi ağırlamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Yapacağınız her türlü işin çok hızlı bir şekilde biteceğini bilmelisiniz. Evinizi güzelleştirmek için harcamalar yaparken aşırılığa kaçmamaya dikkat etmelisiniz.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

Sevgiyle Kalın