12 Nisan Günlük Burç Yorumları

244

12 Nisan Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

12 Nisan Koç ve Yükselen Koç (21 Nisan – 20 Nisan): Farkındalık yaşamanıza neden olan okült konular sizi derinden etkilerken hayata bambaşka açıdan bakma imkanı sağlıyor. Cesaret edemediğiniz konulara el atmanız, radikal kararlar almanız hayatınıza bir takım değişiklikler getiriyor.

12 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs): Yaşamış olduğunuz deneyimler size farklı hayat görüşlerini benimseme yetisini kazandırdı. Özellikle bugün aşk hayatınızda derin duygular paylaşacağınız saatler geçirebilirsiniz. Duygularınızın yükselmesi, beklentilerinizin artmasını kontrol etmelisiniz.

12 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran):  Sağlığınız ile ilgili vermiş olduğunuz mücadele bu ay olumlu sonuçların size geri dönmesi ile hafifleyecek. Maddi anlamda aradığınız desteğin size ulaşması rahatlamanıza neden olacak.

12 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç ( 22 Haziran-22 Temmuz): Çocuklarınız veya aşkınızla birlikte geçireceğiniz güzel anların hazzını duyabileceğiniz bir gündesiniz. Evinizde aldığınız sorumlulukların biraz hafiflemesi ruhen rahatlamanıza ve sosyal olmanıza imkan tanıyacak.

12 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos): Ailenizde olumlu havanın estiği, sıcak beraberliklerin yoğun yaşanacağı bir süreçtesiniz. Bu zamanın kıymetini bilerek vaktinizi onlarla geçirmeyi ihmal etmemelisiniz. Maddi konularda şansın sizden yana olması söz konusu.

12 Nisan Başak ve Yükselen Başak (24 Ağustos – 22 Eylül): Gerçekleri görmekte zorlanmanıza neden olan olayların yavaş yavaş görünür olduğu bu süreçte bunları kabullenme sürecine gireceksiniz. Özellikle aşk hayatınızda gereğinden fazla fedakarlık yapmanız bir takım kayıplar yaşamanıza neden oluyor.

12 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi (23 Eylül – 23 Ekim): Bilinçaltınızda gizli yatan konuların aktive olduğu bu uzun süreçte kendinizle yüzleşerek aydınlanma yaşayabilirsiniz. Çevresel şartlarınızda ve  ev yaşamınızdaki değişiklikler farklı yolların içinde kendinizi bulmanıza sebep oluyor.

12 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep (24 Ekim – 22 Kasım): Alışılagelmiş düşünce kalıplarından sıyrılmanız yakın çevreniz tarafından garip karşılanabilir. İnandığınız konularda yolunuza devam etmeniz gruplardan aldığınız destek sayesinde büyüyecek. Sahip olduğunuz bakış açısının genişlemesi söz konusu.

12 Nisan Yay ve Yükselen Yay (23 Kasım – 21 Aralık): Aşk hayatınızda geçmişte yaşadıklarınızın muhasebesini yapmaya devam ediyorsunuz. Hayatınızı düzene koymak için ileriye yönelik bazı planları kafanızdan geçiriyor, sahip olduğunuz değerleri arttırmak istiyorsunuz.

12 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak) : Radikal değişimler yaşadığınız bu süreçte kendinizi anlatmakta zorlandığınız kişilerle mücadele etmeniz söz konusu. Gruplar içerisinde geçmişe ait konular gündeme gelebilir ve sizi bir çok sorunla baş başa bırakabilir.

12 Nisan Kova ve Yükselen Kova (21 Ocak – 19 Nisan): Kariyer hayatınızda almış olduğunuz sorumlulukları büyük bir başarı ile yerine getirdiğiniz ve bunlardan kazanç sağladığınız bir gündesiniz. Özellikle ilişkilerde canlandırıcı enerjilere sahip bu günü sevdiğinizle vakit geçirerek değerlendirebilirsiniz.

12 Nisan Balık ve Yükselen Balık (20 Nisan -20 Nisan):  Yabancılar, yurtdışı bağlantılı işlerde  üzerinizdeki yükümlülükleri gruplar tarafından aldığınız destekle yerine getirebiliyorsunuz. Kariyerinizde bir çok fırsatın karşınıza çıkması bu ay mümkün görünüyor.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu